http://kariera.mk

Policët me mbipeshë dërgohen në kamp për të shkrirë kilet e tepërta

para 2 muajve - Koha.mk

Policët mbipeshë të Kinës, janë të detyruar të “punojnë” për dy javë në një kamp të veçantë për kilet e tepërta.  Ata do të dërgohen në Qendrën e Trajnimit të Policisë Qendrore, e cila gjendet në qytetin...

Tajlandë, policët mbipeshë dërgohen në kamp për tu dobësuar

para 2 muajve - Alsat-M

Policët mbipeshë janë dërguar në një kamp të veçantë për rregullimin e barku. Sipas policisë në  Pak Chong, Tajlandë, programi u shpall i suksesshëm. Të gjithë policët mbipeshë në mbarë vendin po dërgohen...

Çfarë duhet të bëjnë policët e shëndoshë kinezë për të hequr barkun

para 2 muajve - Koha.net

Tashmë gjen vend shprehja e përdorur gjerësisht ‘zbor kinez’. Policët mbipeshë në Kinë u duhet t’u nënshtrohen një stërvitje speciale për të hequr barkun. Tashmë gjen vend shprehja e përdorur gjerësisht...

”Zbor kinez” për policët ”barkmëdhenjtë”

para 2 muajve - Koha Jone

Policët mbipeshë në Kinë u duhet t’u nënshtrohen një stërvitje speciale për të hequr barkun. ”Barkmëdhenjtë” do të dërgohen në një qendër të trajnimit policor, ku do i nënshtrohen një diete të rreptë dhe...

Policët me mbipeshë dërgohen në kamp për të shkrirë kilet e tepërta

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Policët mbipeshë të Kinës, janë të detyruar të “punojnë” për dy javë në një kamp të veçantë për kilet e tepërta.  Ata do të dërgohen në Qendrën e Trajnimit të Policisë Qendrore, e cila gjendet në qytetin...

Policët mbipeshë dërgohen në një kamp të veçantë për kilet e tepërta

para 2 muajve - PortaliOnline

Policët mbipeshë të Kinës, janë të detyruar të “punojnë” për dy javë në një kamp të veçantë për kilet e tepërta.  Ata do të dërgohen në Qendrën e Trajnimit të Policisë Qendrore, e cila gjendet në qytetin...

Policët me mbipeshë dërgohen në kamp për të shkrirë kilet e tepërta

para 2 muajve - Insajderi

“Shumë problematike nëqoftëse je një polic i shëndoshë. Punohet dhe lëvizet ngadalë, teksa shkohet për të kryer detyrën”. Sipas zbatuesit të këtij programi: “Kjo është e papranueshme nëse je një oficer...

Në Kinë, policët me mbipeshë dërgohen në kamp për të shkrirë kilet e tepërta

para 2 muajve - Ekonomia Online

Policët mbipeshë të Kinës, janë të detyruar të “punojnë” për dy javë në një kamp të veçantë për kilet e tepërta.  Ata do të dërgohen në Qendrën e Trajnimit të Policisë Qendrore, e cila gjendet në qytetin...

Në Kinë, policët me mbipeshë dërgohen në kamp për të shkrirë kilet e tepërta

para 2 muajve - Klan Kosova

Policët mbipeshë të Kinës, janë të detyruar të “punojnë” për dy javë në një kamp të veçantë për kilet e tepërta.  Ata do të dërgohen në Qendrën e Trajnimit të Policisë Qendrore, e cila gjendet në qytetin...

FOTOT: Policët mbipeshë dërgohen në kamp për tu… dobësuar

para 2 muajve - Gazeta Tema

Policët mbipeshë në Kinë, do të detyrohen të punojnë në një kamp të veçantë për ‘rregullimin e barkut’. Ata do të dërgohen në Qendrën e Trajnimit të Policisë Qendrore në qytetin qendror të Pak Chong, për...

Policët me mbipeshë dërgohen në kamp për ‘rregullimin e barkut’

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Policët me bark të dhjamosur në Kinë, do të detyrohen të punojnë në një kamp të veçantë për ‘rregullimin e barkut’. Policët me mbipeshë në mbarë vendin do të dërgohen në Qendrën e Trajnimit të Policisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK