http://kariera.mk

Tesla tani vlen më shumë se BMW

para 12 muajve - Medial

Prodhuesi i makinave elektrike Tesla vlen më shumë se prodhuesi gjerman i makinave për herë të parë. Që nga shpallja e fitimit rekord , aksionet e Tesla janë rritur ndjeshëm. Kapitalizimi i tregut i prodhuesit...

Volkswagen planifikon të shesë rivalin e Tesla-s për 23,000 dollar

para 12 muajve - Alsat-M

Kompania “Volkswagen” synon të shesë makina elektrike për më pak se 20,000 euro dhe të luftojë konkurrencën duke konvertuar tre fabrika për të ndërtuar makinat “Tesla”. VW dhe prodhuesit e tjerë të makinave...

Karsan Jest: minibus turk merr komponentët elektrikë të BMW i3

para 12 muajve - Te Sheshi

Turqia është ndër prodhuesit më të mëdhenj në botë të autobusëve dhe minibuseve, dhe fabrika të kompanive vendase dhe të huaja janë ndërtuar në të gjithë vendin. Një nga prodhuesit vendas – kompania Karsan...

Tesla tani vlen më shumë se BMW

para 12 muajve - Lajmi.net

Prodhuesi i makinave elektrike Tesla vlen më shumë se prodhuesi gjerman i makinave për herë të parë. Që nga shpallja e fitimit rekord , aksionet e Tesla janë rritur ndjeshëm. Kapitalizimi i tregut i prodhuesit...

Volkswagen planifikon të shesë rivalin e TESLA-s për vetëm 23,000 dollarë

para 12 muajve - Lajmi.net

Kompania "Volkswagen" synon të shesë makina elektrike për më pak se 20,000 euro dhe të luftojë konkurrencën duke konvertuar tre fabrika për të ndërtuar makinat “Tesla”. VW dhe prodhuesit e tjerë të makinave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK