http://kariera.mk

Bën namin në Hell?s Kitchen, kërcënohet Renato Mekolli

para 5 muajve - Albeu

Renato Mekolli kohët e fundit është komentuar shumë për spektaklin që po bën në "Hell’s kitchen ". Por ai ka deklaruar disa herë që nuk i interesojnë komnetet asi vetë formati ka një formë të tillë. Madje...

Shokon Renato Mekolli: Konkurrenti i ‘Hell’s Kitchen’ më ka kërcënuar me jetë

para 5 muajve - Tetova Sot

Shefi i njohur i Kuzhinës, ka habitur publikun këtë javë me deklaratën e bërë gjatë emisionit ‘Thumb’. Ai tha se është kërcënuar nga një konkurrent gjatë regjistrimit të emisionit ‘Hell’s Kitchen. “Ka...

Renato Mekolli rrëfehet: “Konkurenti i Hell’s Kitchen më ka kërcënuar”

para 5 muajve - Blitz

Shefi i njohur i guzhinës Renato Mekolli kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij me konkurentët në  spektaklin e gatimit “Hell´s Kitchen”. I ftuar këtë javë  në emisionin...

Kush është ushtari i eleminuar mbrëmë nga Hell's Kitchen Albania (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Artan Nikollbibaj është i eleminuari i episodit të katërt të “ Hell ’s Kitchen ” Kuzhinieri që vjen nga Gjakova, hyri ne episodin e tretë të programit, por që e penalizoi vështirësia e përshtatjes. Ai...

Konkurrenti tentoi vetëvrasjen, Renato Mekolli merr veprimin ekstrem

para 5 muajve - Albeu

Sipas Syri.net, një konkurrent i "Hell's Kitchen Albania" ka tentuar prerjen e damarëve gjatë ditëve të fundit për shkak të presionit në emision. Në një prononcim të mëvonshëm në media, Renato Mekolli...

Ish banorja e Big Brother shpërthen ndaj Renato Mekollit:T’i kishte prerë gjuhën…

para 5 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme qarkulloi në mediat online lajmi se episodi i radhës i “Hell’s Kitchen” nuk do të transmetohet për shkak se gjatë regjistrimeve të fundit, një nga konkurrentët ka prerë damarët për shkak...

Njëri nga konkurrentët tentoi vetëvrasjen, ish-banorja e BB e quan Renaton "kafshëror" (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Ditën e djeshme në media u përhap lajmi se një prej konkurrentëve në "Hell’s Kitchen" në TCH kishte prerë damarët pasi nuk i kishte rezistuar dot presionit të madh të ushtruar në kuzhinën e këtij emisioni....

Renato Merkolli pranon incidentin: Do ta transmetojmë, shikojeni vetë çfarë ka ndodhur!

para 5 muajve - Sot News

Pasditen e sotme qarkulloi në mediat online lajmi se episodi i radhës i “Hell’s Kitchen” nuk do të transmetohet për shkak se gjatë regjistrimeve të fundit, një nga konkurrentët ka prerë damarët. Ndërkohë...

Do e shini! Reanto Mekolli reagon pasi konkurrenti tentoi vetëvrasjen

para 5 muajve - Albeu

Ditën e sotme qarkulloi me shpejtësi një lajm sipas të cilit një konkurrent i "Hell's kitchen" ka tentuar të presë damarët. Syri.net shkroi se ngjarja e rëndë ndodhi gjatë regjistrimit të puntatës së rradhës...

Konkurenti tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni i shef Renatos?

para 5 muajve - Albeu

Renato Mekolli ëhstë bërë një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale që kur ai erdhi në ekran si pjesë e emisionit, "Hell Kitchen". Së funmdi një lajm që ka tronditur opinionin publik ishte...

Konkurrenti i ‘Hell’s Kitchen’, gati të priste damarët? Renato Mekolli sqaron të vërtetën që mori përmasa të tjera

para 5 muajve - Gazeta Express

Nga ‘Hell’s Kitchen’, programi i ri që ka nisur prej disa javësh në Top Channel dhe ka marrë vëmendjen maksimale, sot ka dalë një lajm aspak i zakontë. Konkurrentët pjesëmarrës, një pjesë e mirë e të cilëve...

Renato Merkolli pranon incidentin: Do ta transmetojmë, shikojeni vetë…!

para 5 muajve - Tetova Sot

Pasditen e sotme qarkulloi në mediat online lajmi se episodi i radhës i “Hell’s Kitchen” nuk do të transmetohet për shkak se gjatë regjistrimeve të fundit, një nga konkurrentët ka prerë damarët. Ndërkohë...

Nuk duroi dot presionin, një nga konkurentët e Hell?s Kitchen pret damarët

para 5 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë thuhet të ketë ndodhur gjatë emisionit “Hell’s Kitchen”. Një prej konkurrentëve nuk ka mundur dot të përballojë presionin e vazhdueshëm dhe ka tentuar të presë damarët . Nga po të njëjtat...

Horror në “Hell’s Kitchen”: Konkurenti tenton të vrasë veten?

para 5 muajve - Prive

Një ngjarje e pazakontë, njëkohësisht e tmerrshme duket të ketë ndodhur në ‘Top Channel’. Programi shumë i komentuar ‘Hell’s Kitchen’, ka mundur që për pak të shndërohet në burim tragjedie. Kjo të paktën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK