http://kariera.mk

Pas deklaratave kundër ish të dashurës së tij, Rezart Veleshnja tregon si qëndron e vërteta

para 6 muajve - Gazeta Express

Një seri postimesh me fjalë fyese për të dashurën në Instagram ka shoqëruar gjatë gjithë ditës profiling e aktorit të njohur të “Portokallisë”, Rezart Veleshnja. Të githë ndjekësit janë habitur nga deklaratat...

E quajti ordinere që ka 4 lidhje paralele, aktori i ‘Portokallisë’ befason me reagimin e tij

para 6 muajve - GazetaBlic

Ditën e djeshme, aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja na befasoi të gjithëve pasi demaskoi të dashurën që e kishte tradhtuar në Instagram. Ai zbuloi se partnerja e tij kishte pasur 4 lidhje...

E quajti ordinere që ka 4 lidhje paralele, befason Rezart Veleshnja me reagimin e tij

para 6 muajve - Lexo

Ditën e djeshme, aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja na befasoi të gjithëve pasi demaskoi të dashurën që e kishte tradhtuar në Instagram. Ai zbuloi se partnerja e tij kishte pasur 4 lidhje...

“Më tradhtoi”, Veleshnja tregon të vërtetën për ish-të dashurën

para 6 muajve - BalkanWeb

Vetëm pak orë pasi akuzoi ish-të dashurën pë tradhti Aktori Rezart Veleshnja hedhur poshtë gjithçka. Ai ka sqaruar në Instagram, përmes një një videoje, se faqja e tij është hakëruar. Veleshnja ka shprehur...

Akuzat e rënda për të dashurën, Rezi i mohon të gjitha: Ma vodhën Instagramin (VIDEO

para 6 muajve - Lajme.al

Ditën e sotme kudo në media dhe rrjete sociale shpërtheu debati pasi aktori Rezart Veleshnja nisi të postonte në Instagram foto ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa...

Video/ “E dashura ime kishte 4 dashnorë paralelisht”, Rezart Veleshnja reagon përsëri: Ma kanë bërë këtë lojë, por…

para 6 muajve - Java News

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart Veleshnja...

E akuzoi ish të dashurën për disa tradhëti, aktori Veleshnja hedh gjithçka poshtë, më kanë hakeruar faqen

para 6 muajve - Fakti Ditor

Aktori Rezart Veleshnja që ishte për gjithë ditën sot në qendrën e një vorbulle të madhe, ku citohej nga Instagrami I tij, sikur kishte shfryrë për ish të dashurën, duke e akuzuar për disa tradhëti, ka...

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” Aktori shqiptar del publikisht dhe i mohon të gjitha!

para 6 muajve - Gazeta Express

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart Veleshnja...

Akuzat e rënda për të dashurën, Rezi i mohon të gjitha (VIDEO

para 6 muajve - Albeu

Ditën e sotme kudo në media dhe rrjete sociale shpërtheu debati pasi aktori Rezart Veleshnja nisi të postonte në Instagram foto ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa...

VIDEO/ “Kishte 4 dashnorë paralelisht”, Rezart Veleshnja mohon çdo gjë: I kërkoj falje, por…

para 6 muajve - Gazeta Tema

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart Veleshnja...

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” Aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

para 6 muajve - Tetova Sot

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas...

“Më kanë hackuar, do t’i çoj në Prokurori”- Rezart Veleshnja reagon pas postimeve të bëra në emër të tij

para 6 muajve - Blitz

Ditën e sotme, me një sëri postimesh në Instagram Rezart Veleshnja ka habitur të githë ndjekësit e tij duke publikuar fillimisht një bisedë në Whatsapp, e më pas dedikime dhe ofendime ndaj vajzës që tani...

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” – aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

para 6 muajve - Zhurnal

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas...

Rezart Veleshnja mohon gjithçka pasi akuzoi të dashurën: Më vodhën profilin

para 6 muajve - LajmiFundit

Aktori i humorit Rezart Veleshnja është emri më i lakuar përgjatë ditës së sotme. Aktori ka demaskuar publikisht të dashurën aktuale, pasi pretendonte se e ka tradhëtuar dhe se kishte lidhje paralele me...

“I bleva 8 mijë euro unazë… kishte 4 lidhje”, aktori shpërthen ndaj ish-partneres

para 6 muajve - LajmiFundit

Aktori i humorit Rezart Veleshnja qe luan ne ‘Portokalli’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar. ’Bota është e mbushur me plehra si Lorena Murati.Edhe...

Zbuloi tradhtinë e partneres dhe e quajti ordinere, reagon ish-e dashura e Rezart Veleshnjës

para 6 muajve - LajmiFundit

Aktorit të njohur të humorit Rezart Veleshnja duket se nuk po i ecën në sferën e romancës. Pas një lidhje që zgjati dy vjet me grimieren e filmave aksion, Pranvera Metolli, Rezi duket se nisi një tjetër...

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” – aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

para 6 muajve - Insajderi

Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”. Veleshnja ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të dashurës, të cilat për arsye privatësie nuk...

Të gjithë me Rezin, fansat kryqëzojnë të dashurën e aktorit pas tradhtisë

para 6 muajve - Albeu

Aktori i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës , fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Siç kuptohet nga një sërë mesazhesh ofenduese, ndarja ka ardhur si pasojë e tradhtisë,...

"Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh" Aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

para 6 muajve - Gazeta Express

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas...

“Kishte 4 lidhje”, Rezart Veleshnja zbulon tradhtinë e partneres

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Rezart Veleshnja ka zbuluar së është ndarë nga e dashura, duke treguar dhe arsyen. Shkak për t’i dhënë fund marrëdhënies së tyre është bërë tradhtia, pasi sipas tij...

"I bleva 8 mijë euro unazë...k*rva kishte 4 lidhje", aktori shpërthen ndaj ish-partneres

para 6 muajve - Albeu

Rezart Veleshnja aktori i humorit të ‘Portokallisë’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar. ’Bota është e mbushur me plehra si Lorena Murati.Edhe...

E ka seriozisht aktori i Portokallisë? Veleshnja: Ajo më tradhtoi

para 6 muajve - BalkanWeb

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë”. Ai gjithmonë karaketerizohet nga humori. Shpesh herë aktori poston në rrjetet sociale video humori ku vë në lojë personazhe të njohur....

FOTOT/ Aktori i njohur i Portokallisë tradhëtohet nga e dashura, e degjeneron në publik

para 6 muajve - Java News

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, por ndërkohë që jetën e tij profesionale dhe artistike e njohim mirë për shkak të projekteve ku merr pjesë, për jetën e tij private...

“Ish-e dashura kishte 4 lidhje paralele”, aktori i Portokolli e fëlliq publikisht pas ndarjes

para 6 muajve - Lexo

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas...

Ndahet nga e dashura pasi zbuloi 4 lidhjet paralele, aktori i njohur çudit…

para 6 muajve - LajmiFundit

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Rezart Veleshnja e mbante të fshehtë emrin dhe fytyrën e saj pasi sipas tij nuk postonte foto me të dashurën sepse e donte vetëm për vete. Por me sa duket, ai ka vendosur...

FOTOT/ Aktori i njohur i Portokallisë degjeneron ish të dashurën: Ku*vë ordinere dhe plehrë, mbante katër meshkuj përnjëherë buçja. Ja mesazhet private

para 6 muajve - Gazeta Tema

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, por ndërkohë që jetën e tij profesionale dhe artistike e njohim mirë për shkak të projekteve ku merr pjesë, për jetën e tij private...

Aktorin e ‘Portokallise’ e tradhton e dashura, ky e zë ‘mat’ edhe me 4 lidhje paralele

para 6 muajve - GazetaBlic

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, por ndërkohë që jetën e tij profesionale dhe artistike e njohim mirë për shkak të projekteve ku merr pjesë, për jetën e tij private...

"Kishte 4 lidhje paralele", aktori zbulon tradhëtinë e partneres (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptarë. Atë jemi mësuar ta shohim më role që të shkrijnë së qeshuri, por së fundmi vetë Rezarti duket se është mërzitur pak . Ai ka habitur...

Rezart Veleshnja i bën “gjyq publik” ish të dashurës: “Kishtë 4 lidhje paralele”

para 6 muajve - Blitz

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, por ndërkohë që jetën e tij profesionale dhe artistike e njohim mirë për shkak të projekteve ku merr pjesë, për jetën e tij private...

"Fiks si pjeshkat e Instagramit", aktori poston videon epike

para 6 muajve - Albeu

Rezart Veleshnja është bërë një nga aktorët më të dashur të publikut shqiptarë. Ai falë talentit që ka, ka fituar një audincë të madhe edhe në Instagram ku poiston video humoristike. Herë pas here, ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK