http://kariera.mk

Bora Zemani ka një surprizë që askush nuk e pret

para 5 muajve - Gazeta Express

Natën e parë të e “Kënga Magjike 2018″, u mbyll mbrëmë me gjithë surprizat që rezervon ky spektakël muzikor. Një ndër momentet e rëndësishme që shijuam në mbrëmjën e kaluar ishte edhe një performancë kërcimi...

Sonte nata e dytë e “Kënga Magjike”, zbulohet surpriza e Bora Zemanit

para 5 muajve - Blitz

Natën e parë të e “Kënga Magjike 2018″, u mbyll mbrëmë me gjithë surprizat që rezervon ky spektakël muzikor. Një ndër momentet e rëndësishme që shijuam në mbrëmjën e kaluar ishte edhe një performancë kërcimi...

“Kënga Magjike” bën atë që Eurovizioni dhe Sanremo nuk arrijnë ta bëjnë dot

para 5 muajve - Blitz

20 vjetori i festivalit “Kënga Magjike” ka qenë i mbushur me supriza, duke u nisur që nga artistët pjesmarrës, prezantueset apo dhe skenografia. Por në një edicion special si ky nuk mund të mungonte dhe...

Surpriza e festivalit, 20 fëmijë për 20 vite “Kënga Magjike”

para 5 muajve - Zhurnal

Festivali më i madh në Shqipëri “Kënga Magjike” startoi sot edicionin e tij të 20-të. Nën drejtimin e producentit Ardit Gjebrea dhe prezantuesve Bora zemani dhe Klaudia Pepa, nata e parë gjysmëfinale,...

Nata e parë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”, 6 gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme gjatë këtij festivali

para 5 muajve - Blitz

Nën drejtimin e producentit, Ardit Gjebrea dhe dy prezantueseve simpatike përkrah tij, Bora Zemani dhe Klaudia Pepa, u përmbyll me sukses nata e parë gjysmëfinale e “Kënga Magjike” e cila solli në skenën...

Priten netë të tensionuara në Kënga Magjike, ja ish-partnerët që i bën bashkë spektakli

para 5 muajve - Albeu

Mbrëmja e djeshme ishte gjysmefinalja e parë e Këngës Magjike dhe duhet thënë se pati mjaft emocione. Arditi prezantoi krah Bora Zemanit dhe Klaudia Pepas, ndërkohë që pati një pjesë interpretimesh edhe...

Olti Curri tallet me Klaudia Pepën

para 6 muajve - Lajmi.net

Klaudia Pepa dhe Bora Zemani janë dy prezantueset e ‘’Këngës Magjike’’. Prezantueset e edicionit të sivjetmë të ‘’Këngës Magjike’’ përkrah Ardit Gjebresë janë Klaudia Pepa dhe Bora Zemani, shkruan lajmi.net....

U bë nami në skenën e Këngës Magjike, si u veshën mbrëmë VIP-at? (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Mbrëmja e djeshme shënoi gjysmëfinalen e parë të spektaklit "Kënga Magjike ". Ky spektakël mbante këtë vit edicionin e 20 dhe mbrëmë pati një luftë të fortë mes artistëve. Në krah të Ardit Gjebreas prezantuan...

Olti Curri tallet me Klaudia Pepën

para 5 muajve - AlbPortali

Prezantueset e edicionit të sivjetmë të ‘’Këngës Magjike’’ përkrah Ardit Gjebresë janë Klaudia Pepa dhe Bora Zemani, shkruan lajmi.net. Loading... Mbrëmë në natën e parë gjysmëfinale të dyja janë veshur...

Artisti i njohur ‘tallet keq’ me Robert Aliajn në festivalin ‘Kënga Magjike’

para 6 muajve - Lajmi.net

Është duke u mbajtur nata e parë e festivalit “Kënga Magjike 2018”. Në këtë natë kënduan edhe artistët, Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama me këngën “Si të flas”, që u mirëpritën nga publiku, shkruan lajmi.net....

Prezantueset e “Këngës Magjike”, Klaudia Pepa dhe Bora Zemani rrëmbejnë vëmendjen me dukjen e tyre

para 6 muajve - Telegrafi

Ka nisur nata e parë e edicionit të 20-të të festivalitt “Kënga Magjike”. Ashtu si edhe çdo vit tjetër, edhe sivjet konkurrenca është mjaft e fortë, teksa në skenën e festivalit janë ngjitur shumë artistë...

Surpriza e festivalit, 20 fëmijë për 20 vite “Kënga Magjike”

para 6 muajve - Klan Kosova

Festivali më i madh në Shqipëri “Kënga Magjike” startoi sot edicionin e tij të 20-të. Nën drejtimin e producentit Ardit Gjebrea dhe prezantuesve Bora zemani dhe Klaudia Pepa, nata e parë gjysmëfinale,...

Kështu po duken disa prej artistëve në festivalin “Kënga Magjike”

para 6 muajve - RTV 21

Është duke u mbajtur nata e parë e edicionit të 20-të të festivalit “Kënga Magjike” Në krah të Ardit Gjebreas këtë vit po prezanton Klaudia Pepa një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare si dhe Bora...

Prezantueset e festivalit “Kënga Magjike”, rrëmbejnë vëmendje me paraqitjet e tyre

para 6 muajve - Lajmi.net

Është duke u mbajtur nata e parë e festivalit "Kënga Magjike". Tashmë, ka nisur edicioni i 20-të i festivalit “Këngja Magjike”, me një konkurrencë mjaft të madhe mes artistëve shqiptarë, shkruan lajmi.net....

Ardit Gjebrea publikon foto me fëmijët që lindën në netët e para të çdo festivali të ‘Këngës Magjike’

para 6 muajve - Lajmi.net

Ka nisur edicioni i 20-të i Festivalit 'Kënga Magjike 2018'. Natën e parë të këtij festivali e ka hapur këngëtarja, Anxhela Peristeri pasi ishte fituese e vitit të kaluar, shkruan lajmi.net. Prezantuesi...

Artisti i njohur ‘tallet keq’ me Robert Aliajn në festivalin ‘Kënga Magjike’

para 6 muajve - AlbPortali

Në këtë natë kënduan edhe artistët, Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama me këngën “Si të flas”, që u mirëpritën nga publiku, shkruan lajmi.net. Loading... Olsi përveç si këngëtar njihet edhe si humorist i cili...

Fituesja e vitit të kaluar, Anxhela Peristeri do të hapë “Këngën Magjike”

para 6 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri vitin e kaluar ishte fituese e festivalit “Kënga Magjike”. Këtë vit edicionin e 20-të, të festivalit “Kënga Magjike”, do ta hapi fituesja e një viti më...

Surpriza e festivalit, 20 fëmijë për 20 vite “Kënga Magjike”

para 6 muajve - Blitz

Festivali më i madh në Shqipëri “Kënga Magjike” startoi sot edicionin e tij të 20-të. Nën drejtimin e producentit Ardit Gjebrea dhe prezantuesve Bora zemani dhe Klaudia Pepa, nata e parë gjysmëfinale,...

Pak orë para gjysmëfinales, Ardit Gjebrea dhe Klaudia Pepa ‘plasin’ surprizën befasuese

para 6 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen e sotme do të mbahet nata e parë e gjysmëfinales së Këngës Magjike dhe këngëtarët garues po përgatiten në provat e fundit para spektaklit që do të mbajë sonte të gozhduar të gjithë shqiptarët...

Pak orë para gjysmëfinales, Ardit Gjebrea dhe Klaudia Pepa 'plasin' surprizën befasuese

para 6 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e sotme do të mbahet nata e parë e gjysmëfinales së Këngës Magjike dhe këngëtarët garues po përgatiten në provat e fundit para spektaklit që do të mbajë sonte të gozhduar të gjithë shqiptarët...

A do të takohen Albi Nako dhe Klaudia Pepa në 'Kënga Magjike'?

para 6 muajve - Gazeta Express

Drejtuesi i programit “E diela Shqiptare” njëkohësisht producenti i festivalit “Kënga Magjike” Ardit Gjebrea njoftoi se krah tij dhe prezantueses Bora Zemani, një tjetër emër i njohur këtë edicion të 20...

20 vite “Kënga Magjike”, plot këngë të bukura, ja pretendentët!

para 6 muajve - Tetova Sot

Festivali më i madh nga prurjet e projekteve të reja muzikore, por edhe më i zhurmshëm për rrjetet sociale “Kënga Magjike” ka rrumbullakosur dy dekada e meritë për këtë sukses ka vetë i zoti i shtëpisë,...

Nesër starton Kënga Magjike, emrat e natës parë. Surpriza e mbrëmjes Klaudia Pepa

para 6 muajve - Gazeta Express

Edicioni i 20-të i festivalit Kënga Magjike ka afruar. Artistët kanë prezantuar çdo javë projektet e tyre muzikore për publikun. Tashmë data 5 dhe 6 dhjetor do të jenë netët gjysmëfinale. Nata e madhe...

Krusita, fenomeni i ‘’New artist’’ këtë vit në ‘Kënga Magjike’

para 6 muajve - Lajmi.net

Jemi në prag të finales së madhe të festivalit ‘Kënga Magjike’. Festivali ‘Kënga Magjike’ ka mbledhur sivjet një numër të madh të artistëve me emër dhe peshë të madhe në karrierën muzikore e artistike,...

Zbulohet skena e Këngës Magjike – THJESHT MAGJIKE

para 6 muajve - Prive

Dikush paska bërë kryevepër me skenën e sivjetshme të njërit prej festivaleve më prestigjioze në vend. “Kënga Magjike” – festivali prestigjioz shqiptar që mbahet gjatë kësaj jave, do të zhvillohet në një...

Kënga Magjike 2018, java e nëntë dhe e fundit: “Lajmi i mirë dhe lajmi i keq”

para 6 muajve - Blitz

Pra, erdhi moment që të gjithë nuk donim që të vinte, java e fundit e prezantimeve të këngëve pjesmarrëse në “Kënga Magjike”. E megjithatë kjo është dhe diçka pozitive, sepse tani jemi më afër performancave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK