http://kariera.mk

Konfirmohet zyrtarisht, Lady Gaga i jep fund fejesës me menaxherin e saj

para 3 muajve - Blitz

Lady Gaga i ka dhënë fund marrëdhënies me të fejuarin e saj Christian Carino. Lajmin e bëri të ditur një përfaqësues i çiftit ekskluzivisht për “People” dje pasdite. “Thjesht nuk funksionoi. Marrëdhëniet...

Lady Gaga dhe Christian Carino, çfarë “Bad Romance”, çifti ndahet

para 3 muajve - BalkanWeb

Historia e dashurisë mes Lady Gaga dhe Christian Carino është transformuar, ashtu siç thuhet në titullin e një këngë të popstarit në një ‘Bad Romance’. Stefanie Joanne Angelina Germanotta, ky është emri...

Lady Gaga ndahet nga i fejuari

para 3 muajve - Klan Kosova

Lady Gaga dhe i fejuari i saj Christian Carino janë ndarë. Këngëtarja dhe agjenti i njohur nuk janë më së bashku. Lajmin e konfirmoi përfaqësuesi i Gaga’s për Just Jared, transmeton Klan Kosova. Thashethemet...

Këngëtarja e njohur prish edhe fejesën e dytë

para 3 muajve - Bota Press

‘Bad Romance’ për Lady Gaga-n. Historia e dashurisë midis Lady Gaga dhe Christian Carino është transformuar, si titulli i një kënge të kënduar nga ylli i pop, në një “Romance të keqe”. Stefanie Joanne...

Përfundoi edhe një lidhje: Këngëtarja e famshme i jep fund fejesës

para 3 muajve - Prive

Lady Gaga dhe i fejuari i saj Christian Carino, janë ndarë. Ylli i filmit “A star is born” i ka dhënë fund fejesës dhe këtë e ka konfirmuar për Just Jared përfaqësuesi i aktores së famshme. Thashethemet...

Është zyrtare! Lady Gaga i jep fund fejesës me Christian, por tani kemi një HALL më të madh

para 3 muajve - Lexo

Rrëmbeni një shami për lotët, sepse Lady Gaga i ka dhënë fund fejesës me Christian Carino-n. Lajmin e ka konfirmuar një përfaqësues i çiftit për “People” dje pasdite. “Thjesht nuk funksionoi. Marrëdhëniet...

Këngëtarja e njohur prish edhe fejesën e dytë

para 3 muajve - Gazeta Express

'Bad Romance' për Lady Gaga-n. Historia e dashurisë midis Lady Gaga dhe Christian Carino është transformuar, si titulli i një kënge të kënduar nga ylli i pop, në një “Romance të keqe”. Stefanie Joanne...

“Bad Romance” për Lady Gaga dhe menaxherin e saj

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Historia e dashurisë midis Lady Gaga dhe Christian Carino është transformuar, si titulli i një kënge të kënduar nga ylli i pop, në një “Romance të keqe”. Stefanie Joanne Angelina Germanotta, ky është emri...

Lady Gaga ndahet nga i fejuari

para 3 muajve - Ekonomia Online

Lady Gaga dhe i fejuari i saj Christian Carino janë ndarë. Këngëtarja dhe agjenti i njohur nuk janë më së bashku. Lajmin e konfirmoi përfaqësuesi i Gaga’s për Just Jared. Thashethemet se të dy nuk janë...

Konfirmohet, Lady Gaga ndahet nga i fejuari Christiano Carino

para 3 muajve - Opinion

Prej disa kohësh fansat e këngëtares së njohur Lady Gaga kanë aluduar se fejesa e saj me agjentin e talenteve Christian Carino ka përfunduar. Duket se këto lajme ishin të vërteta pasi Gaga e ka konfirmuar...

Këngëtarja e njohur prish edhe fejesën e dytë

para 3 muajve - Gazeta Observer

‘Bad Romance’ për Lady Gaga-n. Historia e dashurisë midis Lady Gaga dhe Christian Carino është transformuar, si titulli i një kënge të kënduar nga ylli i pop, në një “Romance të keqe”. Stefanie Joanne...

Këngëtarja e njohur prish edhe fejesën e dytë

para 3 muajve - Sovrani

‘Bad Romance’ për Lady Gaga-n. Historia e dashurisë midis Lady Gaga dhe Christian Carino është transformuar, si titulli i një kënge të kënduar nga ylli i pop, në një “Romance të keqe”. Stefanie Joanne...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK