http://kariera.mk

Puthje dhe skena erotike

para 9 muajve - Tetova Sot

Bleona Qereti është një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare. Ajo sjell gjithmonë risi në kripet e saj dhe njihet si një nga personat më pa komplekse. Së fundmi Bleona ka publikuar klipin e ri me titull...

Bleona Qereti publikon këngën e re, nuk duhet humbur

para 9 muajve - Republika

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka publikuar këngën e saj më të re në anglisht. ‘Monster’ titullohet krijimi i saj i rradhës. Me një klip rreth 5 minuat, Bleona ka realizuar një mini film ku shfaqet...

Seks dhe zhurmë në vend të muzikës në spotin e ri të Tunës

para 9 muajve - Periskopi

Seven Saraçi ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me këngëtaren, Altuna Sejdiu e njohur më shumë si Tuna. Kënga mban titullin ‘Maria’, kurse në videoklip shfaqet edhe modelja Vildane Zeneli. Modelja...

Seks dhe zhurmë në vend të muzikës në spotin e ri të Tunës

para 9 muajve - Periskopi

Seven Saraçi ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me këngëtaren, Altuna Sejdiu e njohur më shumë si Tuna. Kënga mban titullin ‘Maria’, kurse në videoklip shfaqet edhe modelja Vildane Zeneli. Modelja...

PUBLIKOHET KËNGA E RE E BLEONËS

para 9 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka publikuar këngën e re, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Monster” dhe është publikuar edhe me vdieoklip. Një film i metrazhit të shkurtër është paraqitur...

PUBLIKOHET KËNGA E RE E BLEONËS

para 9 muajve - TV21

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka publikuar këngën e re, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Monster” dhe është publikuar edhe me vdieoklip. Një film i metrazhit të shkurtër është paraqitur...

VIDEO+ FOTOT/ Bleona Qereti shfaqet seksi me këngën e re… “Monster”!

para 9 muajve - Java News

Pas “I Don’t Need Your Love”, Bleona Qereti vjen me një projekt të ri. Këngëtarja shqiptare pak javë më parë lajmëroi fansat e saj me anë të një postimi në se Instagram se kishte gati këngën dhe pritjes...

Bleona nxjerr “bishën”

para 9 muajve - RTV 21

Publikohet kënga e re e Bleonës Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka publikuar këngën e re, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Monster” dhe është publikuar edhe me vdieoklip. Një film i metrazhit...

“Monster” vjen nga Bleona Qereti, këngëtarja atraktive në klip[Video]

para 9 muajve - Fakti Ditor

Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila ishte publikuar në disa platforma këto ditë, shkruan lajmi.net. Tashmë, kënga është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Këngëtarja...

“Monster” vjen nga Bleona Qereti, këngëtarja atraktive në klip[Video]

para 9 muajve - AlbPortali

Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila ishte publikuar në disa platforma këto ditë, shkruan lajmi.net. Loading... Tashmë, kënga është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip....

Bleona Qereti publikon këngën e re, nuk duhet humbur

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka publikuar këngën e saj më të re në anglisht. ‘Monster’ titullohet krijimi i saj i rradhës. Me një klip rreth 5 minuat, Bleona ka realizuar një mini film ku shfaqet...

Publikohet klipi i ri i Bleonës, këngëtarja sjellë një mini-film me një histori dashurie

para 9 muajve - Prive

Sikur këtë herë që i ka kënduar dashurisë, ajo s’e ka bërë asnjëherë. E jashtëzakonshme në klipin e ri të xhiruar në Como të Italisë! Këngëtarja Bleona Qereti na la të mahnitur me veshjet dhe pamjet që...

Publikohet klipi i ri i Bleonës, këngëtarja sjellë një mini-film me një histori dashurie

para 9 muajve - Prive

Sikur këtë herë që i ka kënduar dashurisë, ajo s’e ka bërë asnjëherë. E jashtëzakonshme në klipin e ri të xhiruar në Como të Italisë! Këngëtarja Bleona Qereti na la të mahnitur me veshjet dhe pamjet që...

Bleona Qereti publikon këngën e re ku shfaqet shumë atraktive

para 9 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti ka publikuar mbrëmjen e sotme videoklipin e saj të shumëpritur me titull “Monster”. Videoklipi nis si një film, me Bleonën duke u martuar para kishës....

Bleona publikon videoklipin e këngës “Monster”

para 9 muajve - Telegrafi

Bleona Qereti e ka publikuar projektin e ri muzikor, të cilin e ka sjellë me videoklip. Kënga titullohet “Monster”, ndërsa në videon muzikore, këngëtarja nuk heziton të vë në plan të parë edhe figurën...

“Monster” vjen nga Bleona Qereti, këngëtarja atraktive në klip

para 9 muajve - Lajmi.net

Bleona Qereti tash e sa ditë kishte paralajmëruar këngën e re. Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila ishte publikuar në disa platforma këto ditë, shkruan lajmi.net. Tashmë, kënga është publikuar në...

“Monster” vjen nga Bleona Qereti, këngëtarja atraktive në klip

para 9 muajve - AlbPortali

Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila ishte publikuar në disa platforma këto ditë, shkruan lajmi.net. Loading... Tashmë, kënga është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip....

Kështu duket Bleona në prapaskenat e klipit të ri

para 9 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja Bleona Qereti, nëpërmjet një postimi në instagram ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor, njofton Klan Kosova. Në projektin e quajtur “Monster” ajo duket elegante përballë një numri...

Bleona me një pamje tjetër befasuese

para 9 muajve - Bota Press

Komentohet dhe merr vëmendje aq të madhe për paraqitjet si nëpër vente të ndryshme ne botë gjithashtu edhe nëpër video klipe apo edhe të ndonjë seti fotografik, shkruan Kosovarja. Ditë më parë publikoi...

Bleona me një pamje tjetër befasuese

para 9 muajve - Sovrani

Komentohet dhe merr vëmendje aq të madhe për paraqitjet si nëpër vente të ndryshme ne botë gjithashtu edhe nëpër video klipe apo edhe të ndonjë seti fotografik, shkruan Kosovarja. Ditë më parë publikoi...

Bleona publikon prapaskenat, paralajmëron videoklipin e ri

para 9 muajve - Telegrafi

Bleona Qereti ka paralajëmruar videoklipin e ri të saj. Këngëtarja shqiptare me qëndrim në Amerikë ka gati projektin e saj të ri muzikor. View this post on Instagram Monster BTS Out now 🔥 full video on...

Doni të dini si bëhet një klip? Shihni prapaskenat e videospotit të Bleona Qeretit

para 9 muajve - Prive

Nëse jeni kureshtarë të shihni se si artistët xhirojnë klipet e tyre muzikore, atëherë duhet të shihni një video që këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në Instagram. Ajo së fundmi ka punuar në realizimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK