http://kariera.mk

Lyen flokët për herë të parë, reagimi i 80-vjeçares kur sheh veten po bëhet hit në internet

para 5 muajve - Gazeta Express

Një grua 80-vjeçare ka lyer për herë të parë flokët. Alayde Menna Barreto i leu flokët e saj në ngjyrë jeshile dhe reagimi kur pa veten në pasqyrë po bën xhiron e rrjetit. E moshuara është filmuar teksa...

80 vjeçarja lyen flokët për herë të parë, reagimi kur sheh veten po bën xhiron në internet

para 5 muajve - GazetaBlic

Për herë të parë në moshën 80-vjeçare, e moshuara Alayde Menna Barreto leu flokët e saj në ngjyrë jeshile dhe reagimi kur pa veten në pasqyrë po bën xhiron e rrjetit. Ajo është filmuar në momentin që njëra...

Lyen flokët për herë të parë, reagimi i 80-vjeçares kur sheh veten po bëhet hit në internet

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një grua 80-vjeçare ka lyer për herë të parë flokët. Alayde Menna Barreto i leu flokët e saj në ngjyrë jeshile dhe reagimi kur pa veten në pasqyrë po bën xhiron e rrjetit. E moshuara është filmuar teksa...

Gëzimi i 80-vjeçares pasi ia lyen flokët për herë të parë

para 5 muajve - Telegrafi

Kur të jesh në moshë, më nuk brengosesh se çfarë po bën. Kështu veproi edhe Alayde Menna Barreto nga Brazili, të cilës tërë jetën ia kishin mohuar t’i lyente flokët, transmeton Telegrafi. Fillimisht familjarët...

Reagimi i gjyshes 80-vjeçare që leu flokët për herë të parë

para 5 muajve - Koha.net

Reagimi i çiltër i një gjysheje që lyente për herë të parë flokët është bërë viral në internet. 21-vjeçari, Bruno Menna Barreto, filmoi momentin kur gjyshja e tij, Alayde Menna Barreto pa për herë të parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK