http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e shtunë 10 nëntor 2018

para 5 muajve - Portalb

Dashi Kjo e shtunë do të jetë disi e ngadaltë, por mos u dekurajoni. Të paturit e ditëve jo shumë pozitive është mjaft e pranueshme, sidomos në këtë periudhë stresuese për punën. Megjithatë duhet të jeni...

Stina kur ke lindur zbulon diçka të bukur për shpirtin tënd

para 5 muajve - Bota.al

Ashtu si stinët e vitit, ne të gjithë jemi të ndryshëm dhe kemi karakteristika unike dhe të ndryshme. Është vërejtur se stina kur keni lindur mund të ndikojë shumë mbi personalitetin tuaj dhe të shfaqet...

Rrini gati kur mundësia troket në derë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Mundësitë nuk bien në prehrin tonë duke na kërkuar t’i marrim dhe t’i shfrytëzojmë ato. Njëra prej thënieve të mia të preferuara nga filozofi roman Seneca është: “Fati ndodh kur përgatitja takon mundësinë”....

Horoskopi ditor, e Shtunë 10 Nëntor 2018

para 5 muajve - Java News

Dashi Kjo e shtunë do të jetë disi e ngadaltë, por mos u dekurajoni. Të paturit e ditëve jo shumë pozitive është mjaft e pranueshme, sidomos në këtë periudhë stresuese për punën. Megjithatë duhet të jeni...

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

para 5 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës,...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e premte 9 nëntor 2018?

para 5 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme. DEMI Sot do mundoheni me çdo mënyrë ta thyeni rutinën dhe të bëni diçka të veçantë. Urani do ju gjendet pranë dhe do ua zbukurojë çdo çast. Nëse keni një...

Horoskopi ditor, e premte 9 nëntor 2018

para 5 muajve - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës,...

Horoskopi juaj për sot, E PREMTE 9 nëntor 2018

para 5 muajve - Bota.al

Dashi Sot do keni tendencë ta shihni çdo gjë me ekzagjerim dhe kjo mund të sjellë disa pasoja. Nëse keni një lidhje mos kërkoni nga tjetri gjëra ekstreme dhe në disa momente mos e teproni me xhelozinë...

Horoskopi i ditës

para 5 muajve - Sovrani

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës,...

Horoskopi ditor, e premte 9 nëntor 2018

para 5 muajve - Periskopi

Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës, ku parashikohet të ketë propozime dhe bashkëpunime të reja interesante. Në dashuri nuk keni nevojë për...

Horoskopi ditor, e premte 09 nëntor 2018

para 5 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës,...

HOROSKOPI/ Binjakët të kenë kujdes, mos shpenzoni para këtë të premte

para 5 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 9 nëntor 2018. Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës , ku parashikohet të ketë propozime dhe bashkëpunime të...

Horoskopi i PAOLO FOX, E PREMTE 9 nëntor 2018

para 5 muajve - Bota.al

Peshorja 5 yje: I vetmi shqetësim i kësaj periudhe është se do të donit t’ju njiheshin merita, që megjithatë janë të fshehura. Në fakt, shpesh, nëse punoni në një grup, ju tentoni të vini re gabimet e...

Horoskopi ditor, e premte 9 nëntor 2018

para 5 muajve - Portalb

Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës, ku parashikohet të ketë propozime dhe bashkëpunime të reja interesante. Në dashuri nuk keni nevojë për...

Horoskopi ditor, e Premte 9 Nëntor 2018

para 5 muajve - Java News

Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës, ku parashikohet të ketë propozime dhe bashkëpunime të reja interesante. Në dashuri nuk keni nevojë për...

Horoskopi për sot – ja se çfarë thonë shenjat

para 5 muajve - Ina

DASHI21. mars – 20. prill Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, e enjte 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Bota.al

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? LUANI Do bëni çdo gjë që ta rinovoni jetën tuaj sot dhe motivimi nuk do ju mungojë asgjë moment. Plutoni dhe Neptuni do ndikojnë paksa në jetën tuaj sentimentale...

Ky është parashikimi i horoskopit për sot

para 5 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë,...

Horoskopi për ditën e enjte, 8 nëntor 2018!

para 5 muajve - Vizion Plus

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e enjte 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë,...

Si do të jetë kjo e enjte për ju? Horoskopi i datës 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Bota.al

Dashi Kjo ditë do shënjohet nga ndryshime të rëndësishme që mund t’iu bëjnë t’i rimendoni projektet që keni nisur. Nëse jeni në një lidhje vërtet do mendoheni seriozisht për të ardhmen, por asnjë moment...

Horoskopi për sot – ja se çfarë thonë shenjat

para 5 muajve - Sovrani

DASHI21. mars – 20. prill Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja...

Horoskopi ditor, e enjte 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Periskopi

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e enjte 08 nëntor 2018

para 6 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni...

Horoskopi i PAOLO FOX, e enjte 8 nëntor 2018

para 6 muajve - Bota.al

Peshorja 5 yje: Ka mundësi të mira, por ajo që ju shqetëson është fakti që gjithnjë duhet të bëni gjithçka vetë. Ju ndjeheni në një gjendje tensioni, por është e rëndësishme të jeni në qendër të skenës....

Biznese që mund t’i filloni me pak para

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ndoshta keni ëndërruar që të keni biznesin tuaj personal, por nuk keni pasur kapital të mjaftueshëm për këtë. Më poshtë mund të gjeni 12 lloj biznesesh të cilët mund t’i filloni me disa mijëra euro. Po...

Horoskopi ditor, e enjte 8 nëntor 2018

para 6 muajve - Portalb

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e Enjte 8 Nëntor 2018

para 6 muajve - Java News

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e martë 6 nëntor 2018

para 6 muajve - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme...

Horoskopi – 6 nëntor 2018

para 6 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Disa planete do ndikojnë sot në jetën tuaj në çift dhe do e bëjnë atë më të bukur. Shfrytëzojeni për t’i shprehur më tepër ndjenjat dhe emocionet. DEMI Dashuria në çift do jetë një nga prioritetet...

Horoskopi ditor, e martë 06 nëntor 2018

para 6 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme...

HOROSKOPI/ Kjo ditë është shumë e rëndësishme, shenjat që do marrin një suprizë

para 6 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditë n e martë, 6 nëntor 2018. Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme që të ruani hapësirat tuaja, pa u provokuar nga të tjerët....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK