http://kariera.mk

Yjet që i rezistuan operacioneve plastike

para 6 muajve - RTV 21

Këto femra nuk frikësohen nga plakja Ne jemi mësuar me faktin që femrat e njohura përdorin operacione plastike për t’u dukur më të reja. Ndërhyrjet në hundë dhe buzë nuk na impresionojnë më. Por, në anën...

Yjet që i rezistuan operacioneve plastike

para 6 muajve - TV21

Këto femra nuk frikësohen nga plakja Ne jemi mësuar me faktin që femrat e njohura përdorin operacione plastike për t’u dukur më të reja. Ndërhyrjet në hundë dhe buzë nuk na impresionojnë më. Por, në anën...

Përse gratë e mijëvjeçarit të ri janë në kërkim të kirurgëve plastikë?

para 6 muajve - Lexo

Nga Alison Bowen, Chicago Tribune Pas fëmijës së katërt, Lisa Wilkie ndjeu se mund t’i lejonte vetes paksa kirurgji plastike. Duke ndjerë se barra e rëndë e të paturit fëmijë i kishte pushtuar trupin,...

Përse gratë e mijëvjeçarit të ri janë në kërkim të kirurgëve plastikë?

para 6 muajve - Gazeta Tema

Pas fëmijës së katërt, Lisa Wilkie ndjeu se mund t’i lejonte vetes paksa kirurgji plastike. Duke ndjerë se barra e rëndë e të paturit fëmijë i kishte pushtuar trupin, ajo la një takim për të diskutuar...

Të famshmet që janë plakur me shije

para 6 muajve - Klan Kosova

Tashmë jemi mësuar me të famshmit që shpeshherë i nënshtrohen kirurgjisë plastike për t’u dukur më të rinj. Hundë dhe buzë “të reja” nuk na impresionojnë më. Por edhe në mesin e fytyrave publike ka gra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK