http://kariera.mk

HOROSKOPI/ Përqëndrohuni në punë, kjo shenjë rrezikon shumë

para 6 muajve - LajmiFundit

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një...

Horoskopi ditor, e premte 11 janar 2019

para 6 muajve - Iliria News

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një...

Niseni ditën duke e parashikuar se çfarë do të ndodhë

para 6 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur...

Horoskopi për ditën e premte, 11 janar 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 janar 2019

para 6 muajve - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 janar 2019 Binjakët- Emocione të forta dhe të reja të rëndësishme parashikohen për të lindurit e kësaj shenje si në sferën profesionale edhe në atë sentimentale....

Horoskopi ditor, e premte 11 janar 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 janar 2019

para 6 muajve - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 janar 2019 Binjakët Emocione të forta dhe të reja të rëndësishme parashikohen për të lindurit e kësaj shenje si në sferën profesionale edhe në atë sentimentale....

Plot surpriza: Horoskopi ditor, e premte 11 janar 2019

para 6 muajve - Sot News

Horoskopi i ditës së premte, 11 Janar 2019: Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet...

Horoskopi ditor, e premte 11 Janar 2019

para 6 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur...

Horoskopi ditor: 11 janar 2019

para 6 muajve - Periskopi

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një...

Niseni ditën duke e parashikuar se çfarë do të ndodhë

para 6 muajve - AlbPortali

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Loading... Demi Parashikohet...

Horoskopi ditor, e premte 11 janar 2019

para 6 muajve - Arbresh

Ky është horoskopi për ditën e premte, 11 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet...

HOROSKOPI/ Përqëndrohuni në punë, kjo shenjë rrezikon shumë

para 6 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditë n e premte , 11 janar 2018. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që...

Horoskopi ditor, e premte 10 janar 20

para 6 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur...

E premtja e zezë/ Këtyre shenjave do ju ecë ters nesër

para 6 muajve - Koha Jone

Horoskopi i ditës së premte, 11 Janar 2019: Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet...

Horoskopi ditor, e premte 11 janar 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një...

Horoskopi ditor, e Premte 11 Janar 2019

para 6 muajve - Java News

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i përcjellë fati sot

para 6 muajve - Sovrani

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019 Demi Parashikohen mundësi të shumta për tu përfshirë në eksperienca të reja interesante në vendin e punës. Do të befasoheni nga rigjetja e humorit....

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019

para 6 muajve - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019 Demi- Parashikohen mundësi të shumta për tu përfshirë në eksperienca të reja interesante në vendin e punës. Do të befasoheni nga rigjetja e humorit....

Horoskopi ditor, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet...

Parashikimi i horoskopit për sot, lexoni shenjën tuaj

para 6 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet...

Horoskopi për ditën e enjte, 10 janar 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi...

Horoskopi ditor, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - Shekulli

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019

para 6 muajve - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019 Demi Parashikohen mundësi të shumta për tu përfshirë në eksperienca të reja interesante në vendin e punës. Do të befasoheni nga rigjetja e humorit....

Horoskopi për ditën e enjte, njihuni me parashikimet

para 6 muajve - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet...

Horoskopi ditor: 10 janar 2019

para 6 muajve - Periskopi

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi...

Parashikimi i horoskopit për sot, lexoni shenjën tuaj

para 6 muajve - AlbPortali

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi...

Horoskopi ditor, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - Arbresh

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet...

Horoskopi ditor, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - RTV 21

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 10 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet...

Horoskopi, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - Iliria News

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi...

Horoskopi i të enjtes/ Ja cila shenjë do të shkëlqejë

para 6 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet...

Horoskopi ditor, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi...

Ja ç’do të ndodhë me të gjitha shenjat javën e parë të janarit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Dashi: Ky fillim viti do të jetë i shkëlqyer për ju. Duke filluar nga dita e martë, Marsin do ta keni në shenjë. Falë ndikimit të tij do të ndiheni më të fortë, më energjikë dhe do të mund të arrini objektivat...

Horoskopi ditor, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi...

Horoskopi ditor, e enjte 10 janar 2019

para 6 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet...

Horoskopi, 9 Janar 2019

para 6 muajve - Opinion

Dashi Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duhet të përqendroheni mbi të gjitha në një reflektim të thellë. Do arrini që të merrni masa përballë situatave me të cilat do të përballeni në...

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 janar 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duhet të përqendroheni mbi të gjitha në një reflektim të thellë. Do arrini që të merrni masa përballë situatave me të cilat do të përballeni në...

Horoskopi për ditën e mërkurë, ja surprizat

para 6 muajve - Sot News

Dashi-Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duhet të përqendroheni mbi të gjitha në një reflektim të thellë. Do arrini që të merrni masa përballë situatave me të cilat do të përballeni në...

Horoskopi – 9 janar 2019

para 6 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Yjet ju sugjerojnë të evitoni së bëri propozime të nxituara. Në ambientin e punës kini kujdes të mos krijoni tensione me ata që ju rrethojnë. DEMI Duhet të shpëtoni nga kontrollet e eprorëve tuaj...

HOROSKOPI/ Venusi është në anën e kësaj shenje, do t?i sjellë fat

para 6 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 9 janar 2018. Dashi Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duhet të përqendroheni mbi të gjitha në një reflektim të thellë. Do arrini që të merrni masa...

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 janar 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duhet të përqendroheni mbi të gjitha në një reflektim të thellë. Do arrini që të merrni masa përballë situatave me të cilat do të përballeni në...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 9 Janar 2019

para 6 muajve - Java News

Dashi Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duhet të përqendroheni mbi të gjitha në një reflektim të thellë. Do arrini që të merrni masa përballë situatave me të cilat do të përballeni në...

Horoskopi ditor, e martë 8 janar 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Parashikohet një dinamizëm maksimal për të lindurit e kësaj shenje. Gjithashtu do të ketë rigjetje energjie në të gjithë sektorët. Demi Do të përjetoni...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 8 janar 2019

para 6 muajve - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 8 janar 2019 Demi Do të përjetoni një ditë mjaft të favorshme nën ndikimin pozitiv të yjeve. Në sferën profesionale duhet të vlerësoni me kujdes të gjitha mundësitë...

Horoskopi ditor

para 6 muajve - Sovrani

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Parashikohet një dinamizëm maksimal për...

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

para 6 muajve - Gazeta Observer

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Parashikohet një dinamizëm maksimal për...

Horoskopi ditor, e martë 08 janar 2019

para 6 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat… Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Parashikohet një dinamizëm maksimal për të lindurit e kësaj shenje. Gjithashtu do të...

HOROSKOPI/ Nuk është koha për të harxhuar para, kjo shenjë të kursejë

para 6 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditën e martë, 8 janar 2018. Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Parashikohet një dinamizëm maksimal për të lindurit e kësaj shenje. Gjithashtu do të ketë rigjetje...

Horoskopi ditor, e martë 8 janar 2019

para 6 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Parashikohet një dinamizëm maksimal për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK