http://kariera.mk

Këta janë dy shqiptarët nga Maqedonia, që humbën jetën në Serbi

para 8 muajve - Zhurnal

Këta janë dy shqiptarët nga Maqedonia, që humbën jetën në Serbi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Michelle Williams puthet me bashkëshortin në mes të rrugës

para 8 muajve - Zhurnal

Michelle Williams puthet me bashkëshortin në mes të rrugës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Befason Morena, shikojeni ku e ka shpuar trupin!

para 8 muajve - Zhurnal

Befason Morena, shikojeni ku e ka shpuar trupin! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Thumbon reperi Kidda: Kom bo pare ma shume se shumica e këngëtareve

para 8 muajve - Zhurnal

Thumbon reperi Kidda: Kom bo pare ma shume se shumica e këngëtareve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Del në shitje ‘një pjesë e Hënës’

para 8 muajve - Zhurnal

Del në shitje ‘një pjesë e Hënës’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Aktori i 'Portokalli' feston ditëlindjen si dikur

para 8 muajve - Zhurnal

Aktori i `Portokalli` feston ditëlindjen si dikur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Nis festa në familjen Haradinaj, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Zhurnal

Nis festa në familjen Haradinaj, kjo është arsyeja "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Studim: Foshnjat llafazane kanë prirje të veçanta letrare

para 8 muajve - Zhurnal

Studim: Foshnjat llafazane kanë prirje të veçanta letrare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Nga ky vend nis dita për Afërdita Dreshajn!

para 8 muajve - Zhurnal

Nga ky vend nis dita për Afërdita Dreshajn! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Një nuse tradicionale si Teuta Selimi

para 8 muajve - Zhurnal

Një nuse tradicionale si Teuta Selimi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Reagon vajza për të cilën mendohej se është e dashura e Capital T

para 8 muajve - Zhurnal

Reagon vajza për të cilën mendohej se është e dashura e Capital T "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

U dehën aq shumë sa blenë hotelin

para 8 muajve - Zhurnal

U dehën aq shumë sa blenë hotelin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Miloti publikon momente romantike me gruan e tij, me kaq pasion po e puth atë

para 8 muajve - Zhurnal

Miloti publikon momente romantike me gruan e tij, me kaq pasion po e puth atë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

A iu kujtohet ‘Nita’ nga ‘Kafeneja Jonë’? Kjo është risia e madhe tek ajo

para 8 muajve - Zhurnal

A iu kujtohet ‘Nita’ nga ‘Kafeneja Jonë’? Kjo është risia e madhe tek ajo "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Në lëndën "Trajektorja" paradite janë lexuar 103 SMS mesazhe midis Janakieskit dhe Stavreskit

para 8 muajve - Zhurnal

Në lëndën "Trajektorja" paradite janë lexuar 103 SMS mesazhe midis Janakieskit dhe Stavreskit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Pasi është shtatëzënë, Loredana ia ndalon vetes këtë gjë

para 8 muajve - Zhurnal

Pasi është shtatëzënë, Loredana ia ndalon vetes këtë gjë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Ganimete Musliu thyen kodin e veshjes, shfaqet e veshur në duks nuk do ta njihni

para 8 muajve - Zhurnal

Ganimete Musliu thyen kodin e veshjes, shfaqet e veshur në duks nuk do ta njihni "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK