http://kariera.mk

Këngëtarja shqiptare sfidon të ftohtin, pozon e zhveshur në mes të borës

para 6 muajve - Opinion

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare, e cila prej disa vitesh është shkëputur nga Shqipëria për të jetuar në Gjermani me familjen e saj. Megjithatë ajo është mjaft aktive...

E zhveshur në borë, këngëtarja shqiptare 'ngrihet' për disa fotografi

para 6 muajve - Gazeta Express

Me këmbët zbathur, Ledina Çelo ka pozuar në një vend të bukur të mbuluar në borë. Ajo është një nga artistet shqiptare me trupin më tërheqës. E Ledina Çelo ka vendosur të rrezikojë këtë herë, për të bërë...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

para 6 muajve - Ina

Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen...

Të pozosh në dëborë, listës i shtohet edhe këngëtarja e njohur

para 6 muajve - Blitz

Ky dimër do të mbahet mend ndër të tjera edhe për disa poza që janë cilësuar si të guximshme dhe “të çmendura”. Ka disa persona që nuk duan t’ja dinë për motin, shijojnë diellin, shiun e borën në maksimum...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

para 6 muajve - AlbPortali

Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës...

Këngëtarja shqiptare në mes të borës vetëm me rrobdishan

para 6 muajve - GazetaBlic

Ajo njihet për paraqitjet e saj provokuese në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic. Edhe pse 41 vjeçare, nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo nuk e ka problem aspak shpeshherë të tregoj më shumë se që duhet nga...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

para 6 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

para 6 muajve - Lajmi.net

Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit-Foto

para 6 muajve - Infokusi

Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

para 6 muajve - Lajm

Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen...

Kur Diellza Kolgeci pozonte e zhveshur në borë

para 6 muajve - Lajmi.net

Temperaturat janë minus por Diellza Kolgeci nuk ka hezituar të sjell foto kur shfaqet e zhveshur në mes të borës. Simboli i bukurisë shqiptare, Diellza Kolgeci është rikthyer prapa në kohë dhe solli foton...

Diellza Kolgeci rrezikon shtatzëninë, ja si ka dalë në borë

para 6 muajve - OraInfo

Diellza Kolgeci u përfol shumë së fundi në lidhje me shtatzëninë e saj, e që më vonë edhe ajo e pohoi. Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar...

Diellza Kolgeci shtatzënë, por zgjedh të postojë këtë fotografi pa rroba në borë

para 6 muajve - Tetova Sot

Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar pikërisht në borë. Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë, e Diellza Kolgeci duket se këtë vit...

Diellza Kolgeci shtatzënë, por zgjedhë të postojë këtë fotografi pa rroba në borë

para 6 muajve - Gazeta Express

Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar pikërisht në borë. Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë, e Diellza Kolgeci duket se këtë vit...

Diellza Kolgeci nuk e ka ftohtë – Shtatëzënë por pa rroba në borë

para 6 muajve - Insajderi

Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar pikërisht në borë. Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë, e Diellza Kolgeci duket se këtë vit...

Diellza Kolgeci shtatzënë, por zgjedhë të postojë këtë fotografi pa rroba në borë

para 6 muajve - Lajm

Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar pikërisht në borë. Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë, e Diellza Kolgeci duket se këtë vit...

Diellza Kolgeci befason me foton e fundit në borë, nuk po e ndjenë të ftohtit

para 6 muajve - Sovrani

Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar pikërisht në borë. Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë, e Diellza Kolgeci duket se këtë vit...

Diellza Kolgecin nuk e ndal as bora, shfaqet gjysmë e ‘zhveshur’

para 6 muajve - Gazeta Observer

Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar pikërisht në borë. Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë, e Diellza Kolgeci duket se këtë vit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK