http://kariera.mk

Kjo është pyetje që i bëri vjehrri Eminës në takimin e parë

para 8 muajve - Albeu

Emine Çunmulaj prej viteh është në faqet e para të resvistave më të njohura të modës. Modelja ëhstë martuar me biznesmenin miliarder Sam Nazarian, prej tre vitesh me të cilin ka 2 vajza. Mbrëmjen e djeshme...

"Burri yt a është bërë synet?" Modelja shoko Kejvinën me përgjigjen e saj

para 8 muajve - Albeu

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në “Xing me Ermalin". Tek Emina gjatë intervistës ëhstë vënë re një çiltërsi dhe thjeshtësi karakterizuese. Një nga...

Sot e martuar me miliarder, Emina Çunmulaj: Kur isha e vogël milja lopët

para 8 muajve - Lajmi.net

Emina Çunmulaj është ndër modelet më të famshme shqiptare. Njihet për thjeshtësinë dhe sinqeritetin në çdo paraqitje të saj publike, shkruan lajmi.net. Modelja mbrëmë ishte e ftuar në “Xing me Ermalin”,...

Sot e martuar me miliarder, Emina Çunmulaj: Kur isha e vogël milja lopët

para 8 muajve - AlbPortali

Njihet për thjeshtësinë dhe sinqeritetin në çdo paraqitje të saj publike, shkruan lajmi.net. Loading... Modelja mbrëmë ishte e ftuar në “Xing me Ermalin”, ku rrëfeu për jetën e saj që nga fëmijëria, deri...

Emina tregon sikletin, çfarë pyetjeje i bëri vjehrri kur e takoi për herë të parë

para 8 muajve - Albeu

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj e martuar me sam Nazarianin, milioner dhe babai i dy vajzave të saj. Ajo ka treguar për herë të parë takimin me vjehrrin e saj. “Isha nervoze dhe po mendoja...

I bëri pyetjen me spec për bashkëshortin, Emina sfidon Kejvinën

para 8 muajve - Albeu

Kejvina ka bërë mbrëmjen e sotme një pyetje me spec për Emina Çunmulajn. “ Burri jot mos është bërë gjë synet?”, e pyeti Kejvina Eminën dhe modelja me Ermalin plasën në të qeshura . “Unë xheloze s’jam,...

Rrëfimi i modeles më të njohur shqiptare: Ruaja lopët dhe pastroja tualete në Amerikë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë...

Emina Çunmulaj dikur pastruese e WC-ve, sot bashkëshortja e miliarderit

para 8 muajve - Bota Press

Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë...

Sot është milionere, Emina tregon çfarë mendonte kur milte lopët

para 8 muajve - Albeu

Tashmë ajo është një ndër vajzat më të famshme shqiptare në botë, e martuar me një miliarder, Emina Çunmulaj bën jetën që shumëkush do të ëndërronte. Ama jo gjithçka ka qenë kaq luksoze gjithmonë për modelen...

Sot miliardere, dikur milte lopët – Befason Emina Çunmulaj

para 8 muajve - Periskopi

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj në një emision televiziv ka treguar shumë për fëmijërinë e saj, rininë, jetën si modele dhe tani nënë. Në një pjesë, ajo tregon se i është lutur Zotit se a do...

E pyesin për lekët e burrit, Emina Cunmulaj dha përgjigjen që duan të dëgjojnë të gjithë

para 8 muajve - Gazeta Express

Edhe përse ka prekur majat e karrierës si modele, Emina Cunmulaj nuk ka harruar në asnjë moment rrënjët e saj dhe me shumë dashuri, sjell ndër mend kujtimet e fëmijërisë. Në një intervistë për “Xing me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK