http://kariera.mk

Të jesh nuse si Learta, ja si e uron kunatën

para 6 muajve - Zhurnal

Learta Jakupi është këngëtare e muzikës klasike, por përkundër kësaj famë në publik ka fituar duke u bërë nusja e këngëtares Shyhrete Behluli. Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e...

Njomza e ka ditëlindjen, ja si e uron Learta kunatën e saj

para 6 muajve - OraInfo

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo. Së fundi, ajo...

Learta tregon sa ka diferencë në moshë me Kushtrimin

para 6 muajve - RTV 21

Çifti i njohur i estradës Vitet e fundit padyshim dasma që bëri bujë dhe që mori vëmendjen mediatike ishte dasma e Kushtrim Salihut, djalit të këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli me Learta Jakupin....

Learta tregon sa ka diferencë në moshë me Kushtrimin

para 6 muajve - TV21

Çifti i njohur i estradës Vitet e fundit padyshim dasma që bëri bujë dhe që mori vëmendjen mediatike ishte dasma e Kushtrim Salihut, djalit të këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli me Learta Jakupin....

Learta tregon sa kanë diferencë në moshë me Kushtrimin

para 6 muajve - GazetaBlic

Çifti i njohur i estradës Vitet e fundit padyshim që dasma që bëri bujë dhe që mori vëmendjen mediatike ishte dasma e Kushtrim Salihut, djalit të këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli, me Learta Jakupin....

Learta tregon sa kanë diferencë në moshë me Kushtrimin

para 6 muajve - TV21

Çifti i njohur i estradës Vitet e fundit padyshim që dasma që bëri bujë dhe që mori vëmendjen mediatike ishte dasma e Kushtrim Salihut, djalit të këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli, me Learta Jakupin....

Learta tregon sa kanë diferencë në moshë me Kushtrimin

para 6 muajve - RTV 21

Çifti i njohur i estradës Vitet e fundit padyshim që dasma që bëri bujë dhe që mori vëmendjen mediatike ishte dasma e Kushtrim Salihut, djalit të këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli, me Learta Jakupin....

Të jesh nuse si Learta, ja si e uron kunatën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Learta Jakupi është këngëtare e muzikës klasike, por përkundër kësaj famë në publik ka fituar duke u bërë nusja e këngëtares Shyhrete Behluli. Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e...

Egzona na prezanton me dy fustanat e saj përrallor, do t’i ëndërronte ҫdo femër

para 6 muajve - OraInfo

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo. Egzona...

Egzona veshë fustanin si të princeshave, do ta lë pa fjalë Albatriti me bukurinë e saj

para 6 muajve - OraInfo

Egzona Muqiqi, është bërë emër shumë i lakuar i mediave rozë, e më shumë kur ajo u lidh me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo. Ajo sot është bërë nënë dhe ka tre fëmijë. Egzona, kohëve...

Egzona dhe kunata e Leartës shfaqet se bashku, palltot e tyre marrin vëmendjen

para 6 muajve - Zhurnal

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare. Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës...

Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin

para 6 muajve - Zhurnal

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj. Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell...

Egzona dhe kunata e Leartës shfaqet se bashku, palltot e tyre me lesh marrin vëmendjen

para 6 muajve - OraInfo

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare. Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës...

Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes!

para 6 muajve - Zhurnal

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj. Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell...

Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin

para 6 muajve - OraInfo

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj. Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell...

Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes!

para 6 muajve - OraInfo

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj. Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell...

Egzona një nënë e zonja, ja sa me stil e ka veshur Amelian e vogël

para 6 muajve - Zhurnal

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit. Që kur ata u martuan,çifti në fjalë janë pjesë e mediave rozë përcjell ORAinfo. Egzona është një femër moderne dhe përveç që kujdeset...

Albatrit Muqiqi flet për ndjenjën e të bërit baba i binjakëve

para 6 muajve - Lajmi.net

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë bërë prindër të binjakëve dhe për këtë ndjenjë foli këngëtari në 'Mirage'. Këngëtari Albatrit Muqiqi në emisionin ‘Mirage’ foli rreth jetës së tij private dhe...

Egzona një nënë e zonja, ja sa me stil e ka veshur Amelian e vogël

para 6 muajve - OraInfo

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit. Që kur ata u martuan,çifti në fjalë janë pjesë e mediave rozë përcjell ORAinfo Egzona është një femër moderne dhe përveç që kujdeset...

Djalin e zë gjumi në krahët e Albatritit, reagimi i Egzonës iu lë pa fjalë

para 6 muajve - OraInfo

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare. Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo. Pak javë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK