http://kariera.mk

Enca kalon kufijtë, ja si shfaqet

para 5 muajve - Iliria News

Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale. Çdo e dyta fotografi e saj është vetëm në të brendshme, teksa nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon. Edhe kësaj radhe këngëtarja...

Një paraqitje e zakonshme e Encës, vetëm në të brendshme transparente!

para 5 muajve - Tetova Sot

Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale. Çdo e dyta fotografi e saj është vetëm në të brendshme, teksa nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon. Edhe kësaj radhe këngëtarja...

Një paraqitje e zakonshme e Encës, vetëm në të brendshme transparente!

para 5 muajve - Gazeta Express

Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale. Çdo e dyta fotografi e saj është vetëm në të brendshme, teksa nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon. Edhe kësaj radhe këngëtarja...

Një paraqitje e zakonshme e Encës, vetëm në të brendshme transparente!

para 5 muajve - GazetaBlic

Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic. Çdo e dyta fotografi e saj është vetëm në të brendshme, teksa nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon. Edhe kësaj...

Enca në të brendshme: Jam simpatia e simpatisë tënde

para 5 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale. Enca Haxhia së fundi ka ‘djegur’ rrjetin me imazhe nga fotosesioni i fundit, shkruan lajmi.net. Në këto fotografi, këngëtarja shfaqet atraktive duke vënë...

Një paraqitje e zakonshme e Encës, vetëm në të brendshme transparente!

para 5 muajve - Lajm

Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale. Çdo e dyta fotografi e saj është vetëm në të brendshme, teksa nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon. Edhe kësaj radhe këngëtarja...

Një paraqitje e zakonshme e Encës, vetëm në të brendshme transparente!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale. Çdo e dyta fotografi e saj është vetëm në të brendshme, teksa nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon. Edhe kësaj radhe këngëtarja...

Enca në të brendshme: Jam simpatia e simpatisë tënde[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Enca Haxhia së fundi ka ‘djegur’ rrjetin me imazhe nga fotosesioni i fundit, shkruan lajmi.net. Në këto fotografi, këngëtarja shfaqet atraktive duke vënë në pah format trupore, e në një prej tyre ajo ka...

Enca sërish provokuese në të brendshme, pyet ‘Pse më doni?’

para 5 muajve - Aktuale

Enca nuk po i ndalë pozat provokuese. Enca po vazhdon me pozat e fotosesionit që ka bërë në të brendshmet e gjelbërta. Këngëtarja shfaqet sërish në të brendshme, imazhe këto të ndara nga fotosesioni i...

Enca e tepron, shfaqet krejt e zhveshur

para 5 muajve - Iliria News

Pse më doni’ shkruan këngëtaraj në postimin e aj më të fundit, ku sërish provokon pa pasur komplekse. Enca haxhiu ka veshur sërish badyn e saj mjaft sensuale por dhe transparente njëkohësisht. Menjëherë...

Enca Haxhia pozon me bikini transparente, ‘ndez’ rrjetin me fotografitë e reja provokuese

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë gjithnjë e përfolur për fotografitë që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale. Një vëmendje të tillë po vazhdon ta mbajë, përderisa ka hedhur disa fotografi mjaft ‘të nxehta’...

Harrojeni borën, shikoni këtë foto të Encës dhe rritni temperaturën tuaj trupore

para 5 muajve - GazetaBlic

‘Pse më doni’ shkruan këngëtaraj në postimin e aj më të fundit, ku sërish provokon pa pasur komplekse. Enca haxhiu ka veshur sërish badyn e saj mjaft sensuale por dhe transparente njëkohësisht. Menjëherë...

Enca Haxhia pozon me bikini transparente, ‘ndez’ rrjetin me fotografitë e reja provokuese

para 5 muajve - Infokusi

Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë gjithnjë e përfolur për fotografitë që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale. Një vëmendje të tillë po vazhdon ta mbajë, përderisa ka hedhur disa fotografi mjaft ‘të nxehta’...

Enca publikon foto super të nxehtë dhe pyet pse e duan atë

para 5 muajve - RTV 21

Enca si Enca… Në këtë ditë të ftohtë të dimrit temperaturat po i ngritë Enca me paraqitjen e saj. Ajo sjell verën jo vetëm me ngjyrën e gjelbër, në të cilën është veshur, por ngase të brendshmet i zbulojnë...

Krejtësisht transparente, Enca ju zbulon pjesët e saj më intime

para 5 muajve - Gazeta Express

‘A më do’ shkruan këngëtaraj në postimin e aj më të fundit, ku sërish provokon pa pasur komplekse. Enca haxhiu ka veshur sërish badyn e saj mjaft sensuale por dhe transparente njëkohësisht. Menjëherë kanë...

Enca e tepron…

para 5 muajve - Arbresh

Pse më doni’ shkruan këngëtaraj në postimin e aj më të fundit, ku sërish provokon pa pasur komplekse. Enca haxhiu ka veshur sërish badyn e saj mjaft sensuale por dhe transparente njëkohësisht. Menjëherë...

Enca sërish provokuese në të brendshme, pyet 'Pse më doni?'

para 5 muajve - Gazeta Express

Enca nuk po i ndalë pozat provokuese. Enca po vazhdon me pozat e fotosesionit që ka bërë në të brendshmet e gjelbërta. View this post on Instagram Get you a girl who can do both ????❄️???? 3 piece set...

Enca publikon një foto super të nxehtë dhe pyet pse e doni atë

para 5 muajve - RTV 21

Enca si Enca… Në këtë ditë të ftohtë të dimrit temperaturat po i ngrit, Enca me paraqitjen e saj. Ajo sjell verën jo vetëm me ngjyrën e gjelbër në të cilën është veshur, por ngase të brendshmet i zbulojnë...

Enca sërish ‘ndez’ rrjetin gjysmë e zhveshur: Përse më doni?

para 5 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia ka 'goditur' sërish me një fotografi në Instagram. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet atraktive, shkruan lajmi.net. Këngëtarja shfaqet...

Enca me të brendshme transparente zbulon pjesët e saj më intime dhe pyet ‘Pse më doni?’

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, nuk po i ndalë pozat provokuese. “Mbreteresha shqiptare e Instagram” po vazhdon me pozat e setit të ri fotografik, që ka bërë e veshur vetëm me të brendshmet...

Enca sërish ‘ndez’ rrjetin gjysmë e zhveshur: Përse më doni?

para 5 muajve - Lajm

Enca Haxhia ka ‘goditur’ sërish me një fotografi në Instagram. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet atraktive, shkruan lajmi.net. Këngëtarja shfaqet...

Enca sërish ‘ndez’ rrjetin gjysmë e zhveshur: Përse më doni?

para 5 muajve - AlbPortali

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet atraktive, shkruan lajmi.net. Këngëtarja shfaqet sërish në të brendshme, imazhe këto të ndara nga fotosesioni...

Enca sërish ‘ndez’ rrjetin gjysmë e zhveshur: Përse më doni?[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet atraktive, shkruan lajmi.net. Këngëtarja shfaqet sërish në të brendshme, imazhe këto të ndara nga fotosesioni...

Enca sërish ‘ndez’ rrjetin gjysmë e zhveshur: Përse më doni?

para 5 muajve - Gazeta Observer

Enca Haxhia ka ‘goditur’ sërish me një fotografi në Instagram. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet atraktive. Këngëtarja shfaqet sërish në të brendshme,...

Provokon Enca, ekspozon të pasmet me të brendshme transparente

para 5 muajve - Gazeta Liria

Këngëtarja Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale. Së fundmi ajop ka nxjerrë një foto tepër provokuese në profilin e saj të Instagramit, ku ekpozon te pasmet....

Provokon Enca, ekspozon të pasmet me të brendshme transparente

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale. Së fundmi ajop ka nxjerrë një foto tepër provokuese në profilin e saj të Instagramit, ku ekpozon te pasmet....

Provokon Enca, ekspozon të pasmet me të brendshme transparente

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale. Së fundmi ajop ka nxjerrë një foto tepër provokuese në profilin e saj të Instagramit, ku ekpozon te pasmet....

Enca provokuese edhe e veshur edhe e zhveshur

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale. E tillë shfaqet edhe në postimet e saj të fundit, teksa ka filmuar veten nga mbrapa dhe shkruan: “Perspektiva...

Enca tregon të pasmet dhe poston foto me të brendshme transparente

para 5 muajve - LajmiFundit

Nje foto e publikuar ne rrjetet sociale nga Enca ka terhequr vemendjen e fansave… Shkak eshte bere pozicioni provokativ qe ka zgjedhur kengetarja per pozen te cilen e ka publikuar ne rrjetet sociale…....

Enca provokon fansat, u tregon të pasmet dhe poston foto me të brendshme transparente

para 5 muajve - Top Channel

Këngëtarja Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale. E tillë shfaqet edhe në postimet e saj të fundit, teksa ka filmuar veten nga mbrapa dhe shkruan: “Perspektiva...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK