http://kariera.mk

E pabesueshme si e kapi ky njeri gruan e tij duke e tradhtuar

para 7 muajve - Gazeta Express

Një burrë në Peru është ndarë nga gruaja e tij, pasi zbuloi disa fotografi intime të saj me një tjetër burrë në Google Maps. Ai po kërkonte në Google Maps mënyrën më të lehtë për të shkuar në urën e famshme...

Ndahet nga bashkëshortja pasi në Google Maps e kap duke e tradhtuar

para 7 muajve - Koha.net

Një burrë nga Peruja është shkurorëzuar nga bashkëshortja e tij pasi zbuloi foto intime të saj me një burrë tjetër në Google Maps. Burri ishte duke shikuar se si të arrihej me veturë deri te një urë e...

Sheh gruan në Google Map duke e tradhtuar me një tjetër, i kërkon divorc

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Një burrë nga Peruja ka divorcuar gruan e tij pasi zbuloi fotot intime me një burrë tjetër nëpërmjet Google Maps-it.  Burri ishte duke parë nga kompjuteri nëpërmjet Google Street View urën në Lima, kryeqytetin...

E kapi gruan duke tradhëtuar përmes Google Maps

para 7 muajve - Pa censure

Një burrë në Peru është ndarë nga gruaja e tij, pasi zbuloi disa fotografi intime të saj me një tjetër burrë në Google Maps. Ai po kërkonte në Google Maps mënyrën më të lehtë për të shkuar në urën e famshme...

Zbulon gruan duke e tradhtuar në Google Maps

para 7 muajve - Tetova Sot

Google Maps është bërë ‘shkaktar’ për divorcin e një çifti. Bashkërshorti zbuloi gruan e tij duke ledhatuar një burrë tjetër me anë të Google Maps. Ai po kërkonte një rrugë në internet kur pa bashkëshorten...

Ndahet nga bashkëshortja pasi në Google Maps e kap duke e tradhtuar

para 7 muajve - Ekonomia Online

Një burrë nga Peruja është shkurorëzuar nga bashkëshortja e tij pasi zbuloi foto intime të saj me një burrë tjetër në Google Maps. Burri ishte duke shikuar se si të arrihej me veturë deri te një urë e...

Ledhatonte tjetrin në park, bashkëshorti e zbulon në Google Maps

para 7 muajve - Telegrafi

Derisa po kërkonte për një rrugë alternative nga do të kalonte më shpejtë për në punë, një burrë i paemëruar nga Lima e Perusë, zbuloi tradhtinë e bashkëshortes. Në pamjet e Google Maps, ai pa gruan e...

Zbulon gruan duke e tradhtuar në Google Maps

para 7 muajve - Pa censure

Google Maps është bërë ‘shkaktar’ për divorcin e një çifti. Bashkërshorti zbuloi gruan e tij duke ledhatuar një burrë tjetër me anë të Google Maps. Ai po kërkonte një rrugë në internet kur pa bashkëshorten...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK