http://kariera.mk

Ilir Hajra: Protagonisti i shprehjes ‘A ban me fol’, Zot na ruaj nga njerëzit që bëjnë gjithçka për klikime, i reagon Taynas

më 3.2019 - TelegrafiMk

I riu nga Drenica, Ilir Hajra, ka thënë se përveç që ka dhënë leje që kjo shprehje e tij të përdoret në një këngë, as nuk ka qenë në dijeni për një gjë të tillë. Andaj, ai ka treguar se ka kontaktuar këngëtaren...

Tayna thyen rekord!

më 3.2019 - RTV 21

Kënga e re e artistes pëlqehet nga publiku Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna ka publikuar ditën e djeshme projektin më të ri muzikor. Kënga e titulluar “Kce” që është publikuar e shoqëruar edhe me...

Tayna sjell këngë me djalin e intervistës “A bon me fol” – tregon si u inspirua

më 3.2019 - Insajderi

Rep-artistja e Kosovës, Tayna, e cila po korr suksese të vazhdueshme me këngët e saj, pritet së shpejti të vijë me një këngë të re. Ajo, përmes rrjetit social Instagram, ka bërë me dije se ka takuar një...

Protagonisti i “A bon me fol” i reagon Taynës: Nuk të dhash leje ta përdorësh shprehjen time në këngë

më 3.2019 - Tetova Sot

Këngëtarja Tayna, këto ditë ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Kce”. Në tekstin e këngës “Kce”, reperja ka perdorur edhe shprehjen e famshme nga video e dy të rinjëve “A bon me fol”, por...

Greta Koçi publikoi videoklipin e ri, por ky detaj mbase iu ka ikur

më 3.2019 - GazetaBlic

Greta Koçi dje publikoi këngën e re ‘ E kuqe ‘, shkruan GazetaBlic. Ajo sjelli një videoklip të thjeshtë, por disa detaje ndoshta iu kanë ikur. E veshur me një fustan të kuq, këngëtarja ka venë në pah...

Tayna sqaron kuptimin e refrenit të këngës për të gjithë ata që nuk e kanë kuptuar

më 3.2019 - Tetova Sot

Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi dje këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar...

“Xhigëll, xhagëll, xhigëll” – Tayna tregon se cili është kuptimi i refrenit të këngës së saj te re

më 3.2019 - Insajderi

Këngëtarja e famshme Tayna, sapo ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga e saj “Kce” u lansua në pasditen e së mërkurës, ndërsa në klip këngëtarja ka ftuar plot vajza që e rrethojnë, ndërsa kënga është...

Autori i “A ban me fol”, merr vendim tjetër për këngën e Taynës

më 3.2019 - Lajmi.net

Sot, autori i frazës “A ban me fol”, Ilir Hajraj ka bërë një reagim kundër Taynës, pasi kjo e fundit e përdori në këngën e re shprehjen e tij. Ai në postim ka shkruar se këngëtarja ka përdorur pa leje...

Autori i “A ban me fol”, fshin reagimin e tij për këngën e Taynës

më 3.2019 - Lajmi.net

Sot, autori i frazës “A ban me fol”, Ilir Hajraj ka bërë një reagim kundër Taynës, pasi kjo e fundit e përdori në këngën e re shprehjen e tij. Ai në postim ka shkruar se këngëtarja ka përdorur pa leje...

U kërkua largimi i frazës “A ban me fol”, reagon menaxheri i Taynës

më 3.2019 - Lajmi.net

Dje, Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor të titulluar "Kce". Në këtë këngë reperja nga Prizreni ka përfshirë edhe frazën e famshme të Ilir Hajraj “A ban me fol”, shkruan lajmi.net. E pas lansimit të...

E futi frazën “A ban me fol” në këngën e re, reagon djaloshi: Nuk e kam lejuar unë

më 3.2019 - Alsat-M

Në këngën e re të Taynës “Kce”, është përfshirë edhe fraza e famshme “A ban me fol” nga Ilir Hajraj. E për këtë, Tayna dje ka bërë një postim teksa shfaqet me njërin prej protagonistëve të videos që bëri...

Tayna publikon hitin e ri ‘A ban me fol’, pas takimit me të famshmin e Drenicës

më 3.2019 - Alsat-M

Këngëtarja e njohur, Tayna pritet që këtyre ditëve të publikojë këngën e radhës. Mirëpo, risia që pritet ta ketë kjo këngë është shprehja e famshme “A ban me fol”. Lidhur me këtë, Tayna ka publikuar një...

Rastësi apo kopjim? Klipi i ri i Taynës i ngjashëm me atë të Ariana Grandes

më 3.2019 - Java News

Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që...

Tayna e futi frazën “A ban me fol” në këngën e saj, reagon djaloshi: Nuk e kam lejuar unë

më 3.2019 - OraInfo

‘A ban me fol’ po vazhdon të jetë temë debati në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Në këngën e re të Taynës “Kce”, është përfshirë edhe fraza e famshme “A ban me fol” nga Ilir Hajraj. E për këtë, Tayna dje...

Tayna e futi frazën ‘A ban me fol’ në këngën e re, djaloshi bën reagimin që askush nuk e priste

më 3.2019 - GazetaBlic

Në këngën e re të Taynës “Kce”, është përfshirë edhe fraza e famshme “A ban me fol” nga Ilir Hajraj. E futi frazën “A ban me fol” në këngën e re, reagon djaloshi: Nuk e kam lejuar unë. E për këtë, Tayna...

Tayna sqaron se cili është kuptimi i refrenit të këngës së saj te re

më 3.2019 - Prive

Këngëtarja e famshme Tayna, sapo ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga e saj “Kce” u lansua në pasditen e së mërkurës, ndërsa në klip këngëtarja ka ftuar plot vajza që e rrethojnë, ndërsa kënga është...

E futi frazën “A ban me fol” në këngën e re, reagon djaloshi: Nuk e kam lejuar unë

më 3.2019 - Lajmi.net

Në këngën e re të Taynës "Kce", është përfshirë edhe fraza e famshme "A ban me fol" nga Ilir Hajraj. E për këtë, Tayna dje ka bërë një postim teksa shfaqet me njërin prej protagonistëve të videos që bëri...

VIDEO/ Rastësi apo kopjim? Klipi i ri i Taynës ngjashmëri me atë të Ariana Grandes

më 3.2019 - Lexo

Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që...

Tayna sqaron kuptimin e fjalëve “jiggle, juggle jiggle”

më 3.2019 - Lajmi.net

Tayna, ka sqaruar kuptimin e fjalëve 'jiggle juggle jiggle". Reperja nga Prizreni, Tayna, në këngën e re “Kce”, përmend disa fjalë që mbase nuk i keni dëgjuar më parë, shkruan lajmi.net. Por, Doruntina...

‘E kuqe’, Greta Koçi publikon klipin e ri

më 3.2019 - BalkanWeb

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi ka publikuar ditën e djeshme këngën e saj më të re me titull “E kuqe”, të cilën e kishte njoftuar prej disa ditësh. Pritja ja ka vlejtur pasi Greta ka...

Djali i videos ‘A bon me fol’ i reagon Taynas pas publikimit të këngës: Nuk të kam dhënë leje

më 3.2019 - Bota Press

Ilir Hajraj i ka reaguar reperes Tayna, pasi ajo ka përdorë për këngë fjalët me të cilët ai është bërë i famshëm. Gjatë mbrëmjes së djeshme, reperja Tayna ka publikuar me videoklip këngën ‘Kce’. Vetëm...

I riu ‘a ban me fol’ i reagon Tayna’s: Nuk të kam dhënë leje për këngë, zoti na ruajt nga këta njerëz

më 3.2019 - Infokusi

Protagonisti i shprehjes së famshme ‘A ban me fol’ ka reaguar ndaj rep-artistes, Tayna, e cila ditë më parë paralajmëroi se në projektin e saj të fundit ka përfshirë edhe këtë shprehje – raporton Periskopi....

Tayna e futi frazën ‘A ban me fol’ në këngën e re, djaloshi bën reagimin që askush nuk e priste

më 3.2019 - InfoMagazin

Në këngën e re të Taynës “Kce”, është përfshirë edhe fraza e famshme “A ban me fol” nga Ilir Hajraj.E për këtë, Tayna dje ka bërë një postim teksa shfaqet me njërin prej protagonistëve të videos që bëri...

Djali i videos ‘A bon me fol’ i reagon Taynas pas publikimit të këngës: Nuk të kam dhënë leje

më 3.2019 - Republika

Ilir Hajraj i ka reaguar reperes Tayna, pasi ajo ka përdorë për këngë fjalët me të cilët ai është bërë i famshëm. Gjatë mbrëmjes së djeshme, reperja Tayna ka publikuar me videoklip këngën ‘Kce’. Vetëm...

Autori i “A ban me fol”, fshin reagimin e tij për këngën e Taynës

më 3.2019 - AlbPortali

Ai në postim ka shkruar se këngëtarja ka përdorur pa leje frazën e famshme të tij “A ban me fol”, shkruan lajmi.net. Megjithatë, këtë postim të Ilirit nëse e shikoni tani nuk mund ta gjeni pasi që e ka...

Pjesë e klipit të Taynës është edhe kjo modele shqiptare

më 3.2019 - Lajmi.net

Tayna, dje ka lansuar këngën e re "Kce". Ky projekt i Doruntina Shalës vjen i realizuar edhe me videoklip teksa shfaqet me disa vajza, shkruan lajmi.net. Në klip të Taynës është edhe modelja shqiptare,...

U kërkua largimi i frazës “A ban me fol”, reagon menaxheri i Taynës

më 3.2019 - AlbPortali

Në këtë këngë reperja nga Prizreni ka përfshirë edhe frazën e famshme të Ilir Hajraj “A ban me fol”, shkruan lajmi.net. E pas lansimit të këngës ka reaguar djaloshi duke thënë se shprehjen e ka përdorë...

Djali i videos ‘A bon me fol’ i reagon Taynas pas publikimit të këngës: Nuk të kam dhënë leje

më 3.2019 - Gazeta Monitor

Ilir Hajraj i ka reaguar reperes Tayna, pasi ajo ka përdorë për këngë fjalët me të cilët ai është bërë i famshëm. Gjatë mbrëmjes së djeshme, reperja Tayna ka publikuar me videoklip këngën ‘Kce’. Vetëm...

Tayna ju kundërpërgjigjet atyre që e akuzuan që kënga nuk ka kuptim!

më 3.2019 - Sovrani

Pas publikimit të projektit të ri reperja Tayna duket që është akuzuar për përdorimin e fjalëve të pakuptimta, shkruan OnAir Por duket që Tayna, ka sqaruar kuptimin e fjalëve ‘jiggle juggle jiggle”. Reperja...

I riu ‘a ban me fol’ i reagon Tayna’s: Nuk të kam dhënë leje për këngë, zoti na ruajt nga këta njerëz

më 3.2019 - Periskopi

Protagonisti i shprehjes së famshme ‘A ban me fol’ ka reaguar ndaj rep-artistes, Tayna, e cila ditë më parë paralajmëroi se në projektin e saj të fundit ka përfshirë edhe këtë shprehje – raporton Periskopi....

Tayna e “përzien” shumë, prej “a bon me fol, deri tek “edhe sonte bajrak ner qika ooo”

më 3.2019 - Republika

Reperja Tayna ka lansuar këngën e saj më të re “Kce” “A bon me fol” dhe një pjesë këngës “konagjeqi” janë pjesë e këngës më të re të Taynas. “Kce” është projekti i ri i Taynas, ku në qendër të videos...

E futi frazën “A ban me fol” në këngën e re, reagon djaloshi: Nuk e kam lejuar unë

më 3.2019 - AlbPortali

E për këtë, Tayna dje ka bërë një postim teksa shfaqet me njërin prej protagonistëve të videos që bëri bujë në mediat shqiptare duke thënë se do i jap një kahje tjetër kësaj fraze, shkruan lajmi.net. Mirëpo,...

Tayna e futi në këngën e re “A ban me fol”, reagon djaloshi: E bëri pa lejen time!

më 3.2019 - Gazeta Observer

Dje këngëtarja kosovare Tayna ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “Kce”, ndërsa ajo që e bën më të veçantë dhe të përfolur këtë projekt është pikërisht futja e frazës “A ban...

Tayna e futi në këngën e re “A ban me fol”, reagon djaloshi: E bëri pa lejen time!

më 3.2019 - Sovrani

Dje këngëtarja kosovare Tayna ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “Kce”, ndërsa ajo që e bën më të veçantë dhe të përfolur këtë projekt është pikërisht futja e frazës “A ban...

Tayna sqaron kuptimin e fjalëve “jiggle, juggle jiggle”

më 3.2019 - AlbPortali

Reperja nga Prizreni, Tayna, në këngën e re “Kce”, përmend disa fjalë që mbase nuk i keni dëgjuar më parë, shkruan lajmi.net. Por, Doruntina Shala për të gjithë fansaj e saj ka zbuluar domethëninen e kësaj...

Reagon djali i “A ban me fol”, Tayna më futi në këngë pa lejen time!

më 3.2019 - Arbresh

Reperja e njohur kosovare Tayna dje ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor “Kce”. Ajo që e bën më të veçantë dhe të përfolur këtë projekt është pikërisht futja e frazës së famshme “A ban me fol” nga...

Tayna e futi në këngën e re “A ban me fol”, reagon djaloshi: E bëri pa lejen time! [Video]

më 3.2019 - Fakti Ditor

Dje këngëtarja kosovare Tayna ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “Kce”, ndërsa ajo që e bën më të veçantë dhe të përfolur këtë projekt është pikërisht futja e frazës “A ban...

“Edhe sonte jam bajrak ndër çika” – Thotë Tayna në këngën e re

më 3.2019 - Insajderi

Kjo këngë ishte paralajmëruar pikërisht në Ditën e Gruas, ndërsa në këtë këngë Tayna përveç frazës “A bon me fol”, ajo ka shtuar edhe një frazë nga këngët e dasmave si: “Edhe sonte jam bajrak ndër çika”....

Tayna e futi në këngën e re “A ban me fol”, reagon djaloshi: E bëri pa lejen time! [Video]

më 3.2019 - AlbPortali

Dje këngëtarja kosovare Tayna ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “Kce”, ndërsa ajo që e bën më të veçantë dhe të përfolur këtë projekt është pikërisht futja e frazës “A ban...

Koincidencë apo jo? Klipi i ri i Tayna-s ngjaka kaq shumë me atë të Ariana Grande-s

më 3.2019 - Bota Press

Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi sot këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar...

Velina Kejvina Kthella pjesë e klipit të Taynës

më 3.2019 - Arbresh

Repereja e njohur kosovare Tayna mbrëmë ka lansuar këngën e saj të re “Kce”. Në klipin atraktiv të Taynës e ftuar ishte edhe modelja shqiptare, Kejvina Kthella apo siç njihet për publikun Velina e “Xing...

Pjesë e klipit të Taynës është edhe kjo modele shqiptare

më 3.2019 - AlbPortali

Ky projekt i Doruntina Shalës vjen i realizuar edhe me videoklip teksa shfaqet me disa vajza, shkruan lajmi.net. Në klip të Taynës është edhe modelja shqiptare, Kejvina Kthella apo siç njihet për publikun...

Publikohet projekti i shumëpritur nga Tayna

më 3.2019 - Ina

“Kce” quhet kënga më e re e Taynës. Reperja e ka paralajmëruar këtë projekt tash e disa ditë dhe tashmë është lëshuar në youtube ku mund ta shihni të plotë. Artistja sërish ka punuar me Cricket, ndërkaq...

Greta sjell këngën e re ‘E kuqe’

më 3.2019 - Ina

Është publikuar kënga më e re e Greta Koçit. “E kuqe” titullohet projekti i ri i realizuar nga United Records dhe Jimmy, me tekst nga Endrit Mumajesi. Klipi u realizua nga Black Fish Entertainmet.

Greta sjell këngën e re ‘E kuqe’

më 3.2019 - Aktuale

Është publikuar kënga më e re e Greta Koçit. “E kuqe” titullohet projekti i ri i realizuar nga United Records dhe Jimmy, me tekst nga Endrit Mumajesi. Klipi u realizua nga Black Fish Entertainmet.

Në këngën e Taynës përfshihet edhe fraza “A ban me fol”

më 3.2019 - Lajmi.net

Reperja nga Prizreni, Tayna ka sjell këngën e re. “Kce”, titullohet projekti më i ri i Doruntina Shalës të cilin e ka finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Muzikën dhe tekstin e ka punuar Cricket...

Tayna lanson klipin e këngës “Kce”, pjesë e videos edhe Kejvina

më 3.2019 - Telegrafi

Tayna në klipin e këngës "Kce" (Foto: YouTube/Screenshot/Friends Entertainment)

Tayna publikon projektin e ri

më 3.2019 - Klan Kosova

Tayna ka publikuar projektin e ri. Kënga quhet “Kce” dhe është e shoqëruar me videoklip ku artistja shfaqet e rrethuar nga shumë femra. Për muzikën është përkujdesur Cricket ndërkaq klipin e ka realizuar...

Publikohet projekti i shumëpritur nga Tayna

më 3.2019 - Prive

“Kce” quhet kënga më e re e Taynës. Reperja e ka paralajmëruar këtë projekt tash e disa ditë dhe tashmë është lëshuar në youtube ku mund ta shihni të plotë. Artistja sërish ka punuar me Cricket, ndërkaq...

Greta Koçi ka lansuar klipin e këngës “E kuqe”

më 3.2019 - Portalb

Greta Koçi e ka publikuar këngën e re, të cilën e ka shoqëruar me videoklip muzikor. Ashtu siç është edhe titulli i këngës, “E kuqe”, këngëtarja është veshur me të kuqe në videon e re, përcjell Telegrafi....

Tayna publikon projektin “Kce”, e famshmja “A bAn me fol” pjesë e klipit

më 3.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja Tayna ditën e sotme bëri të ditur se ka realizuar projektin e ri, pjesë e të cilit do jetë djaloshi nga Drenasi i cili u bë i njohur në rrjete sociale për shprehjen “A bon me fol”, shkruan GazetaBlic....

Tayna publikon këngën e re, përfshinë shprehjen “A bon me fol”

më 3.2019 - RTV 21

Kënga titullohet “Kce” Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Kce” dhe është shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv Tekstin e ka shkruar...

Tayna lanson këngën e re

më 3.2019 - Koha.net

Tayna ka lansuar këngën e saj të re “Kce”. Producent i këngës është Cricketi, i cili ka bërë edhe muzikën, transmeton Koha.net. Për vidoklipin është përkujdesur Valon Aziri.

“E kuqe” – kënga më e re nga Greta Koçi

më 3.2019 - Klan Kosova

Është publikuar kënga më e re e Greta Koçit. “E kuqe” titullohet projekti i ri i realizuar nga United Records dhe Jimmy, me tekst nga Endrit Mumajesi, njofton Klan Kosova. Klipi u realizua nga Black Fish Entertainmet.

Publikohet kënga me titullin interesant nga Greta Koçi

më 3.2019 - Prive

Greta Koçi ka publikuar projektin e ri, të cilin e ka paralajmëruar pak ditë më parë. Kënga ka një titull interesant. “E kuqe” – ka vendosur artistja ta titullojë këtë projekt të realizuar nga United Records...

Greta Koçi lanson klipin e këngës “E kuqe”

më 3.2019 - Telegrafi

Greta Koçi në klipin e këngës "E kuqe" (Foto: Screenshot/YouTube/United Records)

Në këngën e Taynës përfshihet edhe fraza “A ban me fol”

më 3.2019 - AlbPortali

“Kce”, titullohet projekti më i ri i Doruntina Shalës të cilin e ka finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Loading... Muzikën dhe tekstin e ka punuar Cricket ndërsa për realizimin e kësaj videoje...

“E kuqe”, publikohet me videoklip nga Greta Koçi

më 3.2019 - Lajmi.net

Greta Koçi, ka lansuar këngën e re. Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka lansuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. “E kuqe”, titullohet kënga e re e Gretës në të cilën vjen...

Greta Koçi publikoi projektin e ri

më 3.2019 - RTV 21

“E Kuqe” titullohet kënga e re e Gretës Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi ka publikuar projektin e ri muzikor të cilin e ka paralajmëruar kohë më parë përmes rrjeteve sociale , shkruan rtv21.tv...

Greta Koçi publikon këngën e re

më 3.2019 - RTV 21

“E Kuqe” titullohet kënga e re e Gretës Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi ka publikuar projektin e ri muzikor të cilin e ka paralajmëruar kohë më parë përmes rrjeteve sociale , shkruan rtv21.tv...

“Kce”, projekti i ri muzikor nga Tayna

më 3.2019 - Sovrani

Reperja e talentuar kosovare e njohur si Tayna ka lansuar projektin më të ri muzikor. “Kce” mbanë titullin kënga e re, që vjen edhe me videoklip në kanalin Youtube, për të cilin është përkujdesur Valon...

Tayna sjell këngën e re “Kce”

më 3.2019 - AlbPortali

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, shkruan lajmi.net. Loading... Në këtë këngë, ajo vjen mjaft atraktive e rrethuar me një grup të vajzave, të...

Tayna sjell këngën e re “Kce”

më 3.2019 - AlbPortali

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, shkruan lajmi.net. Loading... Në këtë këngë, ajo vjen mjaft atraktive e rrethuar me një grup të vajzave, të...

U bë meme në internet Tayna i del në mbrotje të riut

më 3.2019 - Tetova Sot

Ditën e sotme u shkrujt gjatë në media për veprimin që këngëtarja Tayna kishte bërë. Në një foto të publikuar nga reperja, ajo shihet me të riun nga Kosova  Besim Hajra i cili kohët e fundit ishte kthyer...

Tayna bën një gjest të madh për djalin që u kthye në meme në Kosovë

më 3.2019 - Albeu

Këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun Tayna pas publikimit të këngës “Ring Ring” ka treguar për të gjithë fansat se është duke punuar për këngën e saj më të re e cila do të publikohet shumë...

Tayna në studio me të famshmin e Drenicës, tregon se çfarë biseduan!

më 3.2019 - Tetova1

Këngëtarja e njohur, Tayna pritet që këtyre ditëve të publikojë këngën e radhës. Mirëpo, risia që pritet ta ketë kjo këngë është shprehja e famshme “A ban me fol”. Lidhur me këtë, Tayna ka publikuar një...

“E kuqe”, publikohet me videoklip nga Greta Koçi [Video]

më 3.2019 - Fakti Ditor

Greta Koçi, ka lansuar këngën e re. Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka lansuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. “E kuqe”, titullohet kënga e re e Gretës në të cilën vjen...

“E kuqe”, publikohet me videoklip nga Greta Koçi [Video]

më 3.2019 - AlbPortali

Greta Koçi, ka lansuar këngën e re. Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka lansuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Loading... “E kuqe”, titullohet kënga e re e Gretës në të...

“E kuqe”, publikohet me videoklip nga Greta Koçi [Video]

më 3.2019 - AlbPortali

Greta Koçi, ka lansuar këngën e re. Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka lansuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Loading... “E kuqe”, titullohet kënga e re e Gretës në të...

“E kuqe”, publikohet me videoklip nga Greta Koçi [Video]

më 3.2019 - AlbPortali

Greta Koçi, ka lansuar këngën e re. Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka lansuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Loading... “E kuqe”, titullohet kënga e re e Gretës në të...

Greta Koci - E Kuqe

më 3.2019 - 10minuta

Greta Koci - E Kuqe (Official Video), kengetarja e njohur Greta Koci me ne fund ka publikuar projektin e saj te ri, kenga me e re e kengetares mban titullin "E kuqe", per Muziken e kenges eshte kujdesur...

“E Kuqe”, vjen Greta Koçi me këngën e re

më 3.2019 - Sovrani

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “E kuqe’ dhe vjen edhe me videoklip në kanalin Youtube. Një këngë kjo ritmike që i këndohet dashurisë, ndërsa...

“E kuqe”, publikohet me videoklip nga Greta Koçi

më 3.2019 - AlbPortali

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka lansuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Loading... “E kuqe”, titullohet kënga e re e Gretës në të cilën vjen e veshur me fustan të shkurtër...

Tayna takohet me fansin që u përqesh me videon satirike në internet, thotë se do të përdorë deklaratën e tij në këngën e re

më 3.2019 - InfoMagazin

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, vazhdon të jetë një prej emrave më të diskutuar në media. Ajo është në përgatitje të një kënge të re, e cila do të vijë shumë shpejt për fansat. Në një fotografi të publikuar...

U bë meme në internet Tayna i del në mbrotje të riut

më 3.2019 - Lexo

Ditën e sotme u shkrujt gjatë në media për veprimin që këngëtarja Tayna kishte bërë. Në një foto të publikuar nga reperja, ajo shihet me të riun nga Kosova Besim Hajra i cili kohët e fundit ishte kthyer...

TAYNA takon djalin që thoshte ‘A BON ME FOL’

më 3.2019 - Medial

Tayna u takua nga afër me Besim Hajrën, i cili ishte pre e bulizmit pas një videoje ku shfaqet duke thënë “A ban me fol”, reperja merr vendimin interesant. Tayna përmes një fotografie në Instagram, ka...

Në këngën e re të Taynas edhe Ilir Hajra – “A bon me fol?” pjesë e këngës së re të reperes

më 3.2019 - Prive

Reperja e famshme kosovare Tayna, është në prag të publikimit të këngës së saj të re e cila do ketë një element shumë interesant. Pjesë e këngës së saj do jetë edhe djaloshi i famshëm nga Drenasi, i cili...

Tayna takon djalin e shprehjes ‘urime Drenicë, Drenas…’, zbulon për çka u morën vesh

më 3.2019 - Ina

Tayna pritet që këtyre ditëve të publikojë këngën e radhës. Mirëpo, risia që pritet ta ketë kjo këngë është shprehja e famshme “A ban me fol”. Lidhur me këtë, Tayna ka publikuar një fotografi në Instagram...

Tayna në studio me të famshmin e Drenicës ‘A ban me fol’

më 3.2019 - Alsat-M

Këngëtarja e njohur, Tayna pritet që këtyre ditëve të publikojë këngën e radhës. Mirëpo, risia që pritet ta ketë kjo këngë është shprehja e famshme “A ban me fol”. Lidhur me këtë, Tayna ka publikuar një...

Tayna takohet me fansin që u përqesh me videon satirike në internet, thotë se do të përdorë deklaratën e tij në këngën e re

më 3.2019 - Telegrafi

Foto: Tayna/Instagram

“A bon me fol?” Tayna i del në mbrojtje djalit nga Kosova që u kthye në “meme”, ja ç’ka bërë ajo!

më 3.2019 - Blitz

Reperja e njohur Tayna është në kulmin e suksesit të saj, sidomos pas dy projekteve të fundit “A je” në bashkëpunim me Ledrin dhe “Ring Ring”, të cilat u kthyen menjëherë në hite. Përveç teksteve dhe stilit...

Tayna takon djalin e shprehjes ‘urime Drenicë, Drenas…’, zbulon për çka u morën vesh

më 3.2019 - OraInfo

Tayna pritet që këtyre ditëve të publikojë këngën e radhës. Mirëpo, risia që pritet ta ketë kjo këngë është shprehja e famshme “A ban me fol”. Lidhur me këtë, Tayna ka publikuar një fotografi në Instagram...

Tayna takohet me djalin e videos që është bërë virale, merr këtë vendim

më 3.2019 - RTV 21

Tayna vjen me këngën “A bon me fol” Kohëve të fundit është komentuar shumë një video e dy djemëve të entuziazmuar, pas zgjedhjes së Thaçit si president i Kosovës. Në atë video flet njëri nga ta, gjersa...

Tayna fut në këngë shprehjen “A bon me folë”, synon ta kthejë në histori të këndshme

më 3.2019 - Koha.net

Rep-artistja e Kosovës, Tayna, e cila po korr suksese të vazhdueshme me këngët e saj, pritet së shpejti të vijë me një këngë të re. Ajo, përmes rrjetit social Instagram, ka bërë me dije se ka takuar një...

Tayna takon personin që tha ‘A bon me fol’, merr një vendim që askush nuk e priste

më 3.2019 - GazetaBlic

Tayna u takua nga afër me Besim Hajrën, i cili ishte pre e bulizmit pas një videoje ku shfaqet duke thënë “A ban me fol”, reperja merr vendimin interesant. Tayna përmes një fotografie në Instagram, ka...

Tayna takon personin që tha “A ban me fol”, merr këtë vendim

më 3.2019 - Lajmi.net

Tayna u takua nga afër me Besim Hajrën, i cili ishte pre e bulizmit pas një videoje ku shfaqet duke thënë "A ban me fol", reperja merr vendimin interesant. Tayna përmes një fotografie në Instagram, ka...

Tayna po sjell këngë ‘A bon me fol’, takon një nga djemtë e videos virale

më 3.2019 - Gazeta Monitor

Tayna është takuar me një nga djemtë e videos që është bërë virale. Shumë shpejt reperja Tayna po sjell këngë në tekstin e të cilës do të përfshirë edhe fjalët të cilat kohët e fundit i kemi dëgjuar shumë,...

Tayna po sjell këngë ‘A bon me fol’, takon një nga djemtë e videos virale

më 3.2019 - Republika

Tayna është takuar me një nga djemtë e videos që është bërë virale. Shumë shpejt reperja Tayna po sjell këngë në tekstin e të cilës do të përfshirë edhe fjalët të cilat kohët e fundit i kemi dëgjuar shumë,...

Tayna takon protagonistin e videos “A ban me fol”, merr këtë vendim

më 3.2019 - Fakti Ditor

Tayna u takua nga afër me Besim Hajrën, i cili ishte pre e bulizmit pas një videoje ku shfaqet duke thënë “A ban me fol”, reperja merr vendimin interesant. Tayna përmes një fotografie në Instagram, ka...

Tayna takon protagonistin e videos “A ban me fol”, merr këtë vendim

më 3.2019 - AlbPortali

Tayna u takua nga afër me Besim Hajrën, i cili ishte pre e bulizmit pas një videoje ku shfaqet duke thënë “A ban me fol”, reperja merr vendimin interesant. Tayna përmes një fotografie në Instagram, ka...

Tayna takon djalin e videos ‘A bon me fol’, e fut në këngë këtë shprehje

më 3.2019 - Arbresh

Tayna u takua nga afër me Besim Hajrën, i cili ishte pre e bulizmit pas një videoje ku shfaqet duke thënë “A ban me fol”, reperja merr vendimin interesant. Ajo  përmes një fotografie në Instagram, ka bërë...

Edhe Tayna ka diçka për të thënë për fenomenin ‘A bon me fol’

më 3.2019 - Sovrani

Rep-artistja e Kosovës, Tayna, e cila po korr suksese të vazhdueshme me këngët e saj, pritet së shpejti të vijë me një këngë të re. Ajo, përmes rrjetit social Instagram, ka bërë me dije se ka takuar një...

Tayna takohet me djalin e videos që është bërë virale, vjen me këngën “A bon me fol”

më 3.2019 - Ekonomia Online

Tayna vjen me këngën “A bon me fol” Kohëve të fundit është komentuar shumë një video e dy djemëve të entuziazmuar, pas zgjedhjes së Thaçit si president i Kosovës. Në atë video flet njëri nga ta, gjersa...

Tayna sjell këngën me djalin që thotë “A bon me fol”

më 3.2019 - Insajderi

Ajo, përmes rrjetit social Instagram, ka bërë me dije se ka takuar një djalë të ri, Besim Hajra, i cili është bërë i njohur në mbarë vendin me shprehjen e tij “A bon me folë”. Tayna ka thënë se pikërisht...

Tayna takon personin që tha “A ban me fol”, merr këtë vendim

më 3.2019 - Gazeta Observer

Tayna u takua nga afër me Besim Hajrën, i cili ishte pre e bulizmit pas një videoje ku shfaqet duke thënë “A ban me fol”, reperja merr vendimin interesant. Tayna përmes një fotografie në Instagram, ka...

Tayna takon personin që tha “A ban me fol”, merr këtë vendim

më 3.2019 - AlbPortali

Tayna përmes një fotografie në Instagram, ka bërë të ditur se u takua me Besim Hajren, i cili u bë i famshëm nga një video që qarkulloi në internet, shkruan lajmi.net. Ashtu siç tregoi sjelljen në video,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK