http://kariera.mk

Konfirmohet dueti i Rina Balajt me reperin që kishte bashkëpunuar me Rita Orën

para 5 muajve - Lajmi.net

Rina Balaj nuk ndalet së punuari projekte të reja muzikore. Rina Balaj tashmë ka nisur punën për projektin më të ri, të cilin kësaj radhe e sjell në duet me një artist të njohur, shkruan lajmi.net. Reperja...

Konfirmohet dueti i Rina Balajt me reperin që kishte bashkëpunuar me Rita Orën

para 5 muajve - Bota Press

Rina Balaj nuk ndalet së punuari projekte të reja muzikore. Rina Balaj tashmë ka nisur punën për projektin më të ri, të cilin kësaj radhe e sjell në duet me një artist të njohur, shkruan lajmi.net. Reperja...

Konfirmohet dueti i Rina Balajt me reperin i cili kishte bashkëpunuar me Rita Orën

para 5 muajve - AlbPortali

Rina Balaj tashmë ka nisur punën për projektin më të ri, të cilin kësaj radhe e sjell në duet me një artist të njohur, shkruan lajmi.net. Loading... Reperja po realizon bashkëpunim me reperin e njohur...

Rina Balaj për herë të parë ju prezanton me nënën e saj

para 5 muajve - Tetova Sot

Rina Balaj është njëra nga artistet më të komentuara në estradë. Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për ndjekësit e saj. E në postimin e fundit Balaj...

Kjo është nëna e Rines

para 5 muajve - Gazeta Express

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për ndjekësit. E në postimin e fundit Balaj ka prezantuar nënën për herë të parë e që e sfidon edhe të bijën me...

Rina Balaj për herë të parë ju prezanton me nënën e saj

para 5 muajve - Lajmi.net

Rina Balaj është njëra nga artistet më të komentuara në estradë. Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net E në postimin...

Rina Balaj për herë të parë ju prezanton me nënën e saj[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net E në postimin e fundit Balaj ka prezantuar nënën për herë të parë e që e...

Rina Balaj për herë të parë ju prezanton me nënën e saj

para 5 muajve - AlbPortali

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net Loading... E në postimin e fundit Balaj ka prezantuar nënën për herë të parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK