http://kariera.mk

Shpat Kasapi befason kur pyetet se a flet me ish-at

para 8 muajve - OraInfo

Shpat Kasapi, këngëtari i njohur ishte i ftuar në emisionin “Fol Shqip Show”, që transmetohet në RTV21. Në këtë emision ai foli për karrierën e tij dhe jetën private, shkruan rtv21. I pyetur nga moderatori,...

Shpat Kasapi: S’jam prej atyre që flas me ex-at

para 8 muajve - RTV 21

Ai ishte i ftuar në emisionin “Fol Shqip Show” Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ishte i ftuar në emisionin “Fol Shqip Show”, që transmetohet në RTV21. Në këtë emision ai foli për karrierën e tij dhe jetën...

A flet Shpati me ish-at?

para 8 muajve - RTV 21

Ai ishte i ftuar në emisionin “Fol Shqip Show” Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ishte i ftuar në emisionin “Fol Shqip Show”, që transmetohet në RTV21. Në këtë emision ai foli për karrierën e tij dhe jetën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK