http://kariera.mk

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi publikojnë baladën e re “Kthema”

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarët Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar së fundmi projektin e tyre më të ri muzikor. “Kthema” titullohet kënga e tyre e re, e cila është e zhanrit baladë. Muzika është punuar nga vet...

Del balada ‘Kthema’ e Kaltrina Selimit me Irkenc Hykën

para 5 muajve - Ina

Kaltrina Selimi dhe Irkenc Hyka kanë publikuar baladën ‘Kthema’. Sot është zbuluar se Kaltrina Selimi po rikthehet me këngë të re dhe atë në bahskëpunim me këngëtarin shumë të pëlqyer, Irkenc Hyka. Balada...

Surprizë: Irkenc Hyka rikthen Kaltrina Selimin në këngën e re

para 5 muajve - Prive

Para pak ditësh, Kaltrina Selimi na njoftoi se po sjell këngë të re mirëpo nuk e zbuloi se projekti është në bashkëpunim. Ajo solli duet me Irkenc Hykën i cili sapo u publikua dhe gjendet në youtube. Kënga...

Del balada 'Kthema' e Kaltrina Selimit me Irkenc Hykën

para 5 muajve - Gazeta Express

Kaltrina Selimi dhe Irkenc Hyka kanë publikuar baladën 'Kthema'. Sot është zbuluar se Kaltrina Selimi po rikthehet me këngë të re dhe atë në bahskëpunim me këngëtarin shumë të pëlqyer, Irkenc Hyka. Balada...

Premierë: Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi publikojnë këngën

para 5 muajve - RTV 21

“Kthema” kënga më e re e artistëve Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar këngën e tyre më të re. Kënga titullohet “Kthema” dhe është publikuar edhe me videoklip,...

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi sjellin këngën e re “Kthema”

para 5 muajve - Lajmi.net

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë sjell këngën e re. Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan lajmi.net Muzikën e...

Këngë e re nga Kaltrina Selimi dhe sapo na la pa fjalë me dukjen

para 5 muajve - Prive

E tëra në të kuqe dhe me një palë pantallona taleks, Kaltrina Selimi e kapi menjëherë vëmendjen tonë me një fotografi të postuar në rrjetet sociale. Përvec se që dha lajmin përmes llogarisë së saj në Instagram...

Kaltrina Selimi po sjell bashkëpunim me Irkenc Hykën

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Kaltrina Selimi po rikthehet me një hit. Këngëtarët e njohur shqiptar, Kaltrina Selimi dhe Ikrenc Hyka sot  do të publikojnë këngën e re. Kënga titullohet “Kthema” dhe pritet të publikohet me...

Kaltrina Selimi në bashkëpunim me Irkenc Hykën

para 5 muajve - RTV 21

Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve Këngëtarët e njohur shqiptar, Kaltrina Selimi dhe Ikrenc Hyka sot  do të publikojnë këngën e re. Kënga titullohet “Kthema” dhe pritet të publikohet me videoklip...

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’

para 5 muajve - Ina

Kaltrina Selimi po rikthehet fuqishëm. Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net. Kënga e saj e fundit në të...

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’

para 5 muajve - Lajmi.net

Kaltrina Selimi po rikthehet fuqishëm. Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net. Kënga e saj e fundit në të...

Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema

para 5 muajve - 10minuta

Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video), per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Irkenc Hyka, kurse Tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi, kjo keng poashtu eshte postuar ne Youtube te kanali UnixMusic Official.

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi sjellin këngën e re “Kthema”[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë sjell këngën e re. Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan lajmi.net Muzikën e...

Publikohet kënga e re nga Kaltrina Selimi dhe Irkenc Hyka

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan lajmi.net Muzikën e këngës e ka bërë vetë Irkenci, tekstin Endrit Mumajesi...

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi sjellin këngën e re “Kthema”

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan lajmi.net Loading... Muzikën e këngës e ka bërë vetë Irkenci, tekstin Endrit...

Rikthehet Kaltrina Selimi, duket tejet në formë

para 5 muajve - Sovrani

Këgëtarja Kaltrina Selim është tash e sa kohë jeton në Londër ku edhe i është përkushtuar familjes. Ndërsa herë pas here ajo ka sjellur edhe projekte të reja muzikore, shkruan Indeksonline. Këngëtarja...

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’

para 5 muajve - AlbPortali

Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net. Loading... Kënga e saj e fundit në të cilën erdhi në duet me Alban...

Kaltrina Selimi po shijon ditët në vendlindje, duket atraktive në imazhet e reja

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi, tash e sa vite është zhvendosur në Londër, ku jeton së bashku me burrin dhe djalin e saj, Tristanin. Pavarësisht largësisë, Kaltrina është shumë e lidhur dhe mundohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK