http://kariera.mk

Skena të nxehta në klipin e ri të Tunës dhe Seven Saraqit

para 8 muajve - Klan Kosova

Para pak minutash është lëshuar në youtube kënga ‘Maria’ nga Seven Saraqi dhe Tuna. Në klip, protagoniste është modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli e cila ka disa skena të nxehta me Tunën, njofton...

Më n’fund! Enca e Don Phenom publikojnë ‘Kujt po i han’

para 8 muajve - Prive

Pritjes së gjatë i erdhi fundi. Enca dhe Don Phenom më në fund kanë publikuar videoklipin e këngës ‘Kujt po i han’. Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. Hit i padiskutueshëm, apo jo? /Prive.al

Premierë: ‘Kujt po i han’ nga Enca dhe Don Phenom

para 8 muajve - Klan Kosova

Më në fund është publikuar bashkëpunimi i Encës me reperin Don Phenom. Kënga ‘Kujt po i han’ gjendet në youtube dhe është e shoqëruar me një videoklip shumë interesant. Kjo është kënga e dytë e Encës brenda...

Tuna dhe Seven Saraçi vijnë me “Maria”, skena të ‘nxehta’ në klip

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka disa ditë që ishte paralajmëruar një projekt i ri muzikor nga Altuna Sejdiu dhe Seven Saraçi. Kënga me titull “Maria” sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip,...

Publikohet videoklipi i “Kujt po i han”, Enca vjen e ‘zjarrtë’ edhe këtë herë

para 8 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia dhe Don Phenom sapo kanë publikuar videoklipin e këngës "Kujt po i han". Pritjes së fansave të dyshes tashmë i erdhi fundi, ngase dy artistët e tyre të pëlqyer publikuan videoklipin e paralajmëruar,...

“Kujt po i han” vjen me videoklip nga Enca dhe Don Phenom

para 8 muajve - RTV 21

Bashkëpunimi i artistëve tanimë edhe me video Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca dhe reperi Don Phenom kanë publikuar klipin e këngës së tyre. “Kujt po i han”, është publikuar edhe me videoklip për të...

Premierë: Seven ft Tuna- Maria

para 8 muajve - RTV 21

Publikohet kënga e shumëpritur Seven Saraqi dhe Tuna kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Maria” e cila është publikuar edhe me videoklip. Për tekstin dhe muzikën...

Para publikimit të klipit, Enca dhe Don Phenom zbulojnë se kujt i dedikohet “Kujt po i han”

para 8 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia dhe Don Phenom kanë paralajmëruar publikimin e videoklipit të këngës "Kujt po i han". Bashkëpunimi i dyshes ishte i papritur për publikun, por tashmë kanë mbetur edhe pak minuta deri në lansimin...

“Kujt po i han” sapo ka dalë, dhe për këto 6 arsye e dimë që do të kthehet në një super hit!

para 8 muajve - Blitz

Pavarësisht se unë asnjëherë nuk kam qenë fanse e këngëvë të tilla, ka vetëm disa minuta dhe kënga “Kujt po i han” e Encës dhe Don Phenom është kthyer në të preferuarën time. Dhe kjo për disa arsye shumë...

Surprizë, Bebe Rexha vjen në bashkëpunim me artistin e njohur shqiptar

para 8 muajve - Blitz

Bebe Rexha është një prej artisteve me origjinë shqiptare që ka arritur të ketë sukses të madh në botë. Duket se këtë herë ajo do të jetë më afër origjinës së saj sepse ka zgjedhur të bashkëpunojë me artistin...

Bebe Rexha bashkëpunim me artistin shqiptar – kjo e shumë të tjera sonte në ‘SevenBizz’

para 8 muajve - Gazeta Express

‘SevenBizz’ edhe sonte me shumë ekskluzivitete. Sonte në ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin do të kuptoni shumë të reja nga artistët tanë. Seven Saraqi zbulon ekskluzivisht detaje për bashkëpunimin me Bebe...

Publikohet videoklipi i “Kujt po i han”, Enca vjen e ‘zjarrtë’ edhe këtë herë

para 8 muajve - AlbPortali

Pritjes së fansave të dyshes tashmë i erdhi fundi, ngase dy artistët e tyre të pëlqyer publikuan videoklipin e paralajmëruar, shkruan lajmi.net. Loading... Tekstin e këngës e kanë shkruar Enca dhe Don...

Para publikimit të klipit, Enca dhe Don Phenom zbulojnë se kujt i dedikohet “Kujt po i han”

para 8 muajve - AlbPortali

Bashkëpunimi i dyshes ishte i papritur për publikun, por tashmë kanë mbetur edhe pak minuta deri në lansimin e klipit të këngës, shkruan lajmi.net. Loading... Don Phenom dhe Enca përmes një videoje kanë...

Këtu fillon rivaliteti i madh ndërmjet Encës dhe Tunës

para 8 muajve - Ina

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre....

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyen

para 8 muajve - Gazeta Express

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye. Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre. Madje, rastësia...

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyen

para 8 muajve - Bota Press

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye. Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.Madje, rastësia...

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre. Madje, rastësia tjetër qëndron...

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen!

para 8 muajve - AlbPortali

Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Loading... Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre. Madje, rastësia tjetër...

Këtu fillon rivaliteti i madh ndërmjet Encës dhe Tunës

para 8 muajve - Sovrani

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre....

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen

para 8 muajve - Lajmi.net

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre....

Më në fund mësohet data e lansimit të këngës së Sevenit dhe Tunës

para 8 muajve - Lajmi.net

Tashmë është bërë e ditur që ata po vijnë me duet. Madje, i ditur u bë edhe fakti që në klipin e këngës së Sevenit dhe Tunës do të jetë modelja Vildane Zeneli, shkruan lajmi.net Kurse, sonte u zbulua një...

Zbulohet data e publikimit të bashkëpunimit të Tunës me Sevenin

para 8 muajve - Prive

‘Maria’ nga Seven Saraqi dhe Tuna, më në fund ka një datë të publikimit. Artisti i cili jeton në Amerikë por shpesh edhe në Kosovë, bëri të ditur se bashkëpunimi me Tunën do të lëshohet nesër në orën 17:00....

Zbulohet se kur do të publikohet bashkëpunimi i Tunës dhe Sevenit

para 8 muajve - RTV 21

“Maria” do të lansohet nesër Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna dhe Seven Saraqi nesër do të publikojnë këngën e tyre. “Maria” publikohet më 12 tetor në orën 17:00, shkruan rtv21.tv Këtë njoftim e ka...

Ja kur pritet të publikohet kënga e shumëpritur e Encës dhe Don Phenom

para 8 muajve - RTV 21

Klipi i këngës “Kujt po i han” publikohet nesër Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia dhe rep-artisti Don Phenom më në fund do të publikojnë videoklipin e këngës “Kujt po i han”. Kënga ishte publikuar më herët...

Më në fund, Enca vendosi datën e publikimit të këngës ‘Kujt po i han’

para 8 muajve - Prive

Më në fund është bërë e ditur dita kur do të publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Encës me reperin Don Phenom. ‘Kujt po i han’ del nesër dhe kjo u bë e ditur nga këngëtarja e cila e postoi një fotografi...

Kënga e shumëpritur e Encës dhe Don Phenom del nesër

para 8 muajve - RTV 21

Klipi i këngës “Kujt po i han” publikohet nesër Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia dhe rep-artisti Don Phenom më në fund do të publikojnë videoklipin e këngës “Kujt po i han”. Kënga ishte publikuar më herët...

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen

para 8 muajve - AlbPortali

Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Loading... Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre. Madje, rastësia tjetër...

Më në fund mësohet data e lansimit të këngës së Sevenit dhe Tunës

para 8 muajve - AlbPortali

Madje, i ditur u bë edhe fakti që në klipin e këngës së Sevenit dhe Tunës do të jetë modelja Vildane Zeneli, shkruan lajmi.net Loading... Kurse, sonte u zbulua një detaj tjetër. Fjala është për datën e...

Pas këngës me Tunën, Seven Saraqi po bën gati edhe një super-bashkëpunim

para 8 muajve - Gazeta Express

Seven Saraqi ka zbuluar se kur do të dalë kënga me Tunën. Nesër do të publikohet bashkëpunimi shumë i pritur i artistit Seven Saraqi me këngëtaren e njohur, Tuna. Këngës pritet t’i bashkohet një videoklip...

“Maria” nga Seveni dhe Tuna vjen të enjtën

para 8 muajve - Telegrafi

Tuna dhe këngëtari shqiptar, Seven Saraqi, kanë gati projektin e ri. Këngëtarja e cila u distancua për një kohë nga skena për shkak të angazhimeve familjare, tash po rikthehet. View this post on Instagram...

Enca vendos të festojë ditëlindjen në një vend magjik

para 8 muajve - Gazeta Express

Po afron ditëlindja e këngëtares shqiptare dhe ajo ka vendosur të parapërgatitet për një festë të veçantë. Me anë të postimeve Enca Haxhia ka treguar se  ka filluar të bëjë planet se ku do e gjejë kjo...

Seven Saraqi fshin postimin ku zbuloi datën dhe orën e publikimit të klipit me Tunën

para 8 muajve - Lajmi.net

Kënga e re e Seven Saraqit në bashkëpunim me Tunën është në 'furrë'. ‘Maria’ titullohet ky projekt muzikor i cili duket se do të publikohet shumë shpejtë, shkruan lajmi.net Ishte Seveni ai i cili ka ndarë...

Mësohet data dhe ora e publikimit të këngës ‘Maria’ nga Seven Saraqi dhe Tuna

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka kohë që kanë nisur punën për projektin e tyre të përbashkët muzikor. Kënga e re e Tunës dhe Seven Saraqit e cila titullohet ‘Maria’ është në përfundim dhe do të publikohet nesër (e enjte) në orën 17:00,...

Enca vendos të festojë ditëlindjen në një vend magjik

para 8 muajve - Republika

Po afron ditëlindja e këngëtares shqiptare dhe ajo ka vendosur të parapërgatitet për një festë të veçantë. Me anë të postimeve Enca Haxhia ka treguar se  ka filluar të bëjë planet se ku do e gjejë kjo...

Enca vendos të festojë ditëlindjen në këtë vend magjik

para 8 muajve - Bota Press

Po afron ditëlindja e këngëtares shqiptare dhe ajo ka vendosur të parapërgatitet për një festë të veçantë. Me anë të postimeve Enca Haxhia ka treguar se  ka filluar të bëjë planet se ku do e gjejë kjo...

Enca rrëzohet keq në skenë

para 8 muajve - Bota Press

Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhiu është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera në estradën shqiptare, shkruan Botapress.info Ajo mbanë koncerte të shumta anë e mbanë Evropës. Mirëpo në një koncert asaj...

Enca nis përgatitjet për ditëlindje, ky është vendi ku do të shkojë…

para 8 muajve - Prive

Më 19 tetor, Enca feston ditëlindjen. Artistja ka nisur që tani përgatitjet dhe ka zgjedhur vendin ku do të shkojë. Përmes një instastory, Enca tregoi se do të shkojë në Paris për ditëlindjen e 23-të....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK