http://kariera.mk

Leonora Jakupi me urim prekës për nënën e saj: Ti je dhe do mbetesh më e madhja dashuri e imja

më 11.2018 - Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me familjen e saj. Dita e sotme (e enjte) ka qenë mjaft e veçantë për këngëtaren, pasi në një datë si kjo, e ëma e saj...

Mamaja e Leonora Jakupit feston ditëlindjen, ja urimi i ndjerë i këngëtares

më 11.2018 - Blitz

Për Leonora Jakupin familja është mbështetja dhe dashuria e saj më e madhe. Me babain e humbur gjatë luftës së Kosovës, për të cilin ajo thotë shpesh që është një vend bosh që nuk do të plotësohet kurrë,...

E ëma feston sot ditëlindjen, Leonora bën urimin më të bukur për ‘ëngjëllin e saj’

më 11.2018 - Tetova Sot

Leonora Jakupi gjithmonë ka treguar se familja është gjëja më e shtrenjtë për të. Ndonëse ajo është shprehur se nuk ndihet e plotësuar, për shkak të mungesës së babait, për Leonorën familja është mbështetja...

Leonora e emocionon nënën e saj, këto janë fjalët me të cilat e uron për ditëlindje

më 11.2018 - Zhurnal

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën...

Ditë e veçantë për Leonora Jakupin, këngëtarja i uron ditëlindjen personit të zemrës

më 11.2018 - Prive

Në të gjitha paraqitjet e saj publike, ajo ka pasur një person që e ka falënderuar gjithmonë. Leonora Jakupi, nuk e lë asnjëherë pa e përmendur nënën e saj, për të cilën ka mirënjohje të madhe dhe gjithmonë...

Leonora Jakupi uron për ditëlindje dashurinë e saj

më 11.2018 - Bota Press

Leonora ka zgjedhur fjalët shumë të ëmbla për ta uruar nënën për ditëlindje. Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar anë e mbanë. Sot publikoi...

Leonora Jakupi flet për personin e zemrës

më 11.2018 - Zeri

Këngëtarja Leonora Jakupi nëpërmjet publikimit të një fotografie në rrjetin social Instagram, ka shkruar disa fjalë zemre për nënën e saj. ‘’O Nënë , o drita e syve te mij, dielli qe ndriçon rrugen time!...

Leonora e emocionon nënën e saj, këto janë fjalët me të cilat e uron për ditëlindje

më 11.2018 - OraInfo

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAvip. Ajo është aktive në rrjetet...

Leonora Jakupi uron për ditëlindje dashurinë e saj

më 11.2018 - Gazeta Express

Leonora ka zgjedhur fjalët shumë të ëmbla për ta uruar nënën për ditëlindje. Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar anë e mbanë. Sot publikoi...

Leonora e 'zbulon' personin e zemrës, fjalë plotë emocione për të

më 11.2018 - Zeri

Personi më i veçantë për Leonora Jakupin është nëna e saj. Këngëtarja Leonora Jakupi shpesh herë nëpër intervista ka treguar se personi më i veçantë për të është nëna e saj, shkruan lajmi.net. Andaj edhe...

Leonora Jakupi uron dashurinë me fjalët më të veçanta

më 11.2018 - RTV 21

“Ti je dhe do mbetesh ma e madhja dashni e imja! Urime ditelindjen engjelli im!” Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar anë e mbanë. U bë...

Leonora Jakupi me fjalë zemre për personin më të veçantë për të

më 11.2018 - Lajmi.net

Personi më i veçantë për Leonora Jakupin është nëna e saj. Këngëtarja Leonora Jakupi shpesh herë nëpër intervista ka treguar se personi më i veçantë për të është nëna e saj, shkruan lajmi.net. Andaj edhe...

Leonora Jakupi uron për ditëlindje dashurinë e saj

më 11.2018 - Sovrani

Leonora ka zgjedhur fjalët shumë të ëmbla për ta uruar nënën për ditëlindje. Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar anë e mbanë. Sot publikoi...

Leonora Jakupi uron publikisht dashurinë e saj për ditëlindje!

më 11.2018 - Fakti Ditor

Këngëtarja Leonora Jakupi shpesh herë nëpër intervista ka treguar se personi më i veçantë për të është nëna e saj, shkruan lajmi.net. Andaj edhe nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, Leonora...

Leonora Jakupi uron për ditëlindje dashurinë e saj

më 11.2018 - Periskopi

Leonora ka zgjedhur fjalët shumë të ëmbla për ta uruar nënën për ditëlindje. Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar anë e mbanë. Sot publikoi...

Leonora Jakupi me fjalë zemre për personin më të veçantë për të

më 11.2018 - AlbPortali

Këngëtarja Leonora Jakupi shpesh herë nëpër intervista ka treguar se personi më i veçantë për të është nëna e saj, shkruan lajmi.net. Loading... Andaj edhe nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK