http://kariera.mk

Po bën namin kënga e re e Era Istrefit, por këtë detaj në klip askush nuk e kapi

para 3 muajve - Zhurnal

Pak ditë më parë Era Istrefi publikoi këngën e saj më të re me titull "Selfish" që erdhi në bashkëpunim me vëllezërit grek Dimitri Vegas dhe Like Mike. Kënga është pëlqyer shumë dhe po dëgjohet gjithkund...

Po bën namin kënga e re e Era Istrefit, por këtë detaj në klip askush nuk e kapi

para 3 muajve - Gazeta Express

Pak ditë më parë Era Istrefi publikoi këngën e saj më të re me titull "Selfish" që erdhi në bashkëpunim me vëllezërit grek Dimitri Vegas dhe Like Mike. Kënga është pëlqyer shumë dhe po dëgjohet gjithkund...

Po bën namin kënga e re e Era Istrefit, por këtë detaj në klip askush nuk e kapi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Pak ditë më parë Era Istrefi publikoi këngën e saj më të re me titull “Selfish” që erdhi në bashkëpunim me vëllezërit grek Dimitri Vegas dhe Like Mike. Kënga është pëlqyer shumë dhe po dëgjohet gjithkund...

“E përjashtuara e përjetshme”, pse nuk u përfshi Era Istrefi në imazhin e Kosovës?

para 3 muajve - Insajderi

Rita Ora, Dua Lipa, Gashi, Ava Max, James Belushi, Bebe Rexha e shumë e shumë emra të tjerë, janë ambasadorët më të mirë për Kosovën dhe Shqipërinë, për shqiptarët kudo në botë. 17 shkurti është Dita e...

U bë e famshme në botë brenda një nate, por Era Istrefin e përjashtojnë kudo

para 3 muajve - Albeu

Rita Ora, Dua Lipa , Gashi, Ava Max, James Belushi, Bebe Rexha e shumë e shumë emra të tjerë konsiderohen artistët që nderuan Kosovën dhe Shqipërinë në të gjithë botën. Po ajo që bëri një vit më parë përshtypje...

Prapaskenat e xhirimeve të klipit “Selfish”

para 3 muajve - RTV 21

Era ka publikuar disa foto Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ditë më parë ka publikuar projektin e ri muzikor “Selfish” në bashkëpunim me Dimitri Vegas dhe Like Mike, shkruan rtv21.tv Kënga “Selfish”...

Pas Dj Diplos, producenti me famë botërore marroset pas Era Istrefit

para 3 muajve - Opinion

Fama e Era Istrefit ka kaluar kufijtë prej kohësh. Por duket se përpos fansave, Era iu ka rrëmbyer zemrën dhe artistëve të famshëm. Pas Dj Diplos, dhe kantautori britanik me famë botërore, Julian Perretta...

Kënga e re e Era Istrefit pati ca skena interesante – ju intereson si u realizuan?

para 3 muajve - Ina

Këngëtarja Era Istrefi publikoi sa ditë më parë këngën e saj të re me videoklip. Istrefi lansoi këngën “Selfish” e cila ka një kip tjetet interesant. Por si u realizua? Sigurisht disa nga skenat më interesante...

Era Istrefi sjell prapaskenat e xhirimit të klipit “Selfish”

para 3 muajve - Zhurnal

Era Istrefi ditë më parë publikoi këngën "Selfish" në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike. Era Istrefi për projektin e ri bashkëpunoi me dy DJ të njohur, ndërsa kënga po pritet mirë në publik, shkruan...

Kënga e re e Era Istrefit pati ca skena interesante – ju intereson si u realizuan?

para 3 muajve - Prive

Këngëtarja Era Istrefi publikoi sa ditë më parë këngën e saj të re me videoklip. Istrefi lansoi këngën “Selfish” e cila ka një kip tjetet interesant. Por si u realizua? Sigurisht disa nga skenat më interesante...

Era Istrefi sjell prapaskenat e xhirimit të klipit “Selfish”

para 3 muajve - Lajmi.net

Era Istrefi ditë më parë publikoi këngën "Selfish" në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike. Era Istrefi për projektin e ri bashkëpunoi me dy DJ të njohur, ndërsa kënga po pritet mirë në publik, shkruan...

Postimi i Ritës për 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës bën jehonë në rrjetet sociale

para 3 muajve - Lajmi.net

Rita Ora përmes rrjeteve sociale kishte uruar në mënyrë të veçantë 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, përmes së cilave ka kujtuar koncertin që...

Postimi i Ritës për pavarësinë e Kosovës bën jehonë në rrjetet sociale

para 3 muajve - Telegrafi

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Vitin e kaluar këngëtarja mbajti një koncert fantastik në Prishtinë me rastin e përvjetorit të dhjetë të pavarësisë...

Postimi i Ritës për 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, bën jehonë në rrjete sociale[Foto]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, përmes së cilave ka kujtuar koncertin që e mbajti në Prishtinë për nder të 10 vjetorit të pavarësisë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja u shpreh mirënjohëse...

Era Istrefi sjell prapaskenat e xhirimit të klipit “Selfish”[Foto]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Era Istrefi për projektin e ri bashkëpunoi me dy DJ të njohur, ndërsa kënga po pritet mirë në publik, shkruan lajmi.net. Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe nga prapaskenat e xhirimeve...

Era Istrefi sjell prapaskenat e xhirimit të klipit “Selfish”[Foto]

para 3 muajve - AlbPortali

Era Istrefi për projektin e ri bashkëpunoi me dy DJ të njohur, ndërsa kënga po pritet mirë në publik, shkruan lajmi.net. Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe nga prapaskenat e xhirimeve...

Postimi i Ritës për 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, bën jehonë në rrjete sociale[Foto]

para 3 muajve - AlbPortali

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, përmes së cilave ka kujtuar koncertin që e mbajti në Prishtinë për nder të 10 vjetorit të pavarësisë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja u shpreh mirënjohëse...

Era Istrefi sjell prapaskenat e xhirimit të klipit “Selfish”

para 3 muajve - Gazeta Observer

Era Istrefi ditë më parë publikoi këngën “Selfish” në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike. Era Istrefi për projektin e ri bashkëpunoi me dy DJ të njohur, ndërsa kënga po pritet mirë në publik Në rrjete...

“Vajzat kosovare po pushtojnë botën”, artisti i famshëm nuk heq dorë nga Era Istrefit

para 3 muajve - Ina

DJ i famshëm Diplo ka një miqësi të veçantë me dy këngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Era Istrefi. Dhe në ditën e Pavarësisë së Kosovës, DJ bëri një dedikim shumë të veçantë për të gjitha artistet kosovare...

Sëmuret Rita Ora

para 3 muajve - Klan Kosova

Pushimet me babanë, Rita Orës nuk po i shkojnë siç kishte planifikuar. Këngëtarja është sëmurë dhe këtë e ka bërë me dije përmes një fotografie të postuar në instastory. “Jam sëmurë”, ka shkruar Rita nën...

Rita Orës i ndodh e papritura gjatë pushimeve me babanë e saj

para 3 muajve - Prive

Dje, me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita Ora bëri shumë postime për ta uruar shtetin nga i cili vjen. Këngëtarja më pas u nis për pushime me babanë e saj por asaj i ndodhi e papritura....

Shkoi në pushime me babain, Ritës i ndodhi diçka aspak e këndshme

para 3 muajve - Lajmi.net

Rita Ora bashkë me babain e saj udhëtuan në Las Vegas, por i ndodhi ajo që nuk e priste. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se po kalonte çaste të...

Sëmuret Rita Ora

para 3 muajve - Sovrani

Rita Ora bashkë me babain e saj udhëtuan në Las Vegas, por i ndodhi ajo që nuk e priste. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se po kalonte çaste të...

Shkoi në pushime me babain, Ritës i ndodhi diçka aspak e këndshme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Rita Ora bashkë me babain e saj udhëtuan në Las Vegas, por i ndodhi ajo që nuk e priste. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se po kalonte çaste të...

I ‘çmendi’ serbët, Rita Ora publikon fotografi me plis në kokë, për Pavarësinë e Kosovës

para 3 muajve - Lajm

Rita publikon fotografi me plis në kokë e veshje kombëtare. Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora në shënimin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ka publikuar disa fotografi kur...

Rita Ora me emocion kujton koncertin që mbajti në Kosovë: Mirënjohëse që të quaj shtëpi

para 3 muajve - GazetaBlic

Rita Ora ka uruar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës përmes një videoje, përmes së cilës kujtoi klipin që e xhiroi në vendlindje dhe koncertin e 2018-ës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video, në të...

Rita Ora me emocion kujton koncertin që mbajti në Kosovë: Mirënjohëse që të quaj shtëpi

para 3 muajve - Ina

Rita Ora ka uruar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës përmes një videoje, përmes së cilës kujtoi klipin që e xhiroi në vendlindje dhe koncertin e 2018-ës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video, në të...

Rita kujton kohën e koncertit në Prishtinë: Jam mirënjohëse për vendlindjen time, performancë para 300 mijë personave

para 3 muajve - Telegrafi

Kosova ka festuar gjatë gjithë ditës së djeshme përvjetorin e 11-të të pavarësisë nga Serbia. Shumë personalitete të sferave të ndryshme kanë uruar me këtë rast qytetarët e vendit tonë për këtë festë....

Rita Ora me emocion kujton koncertin që mbajti në Kosovë: Mirënjohëse që të quaj shtëpi

para 3 muajve - 24 ore

Rita Ora ka uruar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës përmes një videoje, përmes së cilës kujtoi klipin që e xhiroi në vendlindje dhe koncertin e 2018-ës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video, në të...

Rita Ora me emocion kujton koncertin që mbajti në Kosovë: Mirënjohëse që të quaj shtëpi

para 3 muajve - Gazeta Express

Rita Ora ka uruar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës përmes një videoje, përmes së cilës kujtoi klipin që e xhiroi në vendlindje dhe koncertin e 2018-ës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video, në të...

Rita Ora me emocion kujton koncertin që mbajti në Kosovë: Mirënjohëse që të quaj shtëpi

para 3 muajve - Lajmi.net

Rita Ora ka uruar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës përmes një videoje, përmes së cilës kujtoi klipin që e xhiroi në vendlindje dhe koncertin e 2018-ës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video, në të...

Rita Ora me emocion kujton koncertin që mbajti në Kosovë: Mirënjohëse që të quaj shtëpi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Rita Ora ka uruar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës përmes një videoje, përmes së cilës kujtoi klipin që e xhiroi në vendlindje dhe koncertin e 2018-ës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video, në të...

Rita Ora s’ndalon së postuari për Kosovën

para 3 muajve - Klan Kosova

Pas disa postimeve në Instagram me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita na uroi natën e mirë me një video të shkëputur nga atmosfera e vitit të kaluar, njofton Klan Kosova. Një vit më parë,...

DJ i famshëm Diplo: Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën

para 3 muajve - GazetaBlic

DJ i njohur amerikan, Diplo, në ditën e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës e ka publikuar një fotografi të përbashkët me shqiptaren e famshme, Era Istrefi. “Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën”, ka...

DJ i famshëm Diplo: Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën

para 3 muajve - Telegrafi

DJ i famshëm amerikan, Diplo, në ditën e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës e ka publikuar një fotografi të përbashkët me shqiptaren e famshme, Era Istrefi. “Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën”, ka...

Dua Lipa dhe Rita Ora rrëqethin me urimin për Kosovën (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Ditën e sotme, shumë artistë kanë uruar me postimet e tyre Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisht. Sigurisht që urimet nuk kanë munguar dhe nga artistët me origjinë shqiptare Gashi, Dua Lipa , Rita Ora,...

Rita publikon fotografi me plis në kokë

para 3 muajve - RTV 21

“Urime Pavarësia nga familja Ora” Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora në shënimin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ka publikuar disa fotografi kur ishte e vogël. Me plis në...

DJ i famshëm Diplo: Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën

para 3 muajve - Arbresh

DJ i njohur amerikan, Diplo, në ditën e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës e ka publikuar një fotografi të përbashkët me shqiptaren e famshme, Era Istrefi. “Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën”, ka...

Babai i Rita Orës: Zoti e bekoftë Kosovën!

para 3 muajve - Arbresh

Rrjetet sociale kanë vërshuar gjatë ditës së sotme me urime e flamuj të shtetit të Kosovës. Gjithandej është festuar 11 vjetori i Pavarësisë së vendit tonë, teksa urime s’kanë munguar as nga fytyra publike....

Me simbolin e shqiponjës që e kishte bërë në finalen e Botërorit në Rusi, Era e uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë

para 3 muajve - Telegrafi

Era Istrefi është një tjetër artiste nga Kosova me famë ndërkombëtare, e cila e lindur dhe rritur në Prishtinë, arriti që me artin e saj të tejkalonte kufijtë shqiptarë. Në Kampionatin Botëror të vitit...

DJ me famë botërore: Vajzat kosovare po pushtojnë botën

para 3 muajve - RTV 21

Diplo promovon artin kosovar DJ i njohur me famë botërore Diplo, ka publikuar një fotografi në rrjetin social, Instagram në krahë të këngëtares shqiptare me famë botërore, Era Istrefit. Në kuadër të kësaj...

Dua Lipa e Rita Ora uruan me fjalë të mëdha Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - Ina

Dy vajzat shqiptare të cilat na kanë bërë krenarë me sukseset e tyre të mëdha nëpër botë, padyshim nuk e harruan atdheun e tyre as sot, në ditën më të rëndësishme të kosovarëve. Dua Lipa e Rita Ora, postuan...

DJ i famshëm Diplo: Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën

para 3 muajve - Sovrani

DJ i njohur amerikan, Diplo, në ditën e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës e ka publikuar një fotografi të përbashkët me shqiptaren e famshme, Era Istrefi. “Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën”, ka...

Babai i Rita Orës: Zoti e bekoftë Kosovën!

para 3 muajve - Gazeta Observer

Rrjetet sociale kanë vërshuar gjatë ditës së sotme me urime e flamuj të shtetit të Kosovës. Gjithandej është festuar 11 vjetori i Pavarësisë së vendit tonë, teksa urime s’kanë munguar as nga fytyra publike....

Rita Ora: Urime Dita e Pavarësisë Kosovë, ndriço secilën ditë

para 3 muajve - Telegrafi

Ylli shqiptar me renome botërore, Rita Ora, është përfshirë në frymën festive të 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Duke i shfrytëzuar rrjetet sociale, këngëtarja e famshme i ka uruar bashkëkombësit...

Rita Ora uron Pavarësinë me plis në kokë: Shkëlqeni çdo ditë

para 3 muajve - Tetova Sot

] Këngëtarja e njohur Rita Ora ka uruar Pavarësinë e Kosovës përmes një postimi në Instagram. Ora përmes urimit që ka publikuar ka kujtuar edhe videoklipin e këngës “Shine your light” të cilin e kishte...

Përkrah Era Istrefit, Dj i famshëm botëror: “Femrat kosovare po sundojnë botën”

para 3 muajve - Blitz

Që DJ e njohur Diplo dhe këngëtarja  Era Istrefik anë një shoqëri shumë të mirë me njëri-tjetrin këtë kemi arritur ta kuptojmë nga postimet e tyre në rrjetet sociale, ndërsa për një lidhje të mundshme,...

Nga Kosova drejt botës – urimi Dua Lipës për Ditën e Pavarësisë

para 3 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për ta uruar Kosovën për 11-vjetorin e shpalljes shtet i pavarur. Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 26 milionë...

Dua Lipa e Rita Ora uruan me fjalë të mëdha Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - Prive

Dy vajzat shqiptare të cilat na kanë bërë krenarë me sukseset e tyre të mëdha nëpër botë, padyshim nuk e harruan atdheun e tyre as sot, në ditën më të rëndësishme të kosovarëve. Dua Lipa e Rita Ora, postuan...

Era uron 11-vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Era Istrefi, uroi me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Era Istrefi këtë urim e bëri në mënyrë të veçantë, duke bërë simbolin e shqiponjës. Në mesazhin...

Era Istrefi me një foto të veçantë e uron 11-vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - Arbresh

Era Istrefi është një tjetër artiste nga Kosova me famë ndërkombëtare, e cila e lindur dhe e rritur në Prishtinë, arriti që me artin e saj të tejkalonte kufijtë shqiptarë. Në Kampionatin Botëror të vitit...

DJ me famë botërore krah Era Istrefit: Femrat kosovare po sundojnë botën

para 3 muajve - Klan Kosova

DJ i njohur DIPLO, ka postuar një fotografi në Instagram bashkë me Era Istrefin me të cilën ka një shoqëri shumë të mirë dhe këtë e ka vërtetuar shpesh duke i komentuar dhe duke ndarë imazhe me të. Sot,...

DJ me famë botërore krah Era Istrefit: Femrat kosovare po sundojnë botën

para 3 muajve - Prive

DJ i njohur DIPLO, ka postuar një fotografi në Instagram bashkë me Era Istrefin me të cilën ka një shoqëri shumë të mirë dhe këtë e ka vërtetuar shpesh duke i komentuar dhe duke ndarë imazhe me të. Sot,...

Reperi nuk i ndahet Erës, e uron publikisht për Pavarësinë e Kosovës

para 3 muajve - Albeu

Këngëtarja e hitit "Bon Bon" Era istrefi, ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon karrierën e saj si këngëtare. Era ka marrë disa herë ngacmime në Instgram nga reperi...

Rita Ora uron shqiptarët për 11 vjetorin e Pavarsisë së Kosovës

para 3 muajve - Vizion Plus

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, ka uruar 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Përmes një postimi në Instagram Ora, ka uruar ditën e pavarësisë së Kosovës. “Urime dita e pavarësisë Kosovë. Shkëlqe...

Rita Ora me plis në kokë e simbol të shqiponjës

para 3 muajve - Lajmi.net

Rita Ora e ka ndarë me ndjekësit një foto të shkëputur nga arkiva. Këngëtarja Rita Ora gjatë ditës së sotme e ka publikuar një foto në Instagram pranë të cilës e ka ndarë me ndjekësit edhe urimin e saj...

Era uron 11-vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Era Istrefi, uroi me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës Era Istrefi këtë urim e bëri në mënyrë të veçantë, duke bërë simbolin e shqiponjës. Në mesazhin...

DJ me famë botërore: Vajza kosovare po e pushtojnë botën

para 3 muajve - Lajmi.net

Producenti dhe DJ me famë botërore ka postuar një fotografi përkrah Era Istrefit, por ka befasuar me mbishkrimin që i ka lënë. DJ i njohur Diplo, ka ndarë me 5 milionë ndjekësit e tij në Instagram një...

Rita Ora për 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Shkëlqe fort çdo ditë!

para 3 muajve - Arbresh

Në ditën e Pavarësisë së Kosovës nuk mund të mungonte urimi i këngëtares me origjinë shqiptare  me famë botërore Rita Ora. Përmes postimeve në rrjete sociale ajo ka uruar për 11-vjetorin e Pavarësisë përmes...

Dua, Era e Rita urojnë 11 vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - RTV 21

Bota ndëgjon për Kosovën nga çikat e Kosovës Tri artistet e njohura shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Era Istrefi dhe Rita Ora me rastin e shënimit të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, kanë uruar...

Era Istrefi uron me shqiponjë në mes të Rusisë

para 3 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Era Istrefi ka uruar shqiptarët përmes një postimi në Instagram. Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga paraqitja e saj në “Kupën e Botës”, ku performoi këngën zyrtare të kampionatit...

Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë 11 vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - KosovaPress

“Urime Dita e Pavarësisë Kosovë. Shkëlqe çdo ditë – Unë realizova videon “Shine Your Light” në vitin 2012, një nga kujtimet e mia më të mira. Të dua shumë”, ka shkruar Ora në Insagram. Ndërsa këngëtarja...

Era me simbolin e shqiponjës uron 11-vjetorin e Pavarësisë

para 3 muajve - Bota Press

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Era Istrefi, uroi me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Era Istrefi këtë urim e bëri në mënyrë të veçantë, duke bërë simbolin e shqiponjës. Në mesazhin...

Çikat më të mira të Kosovës urojnë Pavarësinë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Dy këngëtarët me prejardhje nga Prishtina, me famë botërore janë uruar Kosovën për 11-vjetorin e Pavarësisë. Rita Ora e Dua Lipa, kanë treguar sa shumë e duan Kosovën në ditën e shtetësisë së saj. Artistë...

Rita Ora uron 17 shkurtin: Kosovë, shkëlqe çdo ditë, të dua shumë!

para 3 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka uruar Kosovës për 1 vjetorin e pavarësisë. Përmes një statusi në ‘Instagram’ Rita a kujtuar kohën kur kishte xhiruar videoklipin e saj “Shine Your Light”...

Rita Ora do që Kosova të shkëlqejë çdo ditë: Të dua shumë

para 3 muajve - Periskopi

Rita Ora ka uruar 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Rita, përmes një postimi në Instagram, ka uruar ditën e pavarësisë së Kosovës. “Urime dita e pavarësisë Kosovë. Shkëlqe çdo ditë. Unë xhirova videon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK