http://kariera.mk

Gruaja rruan këmbët në mes të trafikut

para 8 muajve - Top Channel

Një grua është filmuar në rrugë duke rruar këmbët ndërsa udhëtonte me motor. Gruaja amerikane u pa në anën e pasme të një motoçikletë në një rrugë të bllokuar nga trafiku në Majemi, me një brisk në dorë....

Gruaja rruan këmbët në mes të trafikut

para 8 muajve - Lajmi.net

Ajo u pa në anën e pasme të një motoçikletë në një rrugë të bllokuar nga trafiku në Majemi, me një brisk në dorë. Një grua është filmuar në rrugë duke rruar këmbët ndërsa udhëtonte me motor. Gruaja amerikane...

Gruaja filmohet duke u depiluar në mes të trafikut

para 8 muajve - Gazeta Express

Një grua ka treguar se nuk ka aspak turp pasi është filmuar në rrugë duke depiluar këmbët ndërsa udhëtonte me motor. Gruaja e paidentifikuar u pa në anën e pasme të një motoçikletë në një rrugë të bllokuar...

Gruaja rruan këmbët në mes të trafikut

para 8 muajve - Infokusi

Një grua është filmuar në rrugë duke rruar këmbët ndërsa udhëtonte me motor. Gruaja amerikane u pa në anën e pasme të një motoçikletë në një rrugë të bllokuar nga trafiku në Majemi, me një brisk në dorë....

Gruaja filmohet duke u depiluar… në mes të trafikut

para 8 muajve - Gazeta Tema

Një grua ka treguar se nuk ka aspak turp pasi është filmuar në rrugë duke depiluar këmbët ndërsa udhëtonte me motor. Gruaja e paidentifikuar u pa në anën e pasme të një motoçikletë në një rrugë të bllokuar...

Rruante këmbët në mesin e autostradës, derisa ishte në pjesën e pasme të motoçikletës

para 8 muajve - Telegrafi

Kalimtarët kanë mbetur të hutuar me një grua të pështirë, që nisi t’i rruante këmbët derisa ishte në pjesën e pasme të motoçikletës, që ndodhej në mesin e një autostrade të Floridës së Shteteve të Bashkuara....

Ndodhë edhe kjo teknikë e pazakontë e depilimit

para 8 muajve - Arbresh

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në rrugët e Miamit, ku një grua e paturpshme është vërejtur në publik duke i depiluar këmbët e saja. Gruaja e paidentifikuar u pa në anën e pasme të një motoçikletë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK