http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 11 Tetor

para 7 muajve - Standard

Dashi-Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e premte 12 tetor 2018

para 7 muajve - Portalb

Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme. Jini luftarakë dhe mos u dorëzoni përpara kundërshtarëve! Intuita do ju ndihmojë. Demi Kjo ditë është...

Horoskopi ditor, e Premte 12 Tetor 2018

para 7 muajve - Java News

Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme. Jini luftarakë dhe mos u dorëzoni përpara kundërshtarëve! Intuita do ju ndihmojë. Demi Kjo ditë është...

Horoskopi ditor 11.10.2018

para 7 muajve - TV21

DASHI 21. mars – 20. prill Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga...

Pse po humbisni talentët shkaku i konkurrencës?

para 7 muajve - Ekonomia Online

A po bëni disa nga këto gabime gjatë procesit tuaj të punësimit? Punësimi është më konkurrues se kurrë për shkak se kompanitë e mëdha luftojnë me bizneset fillestare dhe me ato të vogla për punonjësit...

Horoskopi sot ka një befasi për ju

para 7 muajve - Gazeta Express

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat – çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 7 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë...

Horoskopi për sot – 11 tetor 2018

para 7 muajve - Sovrani

DASHI 21. mars – 20. prill Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat – çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 7 muajve - AlbPortali

Dashi Loading... Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja...

Horoskopi ditor, e enjte 11 tetor 2018

para 7 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë...

Horoskopi ditor, e enjte 11 tetor 2018

para 7 muajve - Iliria News

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi 11 tetor 2018, ja ç’parashikojnë yjet

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags horoskopi yjet zodiaku Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi...

12 shenjat e Horoskopit dhe sekretet e tyre të patreguara ndonjëherë

para 7 muajve - Telegrafi

Është e kotë ta mohosh: të gjithë kemi skelete në dollap dhe nganjëherë mund të kemi frikë edhe se do të zbulohen. Nuk është e lehtë të tregojmë disa anë të vetes sonë sepse do të donim t’i fshihnim edhe...

Horoskopi i PAOLO FOX, E ENJTE 11 TETOR 2018

para 7 muajve - Bota.al

Gaforrja, 5 yje: Ditë pozitive kjo e enjte, të paktën nga pikëpamja sentimentale. Këto janë ditë të këndshme për t’u përpjekur dhe për të rivendosur një marrëveshje më të fortë me partnerin. Por edhe të...

Horoskopi ditor, e enjte 11 tetor 2018

para 7 muajve - Portalb

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e Enjte 11 Tetor 2018

para 7 muajve - Java News

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor

para 7 muajve - TV21

DASHI 21. mars – 20. prill Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa çështjeve të së kaluarës, të cilat vijojnë të ndihen. Duhet të mundoheni që ta kaloni...

Horoskopi, 12 shenjat dhe sekretet e tyre të patreguara ndonjëherë

para 7 muajve - Gazeta Shqip

A keni pasion për lojërat e fatit si Dashi apo përpiqeni të gënjeni për moshën si Binjakët? Zodiaku zbulon skeletet tona në dollap. Është e kotë ta mohosh: të gjithë kemi skelete në dollap dhe nganjëherë...

Horoskopi, e mërkurë 10 tetor 2018

para 7 muajve - Iliria News

Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa çështjeve të së kaluarës, të cilat vijojnë të ndihen. Duhet të mundoheni që ta kaloni këtë natë në qetësi të...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 tetor 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa...

Horoskopi 10 tetor 2018, ja ç´parashikojnë yjet

para 8 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags horoskopi parashikimi yjet Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa çështjeve të së kaluarës, të cilat vijojnë të ndihen. Duhet të mundoheni...

Sekretet që fshihni sipas shenjës së horoskopit

para 8 muajve - Antpress

E kotë ta fshihni: të gjithë kemi nga një ‘skelet në dollap’ dhe ndonjëherë kemi edhe frikë se mund të na zbulohet. Nuk është e thjeshtë të mbajmë të fshehur disa nga anët tona që mezi ia pranojmë edhe...

Sekretet që fshihni sipas shenjës së horoskopit

para 8 muajve - Tetova Sot

E kotë ta fshihni: të gjithë kemi nga një ‘skelet në dollap’ dhe ndonjëherë kemi edhe frikë se mund të na zbulohet. Nuk është e thjeshtë të mbajmë të fshehur disa nga anët tona që mezi ia pranojmë edhe...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 tetor 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa çështjeve të së kaluarës, të cilat vijojnë të ndihen. Duhet të mundoheni që ta kaloni këtë natë në qetësi të...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 10 Tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa çështjeve të së kaluarës, të cilat vijojnë të ndihen. Duhet të mundoheni që ta kaloni këtë natë në qetësi të...

E zbulojnë yjet: Ja çfarë fshehin 12 shenjat e horoskopit

para 8 muajve - Java News

E kotë ta fshihni: të gjithë kemi nga një ‘skelet në dollap’ dhe ndonjëherë kemi edhe frikë se mund të na zbulohet. Nuk është e thjeshtë të mbajmë të fshehur disa nga anët tona që mezi ia pranojmë edhe...

Horoskopi – 9 tetor 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Gjatë ditës së sotme mund të bëni një gabim në punën tuaj, por askush nuk do shikojë. Në aspektin afektiv duhet të sqaroni situatën tuaj. DEMI Do të jeni mjaft të favorizuar në raportet me partnerin...

Horoskopi ditor, e martë 09 tetor 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjeni kohë për të riparë disa çështje të familjes, të cilat i keni lënë pezull. Parashikohet...

Horoskopi ditor, e martë 9 tetor 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Gjeni kohë për të riparë disa çështje të familjes, të cilat i keni lënë pezull. Parashikohet një ditë interesante, për të sheshuar të gjitha tensionet, të cilat gjatë javëve të fundit ju kanë nervozuar....

Horoskopi ditor, e Martë 9 Tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Gjeni kohë për të riparë disa çështje të familjes, të cilat i keni lënë pezull. Parashikohet një ditë interesante, për të sheshuar të gjitha tensionet, të cilat gjatë javëve të fundit ju kanë nervozuar....

Horoskopi – 8 tetor 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nëse doni të blini dhurata për festat që po afrojnë duhet të mendoheni mirë përpara se të vendosni. Mos u tregoni egoist ndaj personave që ju qëndrojnë pranë. DEMI Mos i lini asgjë rastësisë, sepse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK