http://kariera.mk

Learta del pa grim me shoqen e ngushtë dhe Matinin, shikoni si po duket

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun. Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet...

Nëna e Leartës vishet me mont të gjatë, po duket si vajzë e re

para 5 muajve - OraInfo

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju. Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo. Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme....

Learta bën hapin më të madh për dyqanin e saj ‘Mia Matin’

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi si duket përveç që u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, vazhdon të bëhet edhe më e njohur në publik sidomos tani pasi ka hapur biznesin e sa, e që është dyqan...

Nënë e bijë dalin për kafe, po diçka nuk po shkon me fytyrën e Engjit

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Ato tani, janë dy prej këngëtareve më të ftuara në çdo festë si në Kosovë, Shqipëri ashtu edhe...

Kaq të bukur e me stil nuk e keni parë Leartën asnjëherë, një zonjë e vërtetë

para 5 muajve - Sovrani

Reja e këngëtares së njohur shqiptare, Learta Jakupi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty shihet shumë bukur dhe në formë veshur me fustanin e shkurtë, që ia tregonte edhe...

Në këtë mot të ftohtë, Learta del me minifund në qytet, por ja ҫfarë mori vëmendjen

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun. Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet...

Learta dhe shoqja e saj dalin në darkë me burra, zonjat iu mahnisin me pamjen

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun. Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e afërt me fansat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK