http://kariera.mk

Cardi B si “perlë” në Grammy, rikthehet në tapetin e kuq me Offset

më 2.2019 - Shekulli

Cardi B di sesi të vjedhë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq. Reperja me famë botërore shkaktoi ‘stuhi’ ndërsa u shfaq si një ‘perlë’ në 61 vjetorin e Grammy Awards në Los Angeles mbrëmjen e së dielës...

Cardi B dhe Offset ribashkohen zyrtarisht në Grammy

më 2.2019 - Klan Kosova

Cardi B dhe Offset janë ribashkuar – dhe këtë e kanë treguar me një puthje me gjuhë. Dy muaj pasi u bë e ditur se çifti u nda pas një skandali të tradhtisë, ata u ribashkuan së fundmi në Atlanta gjatë...

Cardi B dhe Offset ribashkohen në Grammy

më 2.2019 - Klan Kosova

Cardi B dhe Offset janë ribashkuar – dhe këtë e kanë treguar me një puthje me gjuhë. Dy muaj pasi u bë e ditur se çifti u nda pas një skandali të tradhtisë, ata u ribashkuan së fundmi në Atlanta gjatë...

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq, fustanet më të komentuara në “Grammy”

më 2.2019 - Opinion

Ceremonia e 61-të e çmimeve “Grammy”, që u mbajt në Qendrën Staples në Los Angeles, përpos vlerësimit të arritjeve në industrinë muzikore, ndarjes së çmimeve e perfomancave elektrizuese të artistëve, është...

Momente romantike të çifteve në qilimin e kuq të “Grammy Awards”

më 2.2019 - Lajmi.net

Qilimi i kuq është kthyer në një vend të çuditshëm kur Kylie Jenner dhe Cardi B u shfaqën në momente romantike me të dashurit. Njihet si ceremonia më e mirë e çmimeve me listën A të yjeve, shkruan Mirror,...

Pesë persona për ta ndihmuar në tapetin e kuq, Cardi B shfaqet me fustanin e çuditshëm

më 2.2019 - Java News

Cardi B është një nga këngëtaret më të spikatura të muzikës botërore për momentin dhe sigurisht nuk kishte si të mos binte në sy në ceremoninë  e ndarjes së çmimeve Grammy Awards 2019. Këngëtarja tërhoqi...

Pesë persona për ta ndihmuar në tapetin e kuq, Cardi B shfaqet me fustanin e çuditshëm në çmimet “Grammy”

më 2.2019 - Java News

Cardi B është një nga këngëtaret më të spikatura të muzikës botërore për momentin dhe sigurisht nuk kishte si të mos binte në sy në ceremoninë  e ndarjes së çmimeve Grammy Awards 2019. Këngëtarja tërhoqi...

Dua Lipa – rangohet si vajza e veshur më së bukuri në Grammy

më 2.2019 - Lajm

Bashkë me Lady Ggagan, këngëtaren e madhe Alicia Keys e Camila Cabellon, mediat ndërkombëtare e kanë listuar këngëtaren Dua Lipa si njërën ndër vajzat e veshura më së bukuri në Grammy. Lady Gaga Ajo po...

Cardi B, pesë veta për ta ndihmojnë me fustanin në tapetin e kuq

më 2.2019 - BalkanWeb

Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të muzikës së momentit, dhe është në stilin e saj që Cardi B të përpiqet të bjerë në sy me veshjen. Në ceremoninë e mbrëmshme të “Grammy Awards” reperja është shfaqur...

Mediet e huaja listojnë Duan në mesin e artisteve me veshjen më të mirë në “Grammy”

më 2.2019 - Lajmi.net

Lady Gaga, Kylie Jenner dhe Dua Lipa janë artistet e veshura më së miri në "Grammy". Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” nisën me parakalimet e yjeve të veshur plot stil në tapetin e kuq, shkruan TheSun,...

Dua Lipa – rangohet si vajza e veshur më së bukuri në Grammy

më 2.2019 - Prive

Bashkë me Lady Ggagan, këngëtaren e madhe Alicia Keys e Camila Cabellon, mediat ndërkombëtare e kanë listuar këngëtaren Dua Lipa si njërën ndër vajzat e veshura më së bukuri në Grammy. Lady Gaga Ajo po...

Kylie dhe Travis vazhdojnë festën edhe pas ditëlindjes së vajzës

më 2.2019 - Klan Kosova

Biznesmenja Kylie Jenner dhe i dashuri i saj ,Travis Scott, një ditë pas ditëlindjes së vajzës , Stormy, morën pjesë në gala mbrëmjen e “Clive Davis And The Recording Academy’s Annual Pre-Grammy”. Këtë...

Të gjithë sytë tek Kylie Jenner teksa ndoqi nga afër performancën e Travis Scott

më 2.2019 - Lajmi.net

Kylie Jenner ka lënë pa tekst me paraqitjen e saj në ndejën që i paraprinë "Grammy Awards". Kylie Jenner pasi organizoi festë madhështore për ditëlindjen e parë të vajzës, shkoi për ta ndjekur nga afër...

Të gjithë sytë tek Kylie Jenner teksa ndoqi nga afër performancën e Travis Scott

më 2.2019 - Gazeta Observer

Kylie Jenner ka lënë pa tekst me paraqitjen e saj në ndejën që i paraprinë “Grammy Awards”. Kylie Jenner pasi organizoi festë madhështore për ditëlindjen e parë të vajzës, shkoi për ta ndjekur nga afër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK