http://kariera.mk

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn?!

më 2.2019 - Zhurnal

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn

më 2.2019 - Bota Press

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn?!

më 2.2019 - GazetaBlic

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn[Foto]

më 2.2019 - Fakti Ditor

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn[Foto]

më 2.2019 - AlbPortali

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn

më 2.2019 - Gazeta Express

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn [Foto]

më 2.2019 - Gazeta Observer

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe përgënjeshtron Noizy-n

më 2.2019 - Insajderi

Jenna Jenovichizy është modelja nga Serbia, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve atë kohë dhe me të cilën u përfol se kishte krijuar një lidhje reperi, e cila u shfaq në videokilpin e tij “Ke ngju për...

Reperi hiqej si single, modelja serbe zbulon lidhjen me Noizyn

më 2.2019 - Albeu

Pak më parë, Noizy prezantoi para të gjithë ndjekësve "të dashurën: e tij, makinën "Ferrari", e cila sipas reperit është e vetmja që i qëndron besnike . "Është besnike prandaj shkoj vetëm me të."- ishte...

Sot një zonjë tërheqëse, nëna e Ritës poston foto të saj me bashkëshortin para shumë vjetësh

më 2.2019 - Gazeta Express

Vera Ora ka qenë gjithmonë një grua e bukur dhe moderne. Këtë e dëshmon edhe me anë të disa fotografive që ka postuar me rastin e Shën Valentinit, ku shihet me bashkëshortin e saj, Besnikun kur ishin më...

Sot një zonjë tërheqëse, nëna e Ritës mahnitëse pranë bashkëshortit edhe pas shumë vjetësh

më 2.2019 - Gazeta Observer

Vera Ora ka qenë gjithmonë një grua e bukur dhe moderne. Këtë e dëshmon edhe me anë të disa fotografive që ka postuar me rastin e Shën Valentinit, ku shihet me bashkëshortin e saj, Besnikun kur ishin më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK