http://kariera.mk

Ardian Bujupi fotografohet përkrah Encës , kështu e quan atë

para 5 muajve - Ina

Artistët tanë janë shumë aktiv me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Ardian Bujupi është njëri prej këngëtarëve tanë që është shumë aktiv me mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtari është...

Enca vazhdon me publikimin e fotografive që vënë në pah format e saj

para 5 muajve - Telegrafi

Vënia në pah e figurës trupore nuk është shprehi e panjohur kur është fjala për Enca Haxhinë. Këngëtarja shqiptare numëron afro dy milionë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohë i vë në plan të parë format...

Ardian Bujupi fotografohet përkrah Encës , kështu e quan atë

para 5 muajve - Lajmi.net

Artistët tanë janë shumë aktiv me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Ardian Bujupi është njëri prej këngëtarëve tanë që është shumë aktiv me mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtari është...

Enca edhe njëherë provokon me gjoksin

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja ndodhet në Gjermani dhe nga atje ka publikuar foto duke zbuluar pjesë të trupit të saj. Si shumicën e herëve, këngëtarja e hitit ‘Kujt po i han’ ka zbuluar gjoksin. Pavarësisht kritikave që...

Ardian Bujupi fotografohet përkrah Encës , kështu e quan atë

para 5 muajve - Tetova Sot

Artistët tanë janë shumë aktiv me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Ardian Bujupi është njëri prej këngëtarëve tanë që është shumë aktiv me mbrëmje muzikore. Së fundi, këngëtari është takuar me Enca Haxhinë...

Enca s’e harron ‘zakonin’ e vjetër, ekspozon këtë pjesë të trupit

para 5 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë. Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë provokuese, shkruan lajmi.net. Njësoj ka vepruar edhe së fundi,...

“Do ta kujtoj gjithmonë”, fansja e çmendur gdhend në trup emrin e Encës, por nuk mbaron me kaq

para 5 muajve - Tetova Sot

Një fanse e zjarrtë e këngëtares shqiptare ka bërë tatuazh emrin e Encës në dorën e saj. Mjaft krenare për këtë gjë, këngëtarja e ka postuar si foto në Instastory. Adhurimi i disa fansave për këngëtaren...

E tepron Enca, zbulon gjoksin komplet në këtë imazh provokues

para 5 muajve - Periskopi

Këngëtarja Enca njihet për provokimet e saj të një pas njëshme. Ajo edhe në imazhin e publikuar këtë herë ka lënë pa fjalë me pozën joshëse, shkruan Indeksonline. Enca ka zbuluar komplet gjoksin ‘gjigant’...

Edhe vajzat çmenden për Encën.Ja çfarë bën një fanse e saj

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo gjithashtu është dhe shumë aktive në rrjetin social Instagram ku ka mbledhur një numër të madh ndjekësish. Së...

Enca s’e harron ‘zakonin’ e vjetër, ekspozon këtë pjesë të trupit

para 5 muajve - Fakti Ditor

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë provokuese, shkruan lajmi.net. Njësoj ka vepruar edhe së fundi, duke publikuar një foto në të cilën kishte veshur...

Enca edhe njëherë provokon me gjoksin

para 5 muajve - Bota Press

Këngëtarja ndodhet në Gjermani dhe nga atje ka publikuar foto duke zbuluar pjesë të trupit të saj. Si shumicën e herëve, këngëtarja e hitit ‘Kujt po i han’ ka zbuluar gjoksin. Pavarësisht kritikave që...

Enca sot e ka tepruar me zbulimin e gjoksit, shikoni imazhet e fundit

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja Enca njihet për provokimet e saj të një pas njëshme. Ajo edhe në imazhin e publikuar këtë herë ka lënë pa fjalë me pozën joshëse, shkruan Indeksonline. Enca ka zbuluar komplet gjoksin ‘gjigant’...

Enca nxjerr në shesh gjoksin e saj të frikshëm

para 5 muajve - Iliria News

Enca është një nga këngëtaret shqiptare që gjithmonë është lakuar në media për ekspozimet e saj të guximshme. Pas një kohe mungese ajo ka nxjerrë para karesa së telefonti të saj gjoksin gjigant, si një...

Lajm jo i mirë për vajzat, Ardian Bujupi prezanton të dashurën

para 5 muajve - OraInfo

Ardian Bujupi është këngëtari shqipar por që karrierën e tij e zhvillon më shumë në Gjermani, atje ku është rritur. Edhe pse jeton dhe punon më shumë atje ai ka publikuar edhe shumë këngë e duete në gjuhën...

Wow!!! Dhurata më e veçantë e Encës, fansja e çmendur bën tatuazh për të…[FOTO]

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur Enca, është një ndër femrat më të ndjekura e të komentuara të showbizit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive me fansat...

Ardian Bujupi zbulon të dashurën misterioze?

para 5 muajve - Lajmi.net

Ardian Bujupi është më i rezervuar sa i përket jetës private i cili deri më tani nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të hapur. Mirëpo, sot siç duket këngëtari ka vendosur të zbulojë pak më shumë detaje...

Enca nxjerr në shesh gjoksin e saj të frikshëm

para 5 muajve - Gazeta Express

Enca është një nga këngëtaret shqiptare që gjithmonë është lakuar në media për ekspozimet e saj të guximshme. Pas një kohe mungese ajo ka nxjerrë para karesa së telefonti të saj gjoksin gjigant, si një...

‘Çmendet’ Enca, nxjerr komplet…

para 5 muajve - Lajmi.net

Është njëra nga personazhet më të përfolura në showbizzin shqiptar. Enca Haxhia nuk ka si të mos komentohet nga shtypi rozë për shkak të imazheve të zjarrta që publikon, shkruan lajmi.net. E tillë shfaqet...

Ardian Bujupi zbulon të dashurën misterioze?[Foto]

para 5 muajve - AlbPortali

Ardian Bujupi është më i rezervuar sa i përket jetës private i cili deri më tani nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të hapur. Mirëpo, sot siç duket këngëtari ka vendosur të zbulojë pak më shumë detaje...

Ardian Bujupi zbulon të dashurën misterioze?[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ardian Bujupi është më i rezervuar sa i përket jetës private i cili deri më tani nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të hapur. Mirëpo, sot siç duket këngëtari ka vendosur të zbulojë pak më shumë detaje...

Ardian Bujupi po e shtrëngon fortë të dashurën misterioze?

para 5 muajve - Sovrani

Ardian Bujupi është më i rezervuar sa i përket jetës private i cili deri më tani nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të hapur. Mirëpo, sot siç duket këngëtari ka vendosur të zbulojë pak më shumë detaje...

‘Çmendet’ Enca, nxjerr komplet…[Foto]

para 5 muajve - AlbPortali

Enca Haxhia nuk ka si të mos komentohet nga shtypi rozë për shkak të imazheve të zjarrta që publikon, shkruan lajmi.net. Loading... E tillë shfaqet edhe në dy fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit,...

Enca tejkalon të gjitha limitet, nxjerrë jashtë komplet gjoksin

para 5 muajve - Sovrani

Enca Haxhia nuk ka si të mos komentohet nga shtypi rozë për shkak të imazheve të zjarrta që publikon, shkruan lajmi.net. E tillë shfaqet edhe në dy fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit, në të...

‘Çmendet’ Enca, nxjerr komplet…[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Enca Haxhia nuk ka si të mos komentohet nga shtypi rozë për shkak të imazheve të zjarrta që publikon, shkruan lajmi.net. E tillë shfaqet edhe në dy fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit, në të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK