http://kariera.mk

Khloe Kardashian shfaqet e buzëqeshur teksa spekulimet për tradhti nga Tristan Thompson vazhdojnë

para 3 muajve - Telegrafi

Khloe Kardashian u shfaq e buzëqeshur në mesin e raportimeve se babai i fëmiut të saj, Tristan Thompson, e ka tradhtuar me Jordyn Woods. Përkundër skandalit i cili ka shpërthyer, 34 vjeçarja u shfaq në...

E tradhtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë zyrtarisht

para 3 muajve - Java News

Tashmë Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë zyrtarisht. Raportohet se shkaku i ndarjes së tyre është se basketbollisti ka tradhtuar Khloe me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods....

Modelen e famshme e tradhton burri me shoqen e motrës së saj!

para 3 muajve - Zhurnal

Modelja seksi, Khloe Kardashian, e njohur për linjat e saj atraktive është ndarë nga burri i saj, Tristan Thompson. Ajo dhe shoqja e saj e ngushtë, Malika Haqq kanë konfirmuar se Tristan ka tradhtuar Khloe-n...

Tristan Thompson iu përgjigj thashethemeve për tradhti ndaj të dashurës

para 3 muajve - Klan Kosova

Tristan Thompson bëri një postim të cilin më pas e fshiu, si një përgjigje që ai dhe Khloe Kardashian u ndanë pasi dyshohet se ai e tradhtoi atë me shoqen më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, transmeton...

Merr fund lidhja e çiftit të njohur të shoubizzit, shkak tradhtia

para 3 muajve - GazetaBlic

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë, kjo sipas një burimi të ri nga TMZ, përcjellë GazetaBlic. Kjo është e pakonfirmuar nga Tristan ose Khloe, por raportohet se ai e tradhtoi përsëri. Me sa...

Konfirmohet: Khloe Kardashian përfundimisht ndahet nga partneri tradhtar

para 3 muajve - Prive

Njëra nga anëtaret e famshme të familjes Kardashian, Khloe Kardashian, si duket përfundimisht është ndarë nga partneri i saj Tristan Thompson. Thuhet se Thompson tani e ka tradhtuar me shoqen e ngushtë...

Thompson tradhton sërish Khloen, këtë herë me miken e ngushtë të familjes

para 3 muajve - Opinion

Lidhja e  yllit televiziv Khloe Kardashian dhe partnerit të saj basketbollistit Tristan Thompson vijon të jetë në qendër të vëmendjes mediatike. Këtë herë në fokus ka qenë tradhtia e radhës e Thompson....

Drama vazhdon, Tristan Thompson ka tradhëtuar Khloe Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner

para 3 muajve - Blitz

Tristan Thompson mesa duket nuk mund të ndalojë se tradhëtuari Khloe Kardashian, por kësaj rradhe drama është dhe me e madhe. Kjo pasi, sipas disa burimeve të ndryshme, Tristan ka qënë jo besnik dhe është...

Khloe ndahet nga i dashuri, e tradhtoi përsëri

para 3 muajve - Klan Kosova

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova. Ky lajm është ende i pakonfirmuar pasi nuk ka asnjë detaj dhënë nga Tristan ose Khloe, por TMZ raporton se ai e tradhtoi...

Modelen e famshme e tradhton burri me shoqen e motrës së saj!

para 3 muajve - Gazeta Observer

Modelja seksi, Khloe Kardashian, e njohur për linjat e saj atraktive është ndarë nga burri i saj, Tristan Thompson. Ajo dhe shoqja e saj e ngushtë, Malika Haqq kanë konfirmuar se Tristan ka tradhtuar Khloe-n...

Tristan e ka tradhtuar sërish Khloe Kardashian-in me shoqen e ngushtë të motrës së saj?!

para 3 muajve - Sovrani

Të gjithë e mbani mend bujën e madhe që bëri tradhëtia e basketbollistit Tristan Thompson pak përpara lindjes së vajzës së tij me Khloe Kardashian. Tristan u filmua në një klub nate teksa puthej me dy...

Tristan e tradhtoi Khloe Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner

para 3 muajve - Insajderi

Tristan Thompson tradhtoi Khloe Kardashian me shoqen e saj të ngushtë, Jordyn Woods. Kylie Jenner është e rebeluar dhe e gjithë familja Kardashian është e tronditur, ndërsa nga ana tjetër 21-vjeçarja mësohet...

Ndahen përfundimisht Khloe Kardashashian dhe Tristan Thompson

para 3 muajve - Arbresh

Khloe Kardashian i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin Tristan Thompson pas thashethemeve të reja për tradhti. TMZ raporton që ylli i NBA Thompson është lidhur me një vajzë tjetër gjatë fundjavës, duke...

Khloe Kardashian kryqëzohet nga fansat, ja shkaku…

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Ylli i “Keeping Up with The Kardashian”, Khloe Kardashian postoi një foto të thonjve në Instagram dhe fansat e kryqëzuan duke e quajtur një nënë të pakujdesshme. Sipas “DireDonna” një nënë e re nuk duhet t’i...

Khloe Kardashian kryqëzohet nga fansat, shkak u bë një foto

para 3 muajve - Opinion

Ylli i “Keeping Up with The Kardashian”, Khloe Kardashian postoi një foto të thonjve në Instagram dhe fansat e kryqëzuan duke e quajtur një nënë të pakujdesshme. Sipas “DireDonna” një nënë e re nuk duhet t’i...

Motrat Kardashian-Jenner përdorin emrat e fëmijëve për biznes

para 3 muajve - Gazeta Observer

Motrat Kardashian-Jenner, Kim, Khole dhe Kylie kanë vendosur që emrat e fëmijëve të tyre t’i përdorin për bizneset e tyre në botën e modës. Të gjitha motrat kanë nënshkruar dokumente, ku thuhet produktet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK