http://kariera.mk

Kreu gjashtë intervenime pandërprerë, kirurgun e zuri gjumi duke mbajtur dorën e operuar të pacientit

para 6 muajve - Aktuale

Luo Shanpeng nga Kina po cilësohet si hero, pasi punoi pandërprerë për 20 orë, që të shpëtonte pacientët që ishin në urgjencë. Imazhi mbresëlënës që është bërë viral, e tregon ekspertin e ortopedisë kirurgjike,...

Pas gjashtë intervenimeve, kirurgun e zë gjumi duke mbajtur dorën e operuar të pacientit

para 6 muajve - Insajderi

Luo Shanpeng nga Kina po cilësohet si hero, pasi punoi pandërprerë për 20 orë, që të shpëtonte pacientët që ishin në urgjencë. Imazhi mbresëlënës që është bërë viral, e tregon ekspertin e ortopedisë kirurgjike,...

Kreu gjashtë intervenime pandërprerë, kirurgun e zuri gjumi duke mbajtur dorën e operuar të pacientit

para 6 muajve - Zhurnal

Luo Shanpeng nga Kina po cilësohet si hero, pasi punoi pandërprerë për 20 orë, që të shpëtonte pacientët që ishin në urgjencë. Imazhi mbresëlënës që është bërë viral, e tregon ekspertin e ortopedisë kirurgjike,...

Kreu 6 operacione, punoi vullnetarisht 20 orë pandërprerë, kirurgun e zë gjumi me pacientin e tij

para 6 muajve - Lajm

Një kirurg kinez është përshëndetur si një hero pasi ka punuar rreth 20 orë pa ndërprerë për të shpëtuar pacientët me urgjencë. Një fotografi prekëse tregon kirurgin ortopedik Luo Shanpeng të cilin e zë...

Kreu gjashtë intervenime pandërprerë, kirurgun e zuri gjumi duke mbajtur dorën e operuar të pacientit

para 6 muajve - Tetova Sot

Luo Shanpeng nga Kina po cilësohet si hero, pasi punoi pandërprerë për 20 orë, që të shpëtonte pacientët që ishin në urgjencë. Imazhi mbresëlënës që është bërë viral, e tregon ekspertin e ortopedisë kirurgjike,...

Kreu gjashtë intervenime pandërprerë, kirurgun e zuri gjumi duke mbajtur dorën e operuar të pacientit

para 6 muajve - Telegrafi

Luo Shanpeng nga Kina po cilësohet si hero, pasi punoi pandërprerë për 20 orë, që të shpëtonte pacientët që ishin në urgjencë. Imazhi mbresëlënës që është bërë viral, e tregon ekspertin e ortopedisë kirurgjike,...

Kreu 6 operacione, punoi vullnetarisht 20 orë pandërprerë, kirurgun e zë gjumi me pacientin e tij

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një kirurg kinez është përshëndetur si një hero pasi ka punuar rreth 20 orë pa ndërprerë për të shpëtuar pacientët me urgjencë. Një fotografi prekëse tregon kirurgin ortopedik Luo Shanpeng të cilin e zë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK