http://kariera.mk

Pa asnjë paralajmërim! Era publikon këngën e re

para 5 muajve - Prive

Pa asnjë paralajmërim, këngëtarja e famshme Era Istrefi ka lansuar këngën e saj të re. Në bashkëpunim me një artist të ri me emrin Steve Aoki, këngëtarja ka publikuar në versionin audio këngën “Anything...

Pa asnjë paralajmërim!  Enca publikon kengen e re

para 5 muajve - Prive

Pa asnjë paralajmërim, këngëtarja e famshme Era Istrefi ka lansuar këngën e saj të re. Në bashkëpunim me një artist të ri me emrin Steve Aoki, këngëtarja ka publikuar në versionin audio këngën “Anything...

'Anything more' vjen nga Era Istrefi dhe Steve Aoki

para 5 muajve - Zeri

Ditë më parë, Era Istrefi ka paralajmëruar projektin e saj më të ri. Era Istrefi sapo ka publikuar dueti duetin me artistin e njohur Steve Aoki, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për duetin me titull “Anything...

“Anything more” vjen nga Era Istrefi dhe Steve Aoki

para 5 muajve - Lajmi.net

Ditë më parë, Era Istrefi ka paralajmëruar projektin e saj më të ri. Era Istrefi sapo ka publikuar dueti duetin me artistin e njohur Steve Aoki, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për duetin me titull “Anything...

Era Istrefi sjell projektin e ri me DJ-në e famshëm, Aoki

para 5 muajve - Telegrafi

Ajo tashmë emër i njohur në rrafshin ndërkombëtar të industrisë muzikore. Bëhet fjalë për Era Istrefin, këngëtaren shqiptar e cila ka pasur një vit të jashtëzakonshëm. Tashmë ka publikuar edhe projektin...

Del kënga e Era Istrefit me DJ e famshëm botëror, Steve Aoki

para 5 muajve - Gazeta Express

Është publikuar kënga e Era Istrefit në bashkëpunim me Steve Aoki. Steve Aoki ka zgjedhur që edhe këngëtarja shqiptare të jetë pjesë e albumit të tij më të fundit, Neon Future III. Ai ka publikuar këngën...

Premierë: Steve Aoki dhe Era Istrefi publikojnë “Anything More”

para 5 muajve - RTV 21

Publikohet kënga e fundit e Erës Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka publikuar këngën e saj të re “Anything More”. Kënga është në bashkëpunim me DJ e njohur botëror, Steve Aoki e cila është pjesë e albumit...

Era Istrefi sjell projektin e ri me DJ-në e famshëm, Aoki

para 5 muajve - Tetova Sot

Ajo tashmë emër i njohur në rrafshin ndërkombëtar të industrisë muzikore. Bëhet fjalë për Era Istrefin, këngëtaren shqiptar e cila ka pasur një vit të jashtëzakonshëm. Tashmë ka publikuar edhe projektin...

Era Istrefit i publikojnë ”fshehurazi” këngën me YLLIN BOTËROR dhe nuk po ndalojmë së dëgjuari! E dëgjoni këtu! [VIDEO]

para 5 muajve - Gazeta Monitor

E kishte paralajmëruar para pak ditësh dhe më në fund erdhi! Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare fama e së cilës ka arritur kulmin. Pas një pushimi, Era është rikthyer...

Pa asnjë paralajmërim! Era publikon këngën e re

para 5 muajve - Ekonomia Online

Pa asnjë paralajmërim, këngëtarja e famshme Era Istrefi ka lansuar këngën e saj të re. Në bashkëpunim me një artist të ri me emrin Steve Aoki, këngëtarja ka publikuar në versionin audio këngën “Anything...

Era Istrefi sjell projektin e ri me DJ-në e famshëm, Aoki

para 5 muajve - Republika

Ajo tashmë emër i njohur në rrafshin ndërkombëtar të industrisë muzikore. Bëhet fjalë për Era Istrefin, këngëtaren shqiptar e cila ka pasur një vit të jashtëzakonshëm. Tashmë ka publikuar edhe projektin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK