http://kariera.mk

Nëna e Teutës ka ditëlindjen, merr urimin emocionues nga e bija

para 5 muajve - OraInfo

Teuta është ndër aktoret më të dashura dhe më të talentuara në Kosovë. Teuta Krasniqi sot ka festë, kjo ngase nëna e saj, Edibja, feston ditëlindjen. Aktorja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar...

Urimi i Teuta Krasniqit për nënën do t’ju lë pa fjalë…

para 5 muajve - Prive

Sot feston ditëlindjen, nëna e aktores së njohur shqiptare, Teuta Krasniqit. Artistja hyri në Instagram për të postuar një fotografi të saj dhe për ta uruar me fjalët më të mira që ekzistojnë. Përveç urimit...

Teuta Krasniqi uron personin më të shtrenjtë për të

para 5 muajve - Tetova Sot

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të pëlqyera në vend. Teuta Krasniqi sot ka festë, kjo ngase nëna e saj, Edibja, feston ditëlindje. Aktorja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar nënën, ndërsa...

Teuta dhe Memli me urim të veçantë për nënën e tyre

para 5 muajve - RTV 21

Festë  në familjen Krasniqi Në familjen e aktores së njohur, Teuta Krasniqit dhe deputetit të PDK-së, Memli Krasniqit sot ka festë. Nëna e tyre, Edibja sot feston ditëlindjen e 60-të, shkruan rtv21.tv...

Teuta Krasniqi uron personin më të shtrenjtë për të

para 5 muajve - Lajmi.net

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të pëlqyera në vend. Teuta Krasniqi sot ka festë, kjo ngase nëna e saj, Edibja, feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Aktorja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për...

Teuta Krasniqi uron personin më të shtrenjtë për të[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Teuta Krasniqi sot ka festë, kjo ngase nëna e saj, Edibja, feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Aktorja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar nënën, ndërsa urimit ia ka shoqëruar edhe disa imazhe....

Aktorja e ‘Çka Ka Shpija’ vjen tejet provokuese

para 5 muajve - Periskopi

Aktorja e cila u bë e njohur me rolin e ‘Republikës’, në serialin vendor ‘Çka Ka Shpija’, Teuta Krasniqi nuk i ndal provokimet. Ajo njihet për linjat e saj seksi të cilat asnjëherë nuk ‘harron’ ti ekspozoj....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK