http://kariera.mk

Lumi më i bukur në botë

para 5 muajve - Zhurnal

Lumi më i bukur në botë është Kanjo Kristales, ose ylberi që rrjedhën, e cila është ideale për ikje gjatë vjeshtës në natyrë. Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen macarenia clavigerarooms,...

Lumi i veçantë shumë ngjyrësh

para 5 muajve - Medial

Kanjo Kristales, ose “ylberi që rrjedhë”, është njëri nga lumenjtë më të veçantë në botë për shkak të ngjyrave të shumta që ka. Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen “macarenia clavigerarooms”,...

Kuriozitet/ Një lumë i veçantë shumë ngjyrësh

para 5 muajve - Java News

Kanjo Kristales, ose “ylberi që rrjedhë”, është njëri nga lumenjtë më të veçantë në botë për shkak të ngjyrave të shumta që ka. Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen “macarenia clavigerarooms”,...

Kuriozitet/Një lumi veçantë shumë ngjyrësh

para 5 muajve - Java News

Kanjo Kristales, ose “ylberi që rrjedhë”, është njëri nga lumenjtë më të veçantë në botë për shkak të ngjyrave të shumta që ka. Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen “macarenia clavigerarooms”,...

Lumi më i bukur në botë

para 5 muajve - Alsat-M

Lumi më i bukur në botë është Kanjo Kristales, ose ylberi që rrjedhën, e cila është ideale për ikje gjatë vjeshtës në natyrë. Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen macarenia clavigerarooms,...

​Lumi më i bukur në botë

para 5 muajve - Telegrafi

Lumi më i bukur në botë është Kanjo Kristales, ose ylberi që rrjedhën, e cila është ideale për ikje gjatë vjeshtës në natyrë. Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen macarenia clavigerarooms,...

Lumi i veçantë shumë ngjyrësh

para 5 muajve - Koha.net

Kanjo Kristales, ose “ylberi që rrjedhë”, është njëri nga lumenjtë më të veçantë në botë për shkak të ngjyrave të shumta që ka. Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen “macarenia clavigerarooms”,...

Lumi më i bukur në botë

para 5 muajve - AlbPortali

Lumi më i bukur në botë është Kanjo Kristales, ose ylberi që rrjedhën, e cila është ideale për ikje gjatë vjeshtës në natyrë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të...

Lumi më i bukur në botë

para 5 muajve - KosovaPress

Duke iu falënderuar bimëve të ujit të cilat quhen macarenia clavigerarooms, ato i japin ujit një pamje të bukur, ndërsa në sfond zbukuron Sierra de la Macarena. Çfarë i jep ngjyrë? Midis korrikut dhe nëntorit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK