http://kariera.mk

Moderatori e thotë para të gjithëve: Kam 10 vite pa larë duart

para 6 muajve - Koha Jone

Pete Hegseth nga Fox News ka deklaruar, pa asnjë problemi, para kamerave se ka plot 10 vite pa i larë duart. Rrëfimin e papritur, Hegseth e ka bërë mëngjesin e 10 shkurtit ndërkohë që po fliste në një...

Moderatori habit rrjetin: Kam dhjetë vjet që nuk i laj duart

para 6 muajve - Lajme.al

Një deklaratë e habitshme e moderatorit Pete Hegseth ka ndarë gjithë rrjetin në dy pjesë. I ftuar në “Fox and Friends”, moderatori ka habitur teksa ka thënë se bakteret dhe micro-organizmat infektuese...

Moderatori habit rrjetin: Kam dhjetë vjet që nuk i laj duart

para 6 muajve - Albeu

Një deklaratë e habitshme e moderatorit Pete Hegseth ka ndarë gjithë rrjetin në dy pjesë. I ftuar në "Fox and Friends", moderatori ka habitur teksa ka thënë se bakteret dhe micro-organizmat infektuese...

Prezantuesi i Fox News çudit botën: S’i kam larë duart qe 10 vjet, nuk besoj në mikrobe

para 6 muajve - Insajderi

Por, prezantuesi Pete Hegseth tashmë mund ta ketë mërzitur presidentin e njohur si mikrobofob – duke zbuluar që nuk i ka larë duart e tij qe një dekadë, përcjell Periskopi. Kjo deklaratë erdhi pasi Hegseth...

Habit prezantuesi i Fox News: Kam 10 vite që nuk i laj duart

para 6 muajve - BalkanWeb

Prezantuesi i “Fox News” Pete Hegseth i habiti të gjithë kur deklaroi gjatë një interviste se kishte dhjetë vite që nuk i lante duart. Duke folur për emisionin “Fox and Friends”, Hegseth tha se mikroorganizmat...

Prezantuesi i Fox News çudit botën: S’i kam larë duart qe 10 vjet, nuk besoj në mikrobe

para 6 muajve - Periskopi

Show televiziv i preferuar i Donald Trumpit, Fox & Friends, ka reputacion për kohën që iu jep teorive konspirative që i shkojnë në favor agjendës së Shtëpisë së Bardhë, shkruan The Guardian, përkthen në...

“Mikrobet nuk janë gjë e vërtetë”: Prezantuesi thotë se nuk i ka larë duart për 10 vjet

para 6 muajve - Telegrafi

Pete Hegseth, një analist dhe një nga aksionarët e FoxNews, ka thënë se ai nuk i ka larë duart për 10 vjet, sepse “mikrobet nuk janë një gjë e vërtetë”. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, duke...

“Bakteret nuk ekzistojnë” – Moderatori i njohur thotë se ai nuk i ka larë duart qe 10 vite

para 6 muajve - Insajderi

Moderatori i Fox News, Pete Hegseth, ka thënë se ai nuk i ka larë duart që 10 vite,  sepse ai beson se bakteriet nuk janë të vërteta. Hegseth tha se mikroorganizmat infektuese nuk ekzistojnë pasi nuk mund...

Analisti i njohur flet hapur në TV: Nuk kam larë duart prej 10 vitesh, mikrobet nuk janë të vërteta

para 6 muajve - Gazeta Tema

Një prej analistëve dhe aksionerëve të Fox News, Pete Hegseth ka pranuar në transmetim direkt se ai nuk i ka larë duart prej 10 vitesh duke thënë se “mikrobet nuk janë të vërteta”. Duke folur për “Fox...

Analisti i njohur flet hapur në TV: Nuk kam larë duart prej 10 vitesh

para 6 muajve - Lexo

Një prej analistëve dhe aksionerëve të Fox News, Pete Hegseth ka pranuar në transmetim direkt se ai nuk i ka larë duart prej 10 vitesh duke thënë se “mikrobet nuk janë të vërteta”. Duke folur për “Fox...

Analisti sfidon mjekësinë: Mikrobet s’janë të vërteta, s’kam larë duart prej 10 vitesh, asgjë s’më ka gjetur

para 6 muajve - Java News

Një prej analistëve dhe aksionerëve të Fox News, Pete Hegseth ka pranuar në transmetim direkt se ai nuk i ka larë duart prej 10 vitesh duke thënë se “mikrobet nuk janë të vërteta”. Duke folur për “Fox...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK