http://kariera.mk

Besojeni ose jo, ky është zëri i vërtetë i Rita Orës

para 5 muajve - Lajmi.net

Rita Ora ka sjell versionin akustik të këngës së saj të fundit. Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar versionin akustik të këngës së saj “Let u love me”, shkruan lajmi.net Në...

Nëse keni dyshuar në zërin e Ritës, kjo video tregon gjithçka

para 5 muajve - Gazeta Express

Rita Ora ka sjellë versionin akustik të hitit të saj më të fundit. Rita njihet për sesionet e saj të këndimit live dhe për zërin e saj fantastik. Sot Rita ka publikuar një version akustik të këngës së...

Rita Ora sjell versionin akustik të hitit “Let Me Love You”

para 5 muajve - Telegrafi

Sukseset ndërkombëtare nuk po i ndahen këngëtares sonë shqiptare. Gjatë mbrëmjes së kaluar ka kënduar disa hite në ngjarjen kryesore të modës për këtë vit në “Victoria’s Secret”. Bëhet fjalë për Rita Orën,...

Këngëtarja kosovare së shpejti bashkëpunim me Eminemin

para 5 muajve - Ekonomia Online

Rita Ora ka njoftuar se së shpejti do të publikojë albumin e saj të dytë, i cili mban titullin ‘Phoenix‘ dhe do të përmbajë 16 këngë. Lajmin e bëri publik ndërsa ishte e fruar në një emision radiofonik...

Nëse keni dyshuar në zërin e Ritës, kjo video tregon gjithçka

para 5 muajve - Tetova Sot

Rita Ora ka sjellë versionin akustik të hitit të saj më të fundit. Rita njihet për sesionet e saj të këndimit live dhe për zërin e saj fantastik. Sot Rita ka publikuar një version akustik të këngës së...

Performanca e Rita Orës në Victoria’s Secret Show

para 5 muajve - Alsat-M

Rita Ora mbrëmë ka performuar në Victoria’s Secret Show në Mahnattan.Ora ka shkëlqyer me veshjen e saj si dhe me zërin e saj. Bella Hadid, Gigi Hadid e Adriana Lima kanë qenë disa prej modeleve që kanë...

Rita sjell “Let Me Love You” në një version tjetër

para 5 muajve - RTV 21

Këngëtarja kosovare me famë botërore solli hitin e saj në version tjetër Rita Ora ka një muaj që ka sjellë këngën e saj më të re “Let Me Love You”, që rezultoi me një sukses të madhë dhe për këtë kohë...

Këngëtarja shqiptare konfirmon bashkëpunimin me Eminem!

para 5 muajve - Zhurnal

Rita Ora ka njoftuar se së shpejti do të publikojë albumin e saj të dytë, i cili mban titullin ‘Phoenix‘ dhe do të përmbajë 16 këngë. Lajmin e bëri publik ndërsa ishte e fruar në një emision radiofonik...

Rita Ora u shfaq elegante dhe joshëse mbrëmë në ‘Victoria’s Secret Fashion Show’

para 5 muajve - Zhurnal

Mbrëmë ka performuar në "Victoria's Secret Show". Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora mbrëmë performoi në “Victoria’s Secret Fashion Show”, shkruan lajmi.net Bukuroshja bionde ka befasuar...

Këngëtarja shqiptare konfirmon bashkëpunimin me Eminem!

para 5 muajve - Zeri

Rita Ora ka njoftuar se së shpejti do të publikojë albumin e saj të dytë, i cili mban titullin ‘Phoenix‘ dhe do të përmbajë 16 këngë. Lajmin e bëri publik ndërsa ishte e fruar në një emision radiofonik...

Rita Ora u shfaq elegante dhe joshëse mbrëmë në ‘Victoria’s Secret Fashion Show’

para 5 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë ka performuar në "Victoria's Secret Show". Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora mbrëmë performoi në “Victoria’s Secret Fashion Show”, shkruan lajmi.net Bukuroshja bionde ka befasuar...

Rita Ora u shfaq mahnitëse mbrëmë në “Victoria’s Secret Fashion Show”

para 5 muajve - Sovrani

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora mbrëmë performoi në “Victoria’s Secret Fashion Show”, shkruan lajmi.net Bukuroshja bionde ka befasuar gjithë fansat me një fustan të gjatë glamuroz dhe...

Rita Ora u shfaq elegante dhe joshëse mbrëmë në ‘Victoria’s Secret Fashion Show’

para 5 muajve - AlbPortali

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora mbrëmë performoi në “Victoria’s Secret Fashion Show”, shkruan lajmi.net Loading... Bukuroshja bionde ka befasuar gjithë fansat me një fustan të gjatë...

Rita Ora konfirmon, bashkëpunim me reperin Eminem: Një hit i jashtezakonshëm…!

para 6 muajve - Tetova Sot

Rita Ora ka njoftuar se së shpejti do të publikojë albumin e saj të dytë, i cili mban titullin ‘Phoenix‘ dhe do të përmbajë 16 këngë. Lajmin e bëri publik ndërsa ishte e fruar në një emision radiofonik...

Rita Ora duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vanity Fair Italia”

para 6 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksese të njëpasnjëshme në tregun ndërkombëtar. Kënga e saj e fundit “Let you love me” është ndër këngët më të dëgjuara të momentit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK