http://kariera.mk

Mozzik: Dikur notën dy në lëndën e muzikës në shkollë, sot dy milionë klikime në YouTube për një ditë

para 7 muajve - Telegrafi

Reperi i njohur, Mozzik, dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor dy ditë më parë. “Bonnie & Clyde” titullohet kënga e tyre më e re, e cila në vetëm dy ditë...

Mozzik tregon se sa e kishte notën në muzikë, pas 2 milionë klikimeve

para 7 muajve - OraInfo

Është një nga reperët më të suksesshem shqiptar. Numron dhjetëra hite dhe përherë mirëpritet mirë nga audienca. Bëhet fjalë për Mozzik-un i cili së fundi solli edhe një bashkëpunim me të dashurën e tij,...

Mozzik tregon se sa e kishte notën në muzikë[Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

Është një nga reperët më të suksesshem shqiptar. Loading... Numron dhjetëra hite dhe përherë mirëpritet mirë nga audienca. Bëhet fjalë për Mozzik-un i cili së fundi solli edhe një bashkëpunim me të dashurën...

Mozzik tregon se sa e kishte notën në muzikë[Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Është një nga reperët më të suksesshem shqiptar. Numron dhjetëra hite dhe përherë mirëpritet mirë nga audienca. Bëhet fjalë për Mozzik-un i cili së fundi solli edhe një bashkëpunim me të dashurën e tij,...

I gëzohet suksesit të këngës së re, Mozzik: Në shkollë, në muzikë e kisha dysh, sot…

para 7 muajve - Lajmi.net

Mozzik gjatë verës nuk ishte aktiv me koncerte. Por, ai vazhdimisht ka paralajmëruar fansat e tij se po përgatit diçka të madhe, shkruan lajmi.net. Dy ditë më parë, reperi lansoi këngën e re në duet me...

Mozzik dhe Loredana kryesojnë top listat e Spotify në Zvicër, Gjermani dhe Austri

para 7 muajve - Telegrafi

Hip hop çifti, Mozzik dhe Loredana, po shënojnë suksese të paimagjinuara me projektin e ri. Pasi thyen rekord me dy milionë klikime për një ditë, projekti i tyre i ri është prej më të dëgjuarve në mbarë...

Në lëndën e muzikës 2-sh, por 2 milionë klikime për një ditë

para 7 muajve - RTV 21

“Bonnie Clyde” brenda dy dite mbi 2 milonë klikime Reperi i njohur Mozzik, dy ditë më parë ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpuni me të dashurën tij Loredanën. Projekti i parë i tyre së bashku...

Në lëndën e muzikës 2-sh, tani reper i njohur

para 7 muajve - RTV 21

“Bonnie Clyde” brenda dy dite mbi 2 milonë klikime Reperi i njohur Mozzik, dy ditë më parë ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpuni me të dashurën tij Loredanen. Projekti i parë i tyre së bashku...

Rekord i ri në muzikën shqiptare: Loredana dhe Mozin shpërthejnë me miliona klikime

para 7 muajve - Ina

Publikimi i këngës së tyre të re, ka qenë sensacion muzikor në 24 orët e fundit. Reperi kosovar Gramoz Aliu dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë dhe suksesi ka...

Mozzik dhe Loredana kryesojnë listat në Zvicër, Gjermani dhe Austri

para 7 muajve - Ekonomia Online

Hip hop çifti, Mozzik dhe Loredana, po shënojnë sukses me këngën e re. Pasi thyen rekord me dy milionë klikime për një ditë, projekti i tyre i ri është prej më të dëgjuarve në mbarë Evropën. Në Zvicër,...

Rekord i ri në muzikën shqiptare: Loredana dhe Mozin shpërthejnë me miliona klikime

para 7 muajve - Prive

Publikimi i këngës së tyre të re, ka qenë sensacion muzikor në 24 orët e fundit. Reperi kosovar Gramoz Aliu dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë dhe suksesi ka...

Nusja e Mozzikut bëhet shumë e ‘rrezikshme’, do t’iu frikësoj me këtë foto

para 7 muajve - OraInfo

Loredana Zefi është e dashura e reperit të njohur kosovar, Mozzik. Ajo tashmë është shumë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAinfo. Gjithashtu Loredana është shumë aktive në rrjetet...

REKORD: Loredana dhe Mozzik 2.5 milion shikime në këngën Bonnie & Clyde

para 7 muajve - Zeri

Në më pak se 48 këngëa më e re nga reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi, ka grumbulluar mbi 2.5 milionë klinike në platformën “Youtube”, shkruan “Zëri.info”. Sipas kësaj të dhëne vërehet se...

Loredana Zefi feat. Mozzik - Bonnie & Clyde

para 7 muajve - 10minuta

Loredana Zefi feat. Mozzik - Bonnie & Clyde (Official Video), kjo eshte kenga me e re e dyshes cila eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te LOREDANA.

Loredana i vë kushtin e çuditshëm Mozzikut

para 7 muajve - Mapo

Ditën e djeshme çifti Loredana dhe reperi  Mozzik kanë lançuar bashkëpunimin e tyre të parë. Kënga ‘Bonnie &Clyde’ u shpërnda e u pëlqye ngado, duke kaluar brenda 24 orësh 1 milion klikimesh në Youtube....

Loredana i vë kushtin e çuditshëm Mozzikut

para 7 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme çifti Loredana dhe reperi  Mozzik kanë lançuar bashkëpunimin e tyre të parë. Kënga ‘Bonnie &Clyde’ u shpërnda e u pëlqye ngado, duke kaluar brenda 24 orësh 1 milion klikimesh në Youtube....

Loredana ia bën “8 me 2” Mozzik: Asnjë femër tjetër!

para 7 muajve - Ina

Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur i shoëbizit shqiptar, Mozzik dhe Loredana, lançuan bashkëpunimin e tyre të parë. Kënga ‘Bonnie & Clyde’ u shpërnda e u pëlqye ngado, duke kaluar brenda 24 orësh 1...

Loredana i’a bën 8me2 Mozzik-ut! I vendos këtë kusht dhe na tregon se…[FOTO]

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Jo vetëm që janë një nga çiftet më simpatike në showbizz-in shqiptar, por fakti se të dy këndojnë rep i bën akoma edhe më të dashur për të pasionuarit pas kësaj rryme muzikore. Ditën e djeshme dyshja Loredana...

Loredana ia bën "8 me 2" Mozzik: Asnjë femër tjetër!

para 7 muajve - Albeu

Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur i shoëbizit shqiptar, Mozzik dhe Loredana , lançuan bashkëpunimin e tyre të parë. Kënga 'Bonnie & Clyde' u shpërnda e u pëlqye ngado, duke kaluar brenda 24 orësh 1...

Mbi një milion për më pak se 24 orë, sukses i jashtëzakonshëm për Mozzikun dhe Loredanën

para 7 muajve - Telegrafi

Loredana dhe Mozzik publikuan bashkëpunimin e tyre të parë si çift. Dyshja e njohur e estradës kanë publikuar projektin më të ri të tyre “Bonnie & Clyde” që flet për historinë e tyre. Prodhuar nga Miksu...

As 24 orë dhe Mozzik e Loredana arrijnë me miliona klikime

para 7 muajve - Prive

Si çift, ata kanë bërë namin me këngën e tyre të fundit të cilën e lansuan pasditen e së premtes. Dyshja e famshme, reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi, publikuan këngën e tyre të parë në gjuhën...

Mozziku dhe Loredana u inspiruan nga çifti kriminel “Bonnie & Clyde” për të cilët bënë këngë edhe Jay Z dhe Beyonce

para 7 muajve - Telegrafi

Çifti i famshëm, Bonnie (Elizabeth Parker) dhe Clyde (Chestnut Barrow), tmerruan Shtetet e Bashkuara të Amerikës me krimet e tyre në vitin 1932. Ata pothuajse çdo ditë kanë plaçkitur banka dhe markete...

Loredana ja bën 8 me 2 Mozzik-ut: “Nuk mund të bashkëpunojë me asnjë vajzë tjetër veç saj!”

para 7 muajve - Blitz

Pasditen e djeshme, Loredana dhe Mozzik kanë publikuar këngën e tyre të parë së bashku, “Bonnie & Clyde”, të cilën shumë prej nesh po e prisnin. Pak para lançimit të këngës, Mozzik ka publikuar faqen e...

Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie&Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel

para 7 muajve - Zeri

Çifti i famshëm, Bonnie (Elizabeth Parker) dhe Clyde (Chestnut Barrow), tmerruan Shtetet e Bashkuara të Amerikës me krimet e tyre në vitin 1932. Ata pothuajse çdo ditë kanë plaçkitur banka dhe markete...

Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie&Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel

para 7 muajve - Lajmi.net

Çifti i famshëm, Bonnie (Elizabeth Parker) dhe Clyde (Chestnut Barrow), tmerruan Shtetet e Bashkuara të Amerikës me krimet e tyre në vitin 1932. Ata pothuajse çdo ditë kanë plaçkitur banka dhe markete...

Dje lansuan këngën e re, Mozzik dhe Loredana kapin milionëshin e parë

para 7 muajve - Lajmi.net

Kanë publikuar projektin e ri muzikor. Reperi nga Ferizaji Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi vijnë me këngë të re të titulluar “Bonnie&Clyde, shkruan lajmi net. Kjo këngë e tyre dje është lansuar...

Loredana sjell “BONNIE & CLYDE” në bashkëpunim me Mozzik

para 7 muajve - Albinfo

Këngëtarja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicer Loredana, ka sjellur këngën e saj të re. Bashk me Loredanën shihet edhe i dashuri i saj ferizajasi i njohur si Mozzik. Të dy bashk kanë sjellë këngën...

Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie&Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel!

para 7 muajve - Fakti Ditor

Çifti i famshëm, Bonnie (Elizabeth Parker) dhe Clyde (Chestnut Barrow), tmerruan Shtetet e Bashkuara të Amerikës me krimet e tyre në vitin 1932. Ata pothuajse çdo ditë kanë plaçkitur banka dhe markete...

Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie&Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel!

para 7 muajve - AlbPortali

Çifti i famshëm, Bonnie (Elizabeth Parker) dhe Clyde (Chestnut Barrow), tmerruan Shtetet e Bashkuara të Amerikës me krimet e tyre në vitin 1932. Ata pothuajse çdo ditë kanë plaçkitur banka dhe markete...

Shpërthen projekti i ri muzikor i Mozzik dhe Loredanës

para 7 muajve - Sovrani

Kanë publikuar projektin e ri muzikor. Reperi nga Ferizaji Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi vijnë me këngë të re të titulluar “Bonnie&Clyde, shkruan lajmi net. Kjo këngë e tyre dje është lansuar...

Çifti Loredana dhe Mozzik publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur…

para 7 muajve - Mapo

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në gjuhën gjermane, Mozzik e ka...

Çifti Mozzik dhe Loredana publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur ‘Bonnie & Clyde’

para 7 muajve - Ina

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në gjuhën gjermane, Mozzik e ka...

Premierë: ‘Bonnie & Clyde’ nga Loredana dhe Mozzik

para 7 muajve - Klan Kosova

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët. Kënga mbanë titullin ‘Bonnie and Clyde’ dhe është dueti i parë i çiftit. Projekti është realizuar nga Miksu dhe Macloud, producentët më...

Publikohet klipi i Loredanës me Mozzikun, konfirmohet shtatzënia e saj

para 7 muajve - Prive

Është publikuar videoklipi i çiftit, Loredana – Mozzik. Dyshja sollën ‘Bonnie and Clyde’, projekti i parë i tyre në bashkëpunim, të realizuar nga Miksu dhe Macloud. Në klip, vërhet qartë shtatzënia e Loredanës....

Pa prisni pak! Mos vallë shtatzënia e Loredanës u konfirmua në klipin e saj të ri me Mozzik? [FOTO]

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet e shoë bizz-it më të komentuar. Ditën e sotme ata kanë publikuar me videoklip këngën e tyre të parë së bashku. “Bonnie and Clydee”. Kënga është kryesisht në gjuhën...

Çifti Mozzik dhe Loredana publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur ‘Bonnie & Clyde’

para 7 muajve - Tetova Sot

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në gjuhën gjermane, Mozzik e ka...

Çifti Loredana dhe Mozzik publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur

para 7 muajve - Gazeta Express

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në gjuhën gjermane, Mozzik e ka...

Loredana bashkë me beben në klip

para 7 muajve - RTV 21

Çifti publikuan projektin “Bonnie and Clyde” Para pak muajsh burime të RTV21 zbuluan se Loredana, e dashura e Mozzik është shtatzënë. Njerëz të afërm të çiftit e patën konfirmuar lajmin për rtv21.tv duke...

Mozzik vjen në duet me Loredanën, publikohet klipi i ri

para 7 muajve - Telegrafi

Mozziku ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me partneren e tij, Loredana Zefi. Reperi dhe e dashura e tij ka kohë që kanë paralajmëruar projektin e ri dhe tashmë e kanë sjellë për fansat e tyre....

‘Bonnie & Clyde’ publikohet në YouTube nga Mozzik dhe Loredana

para 7 muajve - Lajmi.net

Ka ditë që është paralajmëruar një projekt i ri nga Mozzik dhe Loredana. Çifti sapo kanë publikuar duetin “Bonnie & Clyde” në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës, ky projekt ishte publikuar...

Çifti Mozzik dhe Loredana publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur ‘Bonnie & Clyde’

para 7 muajve - Republika

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në gjuhën gjermane, Mozzik e ka...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës

para 7 muajve - RTV 21

Vjen kënga e re nga Mozik dhe Loredana Reperi i njohur Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana, tash e një kohë kanë paralajmëruar bashkëpunimit e tyre të parë. Sot dyshja kanë publikuar këngën e parë së...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

para 7 muajve - Zeri

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor. Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar. Mirëpo, sipas...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

para 7 muajve - Lajmi.net

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor. Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar, shkruan lajmi...

Fëmijët në foto janë çifti më i përfolur i estradës

para 7 muajve - RTV 21

Dyshja nesër publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Çifti më i përfolur i estradës, Mozzik dhe Loredana kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për paralajmërimin e këngës së re, transmeton rtv21.tv Reperi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK