http://kariera.mk

Zbulohet gjinia e bebes së Meghan Markle

para 6 muajve - Zhurnal

Duket se Dukesha Meghan Markle dje e ka mbajtur festën e bebes dhe është fotografuar duke shkuar tek vendi i organizimit. 37 vjeçarja është parë duke dalë nga një hotel në New York të hënën, dhe thuhet...

Meghan Markle në New York, shëtitje dhe darka luksoze me mikeshat

para 6 muajve - BalkanWeb

E qeshur e lumtur, gjithmonë me duart në bark, e veshur me të zeza dhe me vështrimet e njerëzve që e shohin kudo ajo shkon. Meghan Markle ka zbritur në New York, për herë të parë pas martesës së saj në...

Megan shijon çdo çast në New York, darkë me mikeshat e ngushta

para 6 muajve - Opinion

Dukesha Megan Markle duket se po shijon çdo moment të “arratisjes” të saj në New York. Mbrëmjen që lamë pas ajo është fotografuar në një nga restorantet më të mira në New York së bashku me mikeshat e ngushta...

Zbulohet gjinia e bebes së Meghan Markle

para 6 muajve - GazetaBlic

Duket se Dukesha Meghan Markle dje e ka mbajtur festën e bebes dhe është fotografuar duke shkuar tek vendi i organizimit. 37 vjeçarja është parë duke dalë nga një hotel në New York të hënën, dhe thuhet...

Miket e saja e zbulojnë gjininë e bebes së dukeshës Meghan Markle

para 6 muajve - Prive

se Dukesha Meghan Markle dje e ka mbajtur festën e bebes dhe është fotografuar duke shkuar tek vendi i organizimit. 37 vjeçarja është parë duke dalë nga një hotel në New York të hënën, dhe thuhet se ajo...

Vendi sekret ku Meghan Markle ka zgjedhur të kalojë pushimet e saj

para 6 muajve - Blitz

Meghan Markle është 7 muajshe shtatzën dhe po pregatitet së bashku me disa pjestarë të familjes mbretërore të bëj një udhëtim në Marok. Por kjo nuk e ka ndalur dukeshën që të bëjë një ndalesë të shkurtër...

Megan Markle ‘arratisje’ 5 ditore në New York, çfarë ka ndodhur?

para 6 muajve - Opinion

Vetëm pak kohë përpara se të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, Dukesha Megan Markle ka bërë një fluturim të pazakontë nga Londra në New York. Sipas Daily Mail, Markle po kalon disa kohë me mikeshat...

Meghan Markle lë Londrën, zgjedh New York-un për “baby shower”

para 6 muajve - BalkanWeb

Meghan Markle rikthehet në New York. Dukesha e Sussex-it ka udhëtuar drejt SHBA-së për të festuar ‘baby shoWer’ një festë tipike amerikane e cila orgazizohet për bebet para se të vijnë në jetë. Bebja që...

Meghan maskohet dhe largohet nga Lodra, detaji që e nxorri zbuluar

para 6 muajve - Albeu

Meghan , 37 vjec është parë teksa shkon në New York këtë të hënë. Mbretëresha e mbajti kokën poshtë dhe me flokë mbuloi fytyrën, por e kanë zbuluar detajet si unaza me diamant që kishte në duar. Dukesha...

Meghan Markle do të bëjë një festë të madhe para lindjes së fëmijës

para 6 muajve - Klan Kosova

Meghan Markle do të festojë shtatzëninë e saj. Page Six ka mësuar se ajo është në Neë York për të bërë baby shoëer, i cili do të mbahet të enjten, njofton Klan Kosova. Bashkë em të është edhe shoqja e...

Meghan Markle do të bëjë një festë të madhe para lindjes së fëmijës

para 6 muajve - Arbresh

Meghan Markle do të festojë shtatzëninë e saj. Page Six ka mësuar se ajo është në Neë York për të bërë baby shoëer, i cili do të mbahet të enjten, njofton Klan Kosova. Bashkë em të është edhe shoqja e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK