http://kariera.mk

Një shtëpi shumë e rregullt është një shtëpi e trishtë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative është me të vërtetë shumë i famshëm, veçanërisht në Brazil. Dituria dhe studimet e tij...

Një shtëpi shumë e rregullt është një shtëpi e trishtë

para 5 muajve - Ina

Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative është me të vërtetë shumë i famshëm, veçanërisht në Brazil. Dituria dhe studimet e tij...

Një shtëpi shumë e rregullt është një shtëpi e trishtë

para 5 muajve - Tetova Sot

Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative është me të vërtetë shumë i famshëm, veçanërisht në Brazil. Dituria dhe studimet e tij...

Një shtëpi shumë e rregullt është një shtëpi e trishtë

para 5 muajve - Gazeta Express

Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative është me të vërtetë shumë i famshëm, veçanërisht në Brazil. Dituria dhe studimet e tij...

Një shtëpi shumë e rregullt është një shtëpi e trishtë

para 5 muajve - Aktuale

Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative është me të vërtetë shumë i famshëm, veçanërisht në Brazil. Dituria dhe studimet e tij...

Një shtëpi shumë e rregullt është një shtëpi e trishtë

para 5 muajve - Lexo

Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative është me të vërtetë shumë i famshëm, veçanërisht në Brazil. Dituria dhe studimet e tij...

Një shtëpi shumë e rregullt është një shtëpi e trishtë

para 5 muajve - Opinion

Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative është me të vërtetë shumë i famshëm, veçanërisht në Brazil. Dituria dhe studimet e tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK