http://kariera.mk

Kaq elegante duken sonte Manjola Nallbani dhe Orinda Huta

para 5 muajve - Lajmi.net

Sonte mbahet finalja e festivalit "Kënga Magjike". Manjola Nallbani dhe Orinda Huta janë dy prej anëtarëve të jurisë në këtë garë, shkruan lajmi.net. Tashmë kanë mbetur pak minuta para se të fillojë finalja...

Kaq elegante duken sonte Manjola Nallbani dhe Orinda Huta

para 5 muajve - AlbPortali

Manjola Nallbani dhe Orinda Huta janë dy prej anëtarëve të jurisë në këtë garë, shkruan lajmi.net. Loading... Tashmë kanë mbetur pak minuta para se të fillojë finalja e madhe e festivalit “Kënga Magjike”...

Kaq elegante duken sonte Manjola Nallbani dhe Orinda Huta

para 5 muajve - AlbPortali

Manjola Nallbani dhe Orinda Huta janë dy prej anëtarëve të jurisë në këtë garë, shkruan lajmi.net. Loading... Tashmë kanë mbetur pak minuta para se të fillojë finalja e madhe e festivalit “Kënga Magjike”...

Kaq elegante duken sonte Manjola Nallbani dhe Orinda Huta

para 5 muajve - Fakti Ditor

Manjola Nallbani dhe Orinda Huta janë dy prej anëtarëve të jurisë në këtë garë, shkruan lajmi.net. Tashmë kanë mbetur pak minuta para se të fillojë finalja e madhe e festivalit “Kënga Magjike” dhe çdo...

Orinda Hutës për pak sa nuk i dalin të brendshmet në “Kënga Magjike”

para 5 muajve - Lajmi.net

Është duke u mbajtur edicioni i 20-të i festivalit të njohur, "Kënga Magjike". Mbrëmë ka qenë nata e dytë e këtij festivali i cili u përmbyllë me shumë sukses nga performancat e artistëve të njohur, shkruan...

Kënga e këtij artisti e bëri të qaj Manjola Nallbanin në ‘Kënga Magjike’

para 5 muajve - Lajmi.net

Nata e dytë e festivalit "Kënga Magjike", ka përcjellur emocion të madh me projektet e këngëtarëve të njohur. Xhon Jesku me projektin “Ty nuk të kam”, mahniti publikun dhe jurinë me performancën e tij,...

Yjet shqiptarë në skenë: Kështu u veshën disa prej tyre në “Këngën Magjike”

para 6 muajve - Prive

Nata e parë e gjysmëfinales së festivalit “Kënga Magjike” u mbajt mbrëmë me 5-së dhjetor në sallën e kongreseve. Disa nga emrat që prezantuan këngët në javët e kaluara, nisën mbrëmë garën e vërtetë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK