http://kariera.mk

Aktorja e njohur: Capital T ishte një prej favoritëve të mi

para 5 muajve - Lajmi.net

Protagonistja e kësaj jave në rubrikën "Kë zgjedh" të emisionit "Mirage", ishte Arjola Demiri. Arjola Demiri kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shkraun lajmi.net. Në mesin...

Aktorja e njohur: Capital T ishte një prej favoritëve të mi[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Arjola Demiri kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shkraun lajmi.net. Në mesin e shumë opsioneve ai kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes dy reperëve të njohur, Capital T dhe...

Ky është reperi i preferuar i Arjola Demirit

para 5 muajve - Lajmi.net

Të gjithë e njohim nga seriali vendor “O sa mirë”. Arjola Demiri apo siç njihet për publikun “Xhbanja”, ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net e cila zgjedh në mes...

Befason aktorja e njohur, ‘Tuna këndon më mirë se Nora’

para 5 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të pëlqyera shqiptare. Për publikun u bë më e njohur në rolin e një vajze nga Tropoja të quajtur ‘Xhbane’, në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Ajo...

Befason aktorja e njohur, ‘Tuna këndon më mirë si Nora’

para 5 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të pëlqyera shqiptare. Për publikun u bë më e njohur në rolin e një vajze nga Tropoja të quajtur ‘Xhbane’, në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Ajo...

Befason aktorja e njohur, ‘Tuna këndon më mirë se Nora’

para 5 muajve - Tetova Sot

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të pëlqyera shqiptare. Për publikun u bë më e njohur në rolin e një vajze nga Tropoja të quajtur ‘Xhbane’, në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Ajo...

“Tuna Sejdiu këndon më mirë se Nora Istrefi”, e thotë aktorja e njohur

para 5 muajve - Gazeta Express

Arjola Demiri është një ndër aktoret më të pëlqyera shqiptare, e cila me rolin e “Xhbanes” fitoi zemrat e publikut. Këtë herë aktorja ka zgjedhur mes dy kunatave, Tuna Sejdit dhe Nora Istrefit në rubrikën...

Arjola Demiri zgjedh mes ish-kolegëve të “O sa mirë”

para 5 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri është aktore shumë e pëlqyer. Arjola Demiri ishte progatonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Në këtë rubrikë, aktorja kishte për detyrë të zgjedhte...

Arjola Demiri zgjedh mes ish-kolegëve të “O sa mirë”

para 5 muajve - AlbPortali

Arjola Demiri ishte progatonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Loading... Në këtë rubrikë, aktorja kishte për detyrë të zgjedhte nga një opsion mes emrave...

“Mirage” vjen sonte në orën 19:00 me këto materiale

para 5 muajve - Lajmi.net

Emisioni "Mirage" që është prodhim i lajmi.net edhe këtë javë ju sjell shumë të reja nga bota e showbizzit. Edhe sonte (e premte), në “Mirage” do të keni mundësinë të shikoni intervista dhe storie mjaft...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK