http://kariera.mk

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha sjellin këngën e re “Çika e hasretit”

para 8 muajve - Zhurnal

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha sjellin këngën e re “Çika e hasretit” Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, dhe vajza e saj, Ëngjëllusha Salihu, kanë publikuar këngën e tyre më të...

“Dashni” kënga e re nga Sinan Vllasaliu

para 8 muajve - Zhurnal

“Dashni” kënga e re nga Sinan Vllasaliu Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re “Dashni”. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Nurteeli dhe Bekim Hallaqi, kurse për tekstin është përkujdesur Ghulo,...

Noizy dhe S4MM publikojnë "Po thu"

para 8 muajve - Zhurnal

Noizy dhe S4MM publikojnë "Po thu" Gjatë ditës së djeshme, Noizy kishte paralajmëruar këngën e re. Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM, shkruan lajmi.net....

Tre gola nga Holanda fundosin Gjermaninë

para 8 muajve - Zhurnal

Tre gola nga Holanda fundosin Gjermaninë (VIDEO) Përballjet në UEFA Ligën e Kombeve, kanë vazhduar edhe sonte me përballjen e Holandës dhe Gjermanisë, transmeton Klan Kosova. Rezultatet jo të mira kanë...

Pothuajse çdo punëtor i dytë është në stres në Zvicër

para 8 muajve - Zhurnal

Pothuajse çdo punëtor i dytë është në stres në Zvicër Presioni, puna jashtë orarit, 40 për qind e zviceranëve ankohen për presion të madh në vendin e punës. Sipas studimit «Barometer Gute Arbeit» të publikuar...

Të dhëna alarmante, pothuajse çdo punëtor i dytë është në stres në Zvicër

para 8 muajve - Ina

Puna jashtë orarit dhe presioni në punë, 40 për qind e zviceranëve ankohen për presion të madh në vendin e punës. «Barometer Gute Arbeit» ka zhvilluar një studim dhe ka publikuar të dhënat nga organizata...

Pothuajse çdo punëtor i dytë është në stres në Zvicër

para 8 muajve - Albinfo

Presioni, puna jashtë orarit, 40 për qind e zviceranëve ankohen për presion të madh në vendin e punës. Sipas studimit «Barometer Gute Arbeit» të publikuar nga organizata punëtore «Travail.Suisse» të premten,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK