http://kariera.mk

Stjuardesa ushqen foshnjën e huaj gjatë fluturimit

para 5 muajve - Zhurnal

Patrisha Organo, një stjuardesë 24-vjeçare dhe nënë e një fëmije, ofroi gji dhënie një foshnjeje të huaj. “Dëgjova një britmë që do të bënte që ti të bësh diçka për të ofruar ndihmë”, shkruante Organo...

Stjuardesa ushqen foshnjën e huaj gjatë fluturimit

para 5 muajve - Lajmi.net

Patrisha Organo, një stjuardesë 24-vjeçare dhe nënë e një fëmije, ofroi gji dhënie një foshnjeje të huaj. “Dëgjova një britmë që do të bënte që ti të bësh diçka për të ofruar ndihmë”, shkruante Organo...

Fotoja bën xhiron e botës, stjuardesa ushqen me gji beben e një pasagjereje

para 5 muajve - Zhurnal

Një stjuardesë ushqeu me gji një fëmijë që po qante pasi nënës së fëmijës i kishte mbaruar qumështi gjatë një fluturimi. Patrisha Organo, 24 vjeç, shpëtoi ditën në një fluturim të hershëm të mëngjesit...

Ushqeu me gji vajzën deri në moshën 9 vjeçare, nëna tregon arsyen interesante

para 5 muajve - Gazeta Express

Dhe nuk e kishte ndërmend të ndalonte - derisa vajza e saj ia kërkoi këtë. Sharon Sprink, një nënë nga Jorkshajëri Verior, ka ndaluar së dhëni gji vajzës së saj 9-vjeçare, me kërkesë të kësaj të fundit....

Nëna ushqen me gji vajzën për 9 vite

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Një nënë ka ushqyer me gji vajzën e saj deri në moshën 9-vjeçare. Pavarësisht se është kritikuar shumë, madje është quajtur edhe pedofile për këtë, ajo nuk hoqi dorë. Ishte vajza e saj 9-vjeçare, e cila...

Nëna ushqen me gji vajzën për 9 vite, ja arsyeja…

para 5 muajve - Gazeta e re

Një nënë ka ushqyer me gji vajzën e saj deri në moshën 9-vjeçare. Pavarësisht se është kritikuar shumë, madje është quajtur edhe pedofile për këtë, ajo nuk hoqi dorë. Ishte vajza e saj 9-vjeçare, e cila...

Nëna ushqen me gji vajzën për 9 vite, ja arsyeja!

para 5 muajve - Tetova Sot

Një nënë ka ushqyer me gji vajzën e saj deri në moshën 9-vjeçare. Pavarësisht se është kritikuar shumë, madje është quajtur edhe pedofile për këtë, ajo nuk hoqi dorë. Ishte vajza e saj 9-vjeçare, e cila...

Nëna ushqen me gji vajzën për 9 vite, ja arsyeja!

para 5 muajve - Pa censure

Një nënë ka ushqyer me gji vajzën e saj deri në moshën 9-vjeçare. Pavarësisht se është kritikuar shumë, madje është quajtur edhe pedofile për këtë, ajo nuk hoqi dorë. Ishte vajza e saj 9-vjeçare, e cila...

Ushqeu me gji vajzën deri në moshën 9 vjeçare, nëna tregon arsyen interesante

para 5 muajve - Ina

Dhe nuk e kishte ndërmend të ndalonte – derisa vajza e saj ia kërkoi këtë. Sharon Sprink, një nënë nga Jorkshajëri Verior, ka ndaluar së dhëni gji vajzës së saj 9-vjeçare, me kërkesë të kësaj të fundit....

Ushqeu me gji vajzën deri në moshën 9 vjeçare, nëna tregon arsyen interesante

para 5 muajve - Republika

Dhe nuk e kishte ndërmend të ndalonte – derisa vajza e saj ia kërkoi këtë. Sharon Sprink, një nënë nga Jorkshajëri Verior, ka ndaluar së dhëni gji vajzës së saj 9-vjeçare, me kërkesë të kësaj të fundit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK