http://kariera.mk

Arsyeja pse filmi “Dy gisht mjaltë” me Elvana Gjatën mund të mos publikohet kurrë

para 3 muajve - Klan Kosova

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në rrjetet sociale. Por, veç koncertit në Prishtinë, ajo që mezi po...

Skenar droge, çfarë tregohet në filmin e Elvana Gjatës që rrezikon mos shfaqet kurrë

para 3 muajve - Gazeta Express

Elvana Gjata vendosi të rikthehet në skenë pikërisht në Kosovë. Mbrëmjen e 17 shkurtit, ajo u shfaq në mes të Prishtinës për një koncert që u organizua për të festuar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës....

Elvana Gjata hoqi unazën e fejesës, mësohet çfarë po ndodh mes saj dhe Ervinit

para 3 muajve - Lajmi.net

Elvana Gjata gjatë koncertit për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës nuk e kishte unazën në gisht dhe kjo bëri që të gjithë të reagojnë. Këngëtarja Elvana Gjata më 17 shkurt u rikthye me koncert privat...

Filmi i Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit nuk do të transmetohet kurrë! Shkak i fejuari i këngëtares

para 3 muajve - GazetaBlic

Elvana Gjata vendosi të rikthehet në skenë pikërisht në Kosovë. Mbrëmjen e 17 shkurtit, ajo u shfaq në mes të Prishtinës për një koncert që u organizua për të festuar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës....

Elvana Gjata hoqi unazën e fejesës, mësohet çfarë po ndodh mes saj dhe Ervinit

para 3 muajve - Lajmi.net

Elvana Gjata gjatë koncertit për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës nuk e kishte unazën në gisht dhe kjo bëri që të gjithë të reagojnë. Këngëtarja Elvana Gjata më 17 shkurt u rikthye me koncert privat...

Janë apo jo bashkë? Zbulohet e vërteta e lidhjes së Elvana Gjatës me Ervin Matën

para 3 muajve - Lexo

Mungesa e unazës së fejesës në koncertin e Pavarësisë së Kosovës bëri që të gjithë të gjithë të vinin në dyshim marrëdhënien e këngëtares Elvana Gjata me të fejuarin Ervin Mata, pas vrasjes në ish-Bllok...

Skenar droge, çfarë tregohet në filmin e Elvana Gjatës që rrezikon mos të shfaqet kurrë

para 3 muajve - Insajderi

Elvana Gjata vendosi të rikthehet në skenë pikërisht në Kosovë. Mbrëmjen e 17 shkurtit, ajo u shfaq në mes të Prishtinës për një koncert që u organizua për të festuar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës....

U aludua për ndarje, zbulohet e vërteta e lidhjes së Elvana Gjatës me biznesmenin Ervin Mata

para 3 muajve - Insajderi

Marrëdhënia e Elvana Gjatës me biznesmenin Ervin Mata u vendos pak ditë më parë në pikëpyetje, për shkak se këngëtarja u vu re në koncertin e Pavarësisë së Kosovës pa unazën e saj të fejesës. Por pavarësisht...

Elvana Gjatën s’do ta shohim KURRË në këtë projekt dhe kjo prej të fejuarit të saj?

para 3 muajve - Sovrani

Por sikur foli ndryshe! Elvana Gjata vendosi të rikthehet në skenë pikërisht në Kosovë. Mbrëmjen e 17 shkurtit, ajo u shfaq në mes të Prishtinës për një koncert që u organizua për të festuar 11 vjetorin...

Kë po e kopjon Elvana Gjata?

para 3 muajve - Lajm

Këngëtarja e famshme Elvana Gjata e cila kohëve të fundit nuk ishte pjesë e skenës muzikore është rikthyer me një koncert për nder të pavarësisë së Kosovës. Ajo për pjesën e parë ishte e veshur e gjitha...

A është kjo shenja se Elvana Gjata e ka prishur fejesën e saj?

para 3 muajve - Lajme.al

Këngëtarja Elvana Gjata që pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata u bë kryefjalë në media dhe përflitet akoma. Më datë 17 shkurt, ajo u rikthye në skenë,...

U duk e veçantë veshja e Elvanës në koncertin e Pavarësisë, por qenka e kopjuar

para 3 muajve - GazetaBlic

Programi i 11 vjetorin të Pavarësisë së Kosovës të dielën përfundoi me koncertin ‘live’ të këngëtares shqiptare, Elvana Gjata. Artistja e cila iu rikthye publikut pas disa muajsh pauzë, përmes performancës...

U duk e veçantë veshja e Elvanës në koncertin e Pavarësisë, por qenka e kopjuar

para 3 muajve - Tetova Sot

Programi i 11 vjetorin të Pavarësisë së Kosovës të dielën përfundoi me koncertin ‘live’ të këngëtares shqiptare, Elvana Gjata. Artistja e cila iu rikthye publikut pas disa muajsh pauzë, përmes performancës...

Fund fejesës me Ervin Matën? Ja detaji që mungoi te Elvana Gjata

para 3 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Elvana Gjata theu heshtjen me rastin e 11-vjetorit të pavarësisë së Kosovës kur u kthye në skenë për të kënduar që pas kohës kur u bë kryefjala e të gjitha mediave, pas atentatit në ish-bllok...

Elvana vesh fustanin më ‘madhështor’ që keni parë, por ky detaj mori vëmendjen

para 3 muajve - OraInfo

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat, shkruan ORAinfo. Rasti tragjik që ndodhi me të fejuarin e saj, bëri...

U duk e veçantë veshja e Elvanës në koncertin e Pavarësisë, por qenka e kopjuar [Foto]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Programi i 11 vjetorin të Pavarësisë së Kosovës të dielën përfundoi me koncertin ‘live’ të këngëtares shqiptare, Elvana Gjata. Artistja e cila iu rikthye publikut pas disa muajsh pauzë, përmes performancës...

U duk e veçantë veshja e Elvanës në koncertin e Pavarësisë, por qenka e kopjuar [Foto]

para 3 muajve - AlbPortali

Programi i 11 vjetorin të Pavarësisë së Kosovës të dielën përfundoi me koncertin ‘live’ të këngëtares shqiptare, Elvana Gjata. Artistja e cila iu rikthye publikut pas disa muajsh pauzë, përmes performancës...

Elvana Gjata i jep fund fejesës? Ky është detaji që i habiti të gjithë

para 3 muajve - Java News

Mbrëmjen e së dielës Elvana Gjata ka qenë në Prishtinë me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë, ku dhe ka kënduar në koncertin e mbajtur atje disa prej hiteve të saj. Përveç koncertit, Elvana ka dhënë dhe...

Elvana u thotë : nuk do mund ta bëja pa ju. Ja kujt?

para 3 muajve - Lajm

Koncerti i Elvanës vështirë të zëvendësohet ndonjëherë. Përderisa të gjithë këngëtarët zgjedhën sheshin që të perfomojnë në përvjetorin e pavarësisë së Kosovës, Elvana mbajti një koncert të paharruar në...

A është kjo shenja se Elvana Gjata e ka prishur fejesën e saj?

para 3 muajve - Albeu

Këngëtarja Elvana Gjata që pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata u bë kryefjalë në media dhe përflitet akoma. Më datë 17 shkurt, ajo u rikthye në skenë,...

Ky është detaji që të bën të besosh se Elvana ka prishur fejesën

para 3 muajve - Lajm

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave rozë, pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata . Ditën e djeshme ajo u rikthye në skenë, pasi këndoi...

Shtohen dyshimet, ky është detaji që të bën të besosh se Elvana ka prishur fejesën

para 3 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave rozë, pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata . Ditën e djeshme ajo u rikthye në skenë, pasi këndoi...

Shtohen dyshimet, ky është detaji që të bën të besosh se Elvana ka prishur fejesën

para 3 muajve - Ina

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave rozë, pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata . Ditën e djeshme ajo u rikthye në skenë, pasi këndoi...

Shtohen dyshimet, ky është detaji që të bën të besosh se Elvana ka prishur fejesën

para 3 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave rozë, pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata . Ditën e djeshme ajo u rikthye në skenë, pasi këndoi...

‘Mollë sherri” ngjarja tek blloku – Elvana Gjata prish fejesën?

para 3 muajve - Insajderi

Ditën e djeshme ajo u rikthye në skenë, pasi këndoi për 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Por gjatë një interviste të dhënë, për mediat në Kosovë është vënë se Elvana Gjata nuk e kishte në gisht unazë....

Pas koncertit të djeshëm, Elvana vjen me dedikim emocionues për Kosovën

para 3 muajve - OraInfo

Elvana Gjata është këngëtarja nga Shqipëria dhe një ndër më të pëlqyerat nga publiku që nga dalja e saj e parë në skenë. Ndonëse ajo u largua kohë pas kohe nga muzika, publiku nuke harroi asnjëherë dhe...

Leonora Jakupi në koncertin e Elvana Gjatës – këngëtarja shkëlqeu me veshje

para 3 muajve - Prive

Kohëve të fundit ajo nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale por këngëtarja Leonora Jakupi sigurohet që kur të dlai – TË DALI BUKUR. Jakupi sic merr vesh Prive, mbrëmë ka qenë prezente në koncertin...

Kryeministri Haradinaj paska shije për muzikë, kjo është këngëtarja e preferuar e tij

para 3 muajve - GazetaBlic

Elvana Gjata u rikthye në skenë dje, me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja performoi para shumë njerëzve në një koncert të organizuar nga Anita Haradinaj – bashkëshortja e Kryeministrit...

Kjo është këngëtarja e preferuar e Kryeministrit Haradinaj

para 3 muajve - Klan Kosova

Elvana Gjata u rikthye në skenë dje me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja performoi para shumë njerëzve në një koncert të organizuar nga Anita Haradinaj – bashkëshortja e Kryeministrit...

Kjo është këngëtarja e preferuar e Kryeministrit

para 3 muajve - Sovrani

Elvana Gjata ka gjetur 11-vjetorin të Pavarësisë së Kosovës për t’u rikthyer në skenë përsëri, e ky lajm duket që e ka gëzuar edhe kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn ngase, ajo është këngëtarja...

Elvana Gjata me surprizë për fansat e saj

para 3 muajve - Sovrani

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova. Këngëtarja la të kuptohej se shumë shpejtë do të publikojë...

Elvana Gjata flet për herë të parë për filmin me Ermalin

para 3 muajve - Albeu

Pesë vite pas suksesit të padiskutuar në filmin "Femrat", i cili pushtoi të gjitha kinematë e qyteteve shqiptare, aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqido të sjellë komedinë “Dy gisht mjaltë” ku aktore...

Intervista e plotë e Elvana Gjatës dhënë në Klan Kosova

para 3 muajve - Klan Kosova

Pas një kohe të gjatë në heshtje, Elvana Gjata erdhi në Kosovë për t’i kënduar Pavarësisë me rastin e 11 vjetorit të saj. Me këtë rast, këngëtarja u rikthye mbrëmë në një intervistë ekskluzive me Alaudin...

Intervista ekskluzive me Elvana Gjatën: Çfarë i zbuloi ajo Alaudin Hamitit?

para 3 muajve - Prive

Pas një kohe të gjatë në heshtje, Elvana Gjata erdhi në Kosovë për t’i kënduar Pavarësisë me rastin e 11 vjetorit të saj. Me këtë rast, këngëtarja u rikthye mbrëmë në një intervistë ekskluzive me Alaudin...

Haradinaj: Elvana Gjata, një nga zërat e veçantë të këngës shqipe

para 3 muajve - RTV 21

Kosova festoi 11 vjetorin e shpalljes së pavarësisë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, dje festën e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës e përmbylli me një koncert të mbajtur nga këngëtarja...

Koncerti i Pavarësisë, si e ndezi Elvana Gjata gjithë sallën

para 3 muajve - Albeu

Elvana Gjata është rikthyer mbrëmjen e djeshme me një koncert madhështor në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës , për të festuar 11 vjet pavarësi. Si gjithmonë, ajo i ka mahnitur të gjithë jo vetëm me zërin,...

Koncert për Pavarësinë e Kosovës,Elvana Gjata mahnit me fustanin

para 3 muajve - BalkanWeb

Pas një mungese të gjatë për publikun shqiptar, Elvana Gjata, vendosi të rikthehej pak ditë më parë me anë të postimi në ‘Instagram’, ku shprehu se çfarë kishte ndjerë gjatë gjithë kësaj kohe. Pas kësaj...

Leonora Jakupi në koncertin e Elvana Gjatës, publikon pak nga atmosfera

para 3 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Leonora Jakupi është duke marrë pjesë në koncertin që e riktheu Elvana Gjatën në skenë. Këngëtarja Elvana Gjata është rikthyer në skenë pikërisht në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, shkruan...

Elvana Gjata e ftuar speciale në Pavarësinë e Kosovës, ja si duket

para 3 muajve - Koha Jone

Elvana Gjata është e ftuara speciale e koncertit të organizuar nga Anita Haradinaj me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Valdrin Sahiti, stilisti i njohur ka vendosur që të ndajë me të gjitha...

Pas vrasjes tek ish Blloku, Elvana Gjata surprizon fansat

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja Elvana Gjata pritet të rikthehet së shpejti në skenën muzikore. Ajo ka zbuluar një surprizë të këndshme për të gjithë fansat e saj gjatë një interviste të dhënë për mediat kosovare. Teksa u...

Elvana Gjata rikthehet më e fortë se kurrë, surprizohen fansat

para 3 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë të këndshme për të gjithë fansat e saj gjatë një interviste të dhënë për mediat kosovare. Teksa u prononcua për “Klan Kosovën”, këngëtarja la të kuptohet...

Elvana Gjata rikthehet më e fortë se kurrë, surprizohen fansat

para 3 muajve - Tetova Sot

] Këngëtarja Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë të këndshme për të gjithë fansat e saj gjatë një interviste të dhënë për mediat kosovare. Teksa u prononcua për “Klan Kosovën”, këngëtarja la të kuptohet...

Elvana Gjata rikthehet në skenë, vishet me ngjyrat e flamurit për koncertin e Pavarësisë

para 3 muajve - Lajmi.net

Elvana Gjata është rikthyer me koncert, edhe atë në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës do të mbajë një koncert sonte...

Elvana zbulon rastësisht surprizën për fansat e saj

para 3 muajve - Klan Kosova

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova. Këngëtarja la të kuptohej se shumë shpejtë do të publikojë...

Elvana Gjata zbulon surprizat për koncertin e sontëm në Klan Kosova

para 3 muajve - Prive

Pas një kohe në heshtje, Elvana Gjata është rikthyer në ekran ekskluzivisht në Klan Kosova. Këngëtarja do të performojë sonte në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës, nën organizimin e Anita Haradinjat –...

Elvana zbulon rastësisht surprizën për fansat e saj

para 3 muajve - Prive

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova. Këngëtarja la të kuptohej se shumë shpejtë do të publikojë...

Elvana Gjata zbulon surprizat për koncertin e sontëm në Klan Kosova

para 3 muajve - Klan Kosova

Pas një kohe në heshtje, Elvana Gjata është rikthyer në ekran ekskluzivisht në Klan Kosova. Këngëtarja do të performojë sonte në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës, nën organizimin e Anita Haradinjat –...

Elvana Gjata më YLL se kurrë më parë!

para 3 muajve - Sovrani

17 Shkurti do ta rikthejë në skenë Elvana Gjatën! Këngëtarja e njohur në përvjetorin e 11-të të Pavarësisë së Kosovës do të performojë në Prishtinë hitet e saj më të njohura në një event që pritet të mbahet...

Pas pak në Klan Kosova intervista me Elvana Gjatën

para 3 muajve - Klan Kosova

Pas pak në Klan Kosova mund ta ndiqni intervistën ekskluzive të këngëtares Elvana Gjata realizuar nga Alaudin Hamiti. Artistja rikthehet për herë të parë në ekran pas një kohe në heshtje, në 11 vjetorin...

Pas pak në Klan Kosova intervista me Elvana Gjatën

para 3 muajve - Prive

Pas pak në Klan Kosova mund ta ndiqni intervistën ekskluzive të këngëtares Elvana Gjata realizuar nga Alaudin Hamiti. Artistja rikthehet për herë të parë në ekran pas një kohe në heshtje, në 11 vjetorin...

Elvana Gjata rikthehet më e fortë se kurrë

para 3 muajve - Arbresh

Këngëtarja Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë të këndshme për të gjithë fansat e saj gjatë një interviste të dhënë për mediat kosovare. Teksa u prononcua për “Klan Kosovën”, këngëtarja la të kuptohet...

Elvana Gjata rikthehet në skenë, vishet me ngjyrat e flamurit për koncertin e Pavarësisë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Elvana Gjata është rikthyer me koncert, edhe atë në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës do të mbajë një koncert sonte...

Elvana Gjata sonte në intervistë ekskluzive me Alaudin Hamitin

para 3 muajve - Klan Kosova

Ashtu siç është bërë e ditur nëpër portale tash e disa ditë, Elvana Gjata sonte rikthehet në skenë pas disa muajsh. Përvjetori i 11-të i Pavarësisë së Kosovës u bë shkas që këngëtarja të performojë në...

Dalin pamje të Elvana Gjatës në Kosovë, sonte del në skenë

para 3 muajve - Gazeta Express

Pas 4 muajsh shkëputje nga skena dhe rrjetet sociale, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata, ka zgjedhur që të rikthehet tek publiku pikërisht ditën e sotme në festën e Pavarësisë së Kosovës...

Elvana Gjata, sonte në intervistë ekskluzive me Alaudin Hamitin

para 3 muajve - Prive

Ashtu siç është bërë e ditur nëpër portale tash e disa ditë, Elvana Gjata sonte rikthehet në skenë pas disa muajsh. Përvjetori i 11-të i Pavarësisë së Kosovës u bë shkas që këngëtarja të performojë në...

Dalin pamje të Elvana Gjatës në Kosovë, sonte del në skenë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Pas 4 muajsh shkëputje nga skena dhe rrjetet sociale, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata, ka zgjedhur që të rikthehet tek publiku pikërisht ditën e sotme në festën e Pavarësisë së Kosovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK