http://kariera.mk

Si ta shpëtoni veturën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Koha.mk

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në veturën tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Si ta shpëtoni veturën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Alsat-M

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në veturën tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Kështu mund ta shpëtoni veturën tuaj nga acari

para 6 muajve - Gazeta Express

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në veturën tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Si ta shpëtoni veturën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Koha.mk

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në veturën tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Disa këshilla për makinën tuaj në këto ditë të ftohta

para 6 muajve - Alsat-M

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Si ta shpëtoni veturën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Koha.net

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në veturën tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Si ta shpëtoni veturën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Infokusi

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në veturën tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Vazhdon rënia e temperaturave – si të kujdeseni për makinën tuaj

para 6 muajve - Flaka

Mos lejoni që rënia e temperaturave t’i shkaktojë dëme makinës tuaj. Ju nuk dëshironi që të niseni për punë dhe të bllokoheni nga mosfunksionimi i baterisë për shkak të temperaturave të ftohta të cilat...

Ja si ta shpëtoni makinën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Ekonomia Online

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Gjithçka po ngrin, si të kujdeseni për makinën tuaj në këto ditë të acarta !

para 6 muajve - InfoMagazin

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Kështu e shpëtoni veturën tuaj nga acari i dimrit

para 6 muajve - Insajderi

Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston mundësia që vetura të mos ju ndizet, të ketë ngrirë apo edhe të mos ju hapen dyert për shkak të shtresës së akullt. Për të shmangur të gjitha këto, ju sjellim...

Disa këshilla për makinën tuaj në këto ditë të ftohta

para 6 muajve - Infokusi

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Kështu e ruani makinën nga acari

para 6 muajve - Gazeta Observer

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në veturën tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kontrolloni dritat e veturës tuaj dhe pastroni...

Ja si ta shpëtoni makinën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Lajmi.net

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Kujdesuni për makinën tuaj në këto ditë të acarta

para 6 muajve - Arbresh

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Disa këshilla për makinën tuaj në këto ditë të ftohta

para 6 muajve - Gazeta Observer

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Disa këshilla për makinën tuaj në këto ditë të ftohta

para 6 muajve - Lajmi.net

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Vazhdon rënia e temperaturave – si të kujdeseni për makinën tuaj

para 6 muajve - Telegrafi

Mos lejoni që rënia e temperaturave t’i shkaktojë dëme makinës tuaj. Ju nuk dëshironi që të niseni për punë dhe të bllokoheni nga mosfunksionimi i baterisë për shkak të temperaturave të ftohta të cilat...

Disa këshilla për makinën tuaj në këto ditë të ftohta

para 6 muajve - Gazeta Express

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Disa këshilla për makinën tuaj në këto ditë të ftohta

para 6 muajve - Gazeta Tema

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

Ftohtë deri në -19 gradë, si ta shpëtoni makinën tuaj nga temperaturat e acarta

para 6 muajve - Gazeta Express

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar probleme. Kur dilni nga shtëpia herët në mëngjes, ekziston...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK