http://kariera.mk

Ermali e Ariana e nisën ditën në këtë vend

para 8 muajve - RTV 21

Ata ndanë me fansat e tyre fotografi nga ky udhëtim Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të pëlqyera për publikun. Ata komentohen nga mediat rozë për jetën luksoze që kanë dhe të...

Ermali dhe Ariana në pushime luksoze, ja nga ku e fillojnë mëngjesin

para 8 muajve - OraInfo

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu për fundjavë ka udhëtuar jashtë Kosovës. Mëngjesin e sotëm, këngëtari e nisi në Como të Italisë, duke sjellë pamje nga ballkoni i hotelit ku po qëndron, shkruan lajmi.net....

Ermal Fejzullahu me bashkëshorten nisin mëngjesin e hershëm në këtë vend

para 8 muajve - Lajmi.net

Ermal Fejzullahu për fundjavë ka udhëtuar jashtë Kosovës. Mëngjesin e sotëm, këngëtari e nisi në Como të Italisë, duke sjellë pamje nga ballkoni i hotelit ku po qëndron, shkruan lajmi.net. Në këtë udhëtim,...

Ermal Fejzullahu me bashkëshorten nisin mëngjesin e hershëm në këtë vend

para 8 muajve - AlbPortali

Mëngjesin e sotëm, këngëtari e nisi në Como të Italisë, duke sjellë pamje nga ballkoni i hotelit ku po qëndron, shkruan lajmi.net. Loading... Në këtë udhëtim, Ermalin po e shoqëron edhe bashkëshortja e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK