http://kariera.mk

Reagon Sellma: Pasi m’futët në politikë jam pro taksës ndaj Bosnjës dhe Serbisë

më 3.2019 - Tetova1

Pasiqë grimerja e njohur shqiptare Sellma Kasumoviq i komentoi në një foto vajzës së kriminelit serb Zhelko Razhnatoviq duke i dhënë komplimente asaj, pas kësaj reagimet e shqiptarëve kanë qenë të shumta...

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji masakrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

më 3.2019 - Aktuale

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kriminelit serb, Zhelko...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - Lajmi.net

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo...

U kritikua për komentin te vajza e Cecës, reagon Sellma

më 3.2019 - Prive

Emri i grimeres Sellma u lakua sot në portale për një koment të lënë tek vajza e Cecës, Anastasija. ‘Bukuroshe’ – ishte komenti në serbisht që shkaktoi iritim të madh në rrjete sociale duke bërë që të...

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji mas.akrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

më 3.2019 - Ina

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kri.minelit serb, Zhelko...

Sellma arsyetohet pasi i komentoi vajzës së Arkanit

më 3.2019 - RTV 21

Sellma thotë se nuk ka qenë në dijeni Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq sot mbushi ballinat e mediave shqiptare, jo për punën që bënë, por për një koment që i bëri vajzës së Zhelko Razhnatoviq...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - Neshesh

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh.Madje, ajo...

I tha e bukur vajzës së Arkanit, Sellma e pëson keq nga shqiptarët

më 3.2019 - Ina

Sellma Kasumovic është një prej grimereve më të njohura shqiptare jo vetëm në Kosovë por edhe më gjerë. Ajo ftohet nga njerëz anë e mbarë botës për të grimuar, përcjell ORAinfo. Së fundi, Sellma ka bërë...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - Arbresh

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo...

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji mas.akrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

më 3.2019 - Tetova1

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kri.minelit serb, Zhelko...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - AlbPortali

Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo ka treguar se përkatësia e saj është shqiptare- boshnjake, është e dy popujve që kanë përjetuar tragjedinë më të madhe...

U kritikua për komentin te vajza e Cecës, reagon Sellma

më 3.2019 - Ekonomia Online

Emri i grimeres Sellma u lakua sot në portale për një koment të lënë tek vajza e Cecës, Anastasija. ‘Bukuroshe’ – ishte komenti në serbisht që shkaktoi iritim të madh në rrjete sociale duke bërë që të...

I tha e bukur vajzës së Arkanit, Sellma e pëson keq nga shqiptarët

më 3.2019 - OraInfo

Sellma Kasumovic është një prej grimereve më të njohura shqiptare jo vetëm në Kosovë por edhe më gjerë. Ajo ftohet nga njerëz anë e mbarë botës për të grimuar, përcjell ORAinfo. Së fundi, Sellma ka bërë...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - Fakti Ditor

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - AlbPortali

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo...

Pas komplimentit që i bëri, vajza e Arkanit ia kthen Sellmës

më 3.2019 - Alsat-M

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Reagon Sellma për komentin që ia la vajzës së Arkanit: Ky është qëndrimi im për taksën 100%

më 3.2019 - Periskopi

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo...

Pjesëtari i FSK-së, Sellma-s: Shikoji masakrat, pastaj komentoji vajzës së Arkanit!

më 3.2019 - Sovrani

Këngëtari, njëherësh pjesëtar i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi e ka quajtur të ulët komplimentin që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kriminelit serb, Zhelko...

Sellma i shkruan vajzës së kriminelit serb në Instagram, e papritur si ia ktheu ajo

më 3.2019 - OraInfo

Sellma Kasumovic është një prej grimereve më të njohura shqiptare jo vetëm në Kosovë por edhe më gjerë. Ajo ftohet nga njerëz anë e mbarë botës për të grimuar, përcjell ORAinfo. Së fundi, Sellma ka bërë...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - Gazeta Observer

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo...

Pas komplimentit që i bëri Sellma, kështu ia kthen vajza e kriminelit serb

më 3.2019 - GazetaBlic

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit” Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

më 3.2019 - Gazeta e re

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit. Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh. Madje, ajo...

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit, vrasësin e mijëra shqiptarëve

më 3.2019 - Gazeta e re

Kur flasim për krimet e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kriminelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Pas komplimentit që i bëri, vajza e Arkanit ia kthen Sellmës

më 3.2019 - Lajmi.net

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Pas komplimentit që i bëri, vajza e kriminelit serb ia kthen Sellmës

më 3.2019 - Lajmi.net

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit, vrasësin e mijëra shqiptarëve

më 3.2019 - Koha.mk

Kur flasim për krimet e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kriminelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Sellma e komenton vajzën e Arkanit dhe Cecës – merr qindra reagime nga shqiptarët

më 3.2019 - Klan Kosova

Grimerja e njohur, Sellma Kasmunoviç, ka komentuar në fotografinë e vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) dhe Svetlana Raznatovic (CECA), në Instagram. Sellma në atë fotografi komentoi “Lepotica”  që...

Grimerja e njohur shqiptare i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan

më 3.2019 - Alsat-M

Për grimeren e njohur nga Prishtina, Sellma Kasumoviq, vajza e kriminelit Arkan është ‘lepotica’ (bukuroshe). Ndoshta Anastasija Raznatovic, edhe është e bukur, por një kompliment i tillë ndaj vajzës së...

Sellma ‘trondit’ shqiptarët, lë një koment në Instagram vajzës së kriminelit serb, Arkan

më 3.2019 - GazetaBlic

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviq, ka komplementuar vajzën e Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. “Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala...

Sellma ‘çmend’ shqiptarët, e komplimenton vajzën e kriminelit serb, Arkan

më 3.2019 - Lajmi.net

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviq, ka komplimentuar vajzën e Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. “Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala...

Grimerja kosovare, miqësi me vajzën e Arkanit

më 3.2019 - Tetova1

Kur flasim për luf.tën ndërmjet shqiptarëve dhe serbëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet për veprimet që ua ka shkaktuar shqiptarëve. Zheljko Raznatoviq, i njohur si Arkani,...

Grimerja kosovare, miqësi me vajzën e Arkanit

më 3.2019 - Tetova1

Kur flasim për kri.met e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kri.minelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit

më 3.2019 - Tetova1

Kur flasim për kri.met e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kri.minelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Pas komplimentit që i bëri Sellma, kështu ia kthen vajza e kriminelit serb

më 3.2019 - Gazeta Observer

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit” Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Pas komplimentit që i bëri, vajza e Arkanit ia kthen Sellmës[Foto]

më 3.2019 - AlbPortali

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Pas komplimentit që i bëri, vajza e Arkanit ia kthen Sellmës

më 3.2019 - Sovrani

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Pas komplimentit që i bëri, vajza e Arkanit ia kthen Sellmës[Foto]

më 3.2019 - Fakti Ditor

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma Kasumoviq befasoi të gjithë teksa i bëri një koment vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Ky koment i Sellmës bëri bujë të...

Selma e komplimenton vajzën e kriminelit serb

më 3.2019 - Sovrani

Për grimeren , Sellma Kasumoviq, vajza e kriminelit Arkan është ‘lepotica’ (bukuroshe). Kështu e komplimenton ajo vajzën e njërit prej kriminelëve që ka qenë i përfshirë drejtpërdrejt në masakrat në Kosovë,shkruan...

Pas komplimentit që i bëri, vajza e Arkanit ia kthen Sellmës

më 3.2019 - AlbPortali

Ky koment i Sellmës bëri bujë të madhe në mediat shqiptare duke nxitur reagime të shumta, shkruan lajmi.net. Pas komentit të Sellmës nuk ka hezituar që t’ia kthejë edhe vajza e Arkanit teksa e falenderon...

Sellma i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan, reagojnë kosovarët

më 3.2019 - Infokusi

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç nuk rezistoi pa i komentuar vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Sellma i ka lënë një koment vajzës së kriminelit...

Grimerja kosovare Sellma, miqësi me vajzën e Arkanit, vrasësin e mijëra shqiptarëve

më 3.2019 - InfoMagazin

Kur flasim për krimet e shtetit serb ndaj shqiptarëve, emri i parë që na bije në mend është Arkani, ai i cili njihet si një ndër kriminelët më të mëdhenj për shqiptarët dhe jo vetëm, shkruan KultPlus....

Kush është ‘lepotica’ e Sellmës, vajza e kriminelit Arkan

më 3.2019 - Periskopi

Në ditëlindjen e saj të 18, Anastsija Raznatoviq, vajza e kriminelit Arkan, kishte bërë festë të madhe. Dailymail, para dy vitesh shkruante për jetën e shtrenjtë që bën Anastasija Raznatoviq me titull...

Grimerja Sellma komplimenton vajzën e “Kasapit të Ballkanit”, Arkan

më 3.2019 - Arbresh

Sellma Kasumoviq konsiderohet si një ndër grimeret dhe parukieret më të mira shqiptare. Nëpër duart e artistes kanë kaluar shumë yje shqiptare të muzikës, artit dhe kulturës, shkruan portali arbresh.info...

Grimerja Sellma komplimenton vajzën e “Kasapi i Ballkanit”, Arkan

më 3.2019 - Arbresh

Sellma Kasumoviq konsiderohet si një ndër grimeret dhe parukieret më të mira shqiptare. Nëpër duart e artistes kanë kaluar shumë yje shqiptare të muzikës, artit dhe kulturës, shkruan portali arbresh.info...

Vajza e Arkanit i përgjigjet Sellmës

më 3.2019 - Insajderi

Në atë fotografi, i ka komentuar grimerja kosovare Sellma Kasumoviq, ku i ka shkruar “Lepotica” apo në shqip “Bukuri”, shkruan Insajderi. Këtë koment nuk ka hezituar që të ia kthejë, vajza e Cecës dhe...

Sellma ‘trondit’ shqiptarët, lë një koment në Instagram vajzës së kriminelit serb, Arkan

më 3.2019 - Gazeta Observer

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviq, ka komplementuar vajzën e Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”.“Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala...

Grimerja e njohur Sellma i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan

më 3.2019 - Periskopi

Për grimeren e njohur nga Prishtina, Sellma Kasumoviq, vajza e kriminelit Arkan është ‘lepotica’ (bukuroshe). Ndoshta Anastasija Raznatovic, edhe është e bukur, por një kompliment i tillë ndaj vajzës së...

Sellma i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan, reagojnë kosovarët

më 3.2019 - Fakti Ditor

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç nuk rezistoi pa i komentuar vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Sellma i ka lënë një koment vajzës së kriminelit...

Sellma i bën komplimente vajzës së kriminelit Arkan, reagojnë kosovarët

më 3.2019 - AlbPortali

Grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç nuk rezistoi pa i komentuar vajzës së Zhelko Razhnatoviq (Arkanit) i njohur ndryshe si “Kasapi i Ballkanit”. Sellma i ka lënë një koment vajzës së kriminelit...

Sellma ‘çmend’ shqiptarët, e komplementon vajzën e kriminelit serb, Arkan

më 3.2019 - AlbPortali

“Lepotica!”, që në shqip do të thotë ‘bukuroshe’, është fjala që Sellma i ka lënë koment në rrjetin social Instagram vajzës së kriminelit serb, Arkan, shkruan lajmi.net. Të menjëhershme kanë qenë reagimet...

Sellma i shkruan vajzës së kriminelit serb Arkanit

më 3.2019 - Insajderi

Anastasija Ražnatović, e bija e Arkanit, mori një koment i cili është duke u përfolur shumë nëpër rrjete sociale. Ai koment ishte pikërisht nga Sellma Kasumoviq, e njohur si grimerja më e famshme kosovare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK