http://kariera.mk

HOROSKOPI/ Tension në lidhje, por mos u dorëzoni

më 3.2019 - Albeu

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi ditor, e premtë 15 mars

më 3.2019 - RTV 21

Dashi Venusi do ju bëjë të kuptoni sot se duhet të ndryshoni sjellje që gjërat të rregullohen. Nëse jeni në një lidhje do e keni të vështirë të ndieni një ritëm të caktuar dhe do preferoni të bëni çdo...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop: Nga më të mirët, tek më djallëzorët

më 3.2019 - Koha Jone

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop, nga më të mirët, tek më djallëzorët

më 3.2019 - Java News

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop: Nga më të mirët, tek më djallëzorët

më 3.2019 - Lexo

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi...

6 shenja të qarta që jeni lodhur mendërisht

më 3.2019 - Gazeta Monitor

A ndodh shpesh që të ndiheni të lodhur? Trupi juaj po ju dërgon sinjale… Shëndeti mendor i një personi gjithashtu lodhet. A ndiheni ndonjëherë sikur nuk mund të duroni më? Ju vuani nga lodhja mendore,...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 15 MARS 2019

më 3.2019 - Lexo

Dashi Nëse do të jeni me humor të mirë, do arrini të merrni në dorë frenat e një historie që ju intereson shumë. Mund të arrini në përfundime emocionuese. Beqarët do të vazhdojnë të ëndërrojnë për persona...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e premte, 15 mars 2019

më 3.2019 - Bota.al

DASHI E premtja dhe e shtuna janë dy ditë të veçanta, e diela do të jetë e favorshme për ndjenjat dhe marrëdhëniet. Në këto 48 orë, debate të mundshme në shtëpi. Kush nuk ka zgjidhur ndonjë problem ose...

Horoskopi ditor, e premte 15 mars 2019

më 3.2019 - Portalb

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi, e premte 15 mars 2019

më 3.2019 - Java News

Horoskopi për ditën e premte, 15 mars 2019 që javanews.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të bëni rikuperime...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2019

më 3.2019 - Koha Jone

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Horoskopi, 14 mars 2019

më 3.2019 - Opinion

DASHI Do të përjetoni një moment të pavendosur në fushën e ndjenjave dhe shumë prej jush do të gjenden mes dy zjarresh. Pamja juaj e jashtme lë shumë për të dëshiruar kushtojini më shumë kohë. DEMI Hëna...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2019

më 3.2019 - Shekulli

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2019

më 3.2019 - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Horoskopi – 14 mars 2019

më 3.2019 - Gazeta Shqip

DASHI Do të përjetoni një moment të pavendosur në fushën e ndjenjave dhe shumë prej jush do të gjenden mes dy zjarresh. Pamja juaj e jashtme lë shumë për të dëshiruar kushtojini më shumë kohë. DEMI Hëna...

Parashikimi i yjeve për sot 14 mars 2019

më 3.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Horoskopi sot

më 3.2019 - PortaliOnline

DASHI Do të përjetoni një moment të pavendosur në fushën e ndjenjave dhe shumë prej jush do të gjenden mes dy zjarresh. Pamja juaj e jashtme lë shumë për të dëshiruar kushtojini më shumë kohë. DEMI Hëna...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, e enjte 14 Mars 2019

më 3.2019 - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për sot: PESHORJA Interesa të reja mund të shfaqen në horizont, si dhe mundësia për të bërë udhëtimin që keni ëndërruar gjithmonë. Zgjidhni me kujdes miqtë tuaj! Nëse keni...

A e dini çfarë tregojnë zënkat në çift për lidhjen tuaj?

më 3.2019 - Ina

Zënkat janë fenomeni më i pashmangshëm kur je në një lidhje, këto bëhen gjithnjë e më të shpeshta është e natyrshme ta pyesni veten nëse lidhja ka arritur fundin. Përpara se të përhapni panik dhe të mendoni...

A e dini çfarë tregojnë zënkat në çift për lidhjen tuaj?

më 3.2019 - Vizion Plus

Zënkat janë fenomeni më i pashmangshëm kur je në një lidhje, këto bëhen gjithnjë e më të shpeshta është e natyrshme ta pyesni veten nëse lidhja ka arritur fundin. Përpara se të përhapni panik dhe të mendoni...

Grupi i gjakut dhe personaliteti juaj. Zbuloni sekretet

më 3.2019 - BalkanWeb

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë...

Çfarë tregon për personalitetin tuaj grupi i gjakut

më 3.2019 - Lajmi.net

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë...

HOROSKOPI I PAOLO FOX, për ditën E ENJTE 14 mars 2019

më 3.2019 - Bota.al

DASHI Shumë prej jush ndoshta ende kërkojnë stabilitet në nivel sentimental. Në shkurt ka patur momente të vështira që nuk kanë prekur të gjithë, por shumëkujt i është dashur të sqarojë disa situata, edhe...

Arsyet pse debatet në çift e forcojnë më shumë marrëdhënien

më 3.2019 - Tetova Sot

Sipas një sondazhi të fundit 44% e çifteve të martuara besojnë se zënkat më shumë se një herë në javë i ndihmojnë ata të mbajnë një marrëdhënie të shëndetshme dhe produktive për një kohë të gjatë. Në fakt,...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 14 MARS 2019

më 3.2019 - Lexo

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAI1Wy3LbIBTdd6b/kNE6mYIEenTXfkN3nS4wIjJjJFRATt1M/r1XlmwjrttmZXM5OnCfnNePHx4esp3wWmafH17nFay1MZMPTgRtBzDTx9WuWh2s08KAkcy2t/NO5oMIk1c+otjpzgcrD+PeBhtzSDHc32idEr0PulebI/0YL5/hI6NFbPL7KQTlzqRgL6J7SRFUBxfe3mx19vuyfrhs...

HOROSKOPI I PAOLO FOX, për ditën E ENJTE 13 mars 2019

më 3.2019 - Bota.al

DASHI Shumë prej jush ndoshta ende kërkojnë stabilitet në nivel sentimental. Në shkurt ka patur momente të vështira që nuk kanë prekur të gjithë, por shumëkujt i është dashur të sqarojë disa situata, edhe...

Mund të takosh 5 lloje shpirtërash binjakë

më 3.2019 - Koha Jone

Këta njerëz janë ata me të cilët zhvillojmë një lidhje më të thellë sesa me të tjerët. Hidhni një sy më poshtë për të gjetur se çfarë llojesh të shokëve shpirtërorë mund të hasni. Shpirtëra binjakë të...

Ç’tregojnë zënkat në çift për lidhjen tuaj?

më 3.2019 - Lexo

Kur je në një lidhje, zënkat janë të pashmangshme. Por nëse këto bëhen gjithnjë e më të shpeshta është e natyrshme ta pyesni veten nëse lidhja ka arritur fundin. Përpara se të përhapni panik dhe të mendoni...

Horoskopi ditor: 13 mars 2019

më 3.2019 - Sovrani

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Në jetë mund të takosh 5 lloje shpirtërash binjakë…

më 3.2019 - Gazeta Telegraf

Këta njerëz janë ata me të cilët zhvillojmë një lidhje më të thellë sesa me të tjerët. Hidhni një sy më poshtë për të gjetur se çfarë llojesh të shokëve shpirtërorë mund të hasni. Shpirtëra binjakë të...

Horoskopi për sot, e mërkurë 13 Mars 2019

më 3.2019 - Nezavisen

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi ditor, 13 mars 2019

më 3.2019 - Iliria News

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi për sot, e mërkurë 13 Mars 2019

më 3.2019 - Ina

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi 13 mars 2019

më 3.2019 - Opinion

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet të ruajnë qetësinë kur kritikohen nga të tjerët. Kjo vlen mbi të gjitha për ata që kërkojnë t’iu miratohet një projekt. Pasi të dëgjoni kritikat, përpiquni...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 13 mars 2019!

më 3.2019 - Vizion Plus

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 mars 2019

më 3.2019 - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet të ruajnë qetësinë kur kritikohen nga të tjerët. Kjo vlen mbi të gjitha për ata që kërkojnë t’iu miratohet një projekt. Pasi të dëgjoni kritikat, përpiquni...

Parashikimi i horoskopit

më 3.2019 - Lajmi.net

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 13 mars 2019; Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin...

Horoskopi, e mërkurë 13 mars 2019

më 3.2019 - Koha Jone

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 mars 2019

më 3.2019 - Shekulli

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e...

Horoskopi – 13 mars 2019

më 3.2019 - Gazeta Shqip

Dashi Saturni do të ketë ndikim aspak të pëlqyeshëm për të lindurit e kësaj shenje. Duhet të punoni me vendosmëri për të arritur objektivat tuaja. Besoni më shumë në vete dhe do të merrni rezultatet e...

Grupi i gjakut dhe personaliteti juaj: zbuloni sekretet

më 3.2019 - InfoMagazin

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë...

Do keni të papritura, këto shenja horoskopi të përgatiten për më të keqen per diten e sotme

më 3.2019 - Lexo

Dita e sotme parashikohet mjaft e tensionuar dhe plot sfida për disa shenja horoskopi. Më poshtë është parashikimi. Zbuloni si do ecë dita juaj: Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës...

Parashikimi i yjeve për sot 137 mars 2019

më 3.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet të ruajnë qetësinë kur kritikohen nga të tjerët. Kjo vlen mbi të gjitha për ata që kërkojnë t’iu miratohet një projekt. Pasi të dëgjoni kritikat, përpiquni...

Zgjidh një DIELL dhe zbulo PERSONALITETIN tënd

më 3.2019 - Bota.al

Zgjidhni një diell dhe zbuloni se cila është karakteristika që përcakton personalitetin tuaj. Njihni mençurinë e shpirtit tuaj nëpërmjet diellit që ju përfaqëson më së shumti. Kjo do t’ju sjellë njohuri...

Këto veprime ju çojnë drejt divorcit

më 3.2019 - Sovrani

Shumë prej nesh mendojnë se çështjet e rëndësishme janë ato që i çojnë çiftet drejt ndarjes. Por edhe irritimet e vogla dhe të herëpashershme mund të japin të njëjtin efekt, thotë eksperti i marrëdhënieve...

Horoskopi ditor: 13 mars 2019

më 3.2019 - LajmiFundit

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi ditor: 13 mars 2019

më 3.2019 - Bota Press

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 13 Mars 2019

më 3.2019 - Sovrani

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi, 13 mars 2019

më 3.2019 - Arbresh

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 mars 2019

më 3.2019 - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 13 mars 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo...

Horoskopi sot

më 3.2019 - PortaliOnline

Dashi Saturni do të ketë ndikim aspak të pëlqyeshëm për të lindurit e kësaj shenje. Duhet të punoni me vendosmëri për të arritur objektivat tuaja. Besoni më shumë në vete dhe do të merrni rezultatet e...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 mars

më 3.2019 - RTV 21

Dashi Yjet do ju motivojnë edhe më shumë gjatë kësaj dite dhe do ju nxitin të bëni projekte të reja. Do merrni frymë më lirisht dhe do jeni më të qetë. Ju të dashuruarit do jeni shumë të drejtpërdrejtë...

Ç’tregojnë zënkat në çift për lidhjen tuaj?

më 3.2019 - Klan Kosova

Kur je në një lidhje, zënkat janë të pashmangshme. Por nëse këto bëhen gjithnjë e më të shpeshta është e natyrshme ta pyesni veten nëse lidhja ka arritur fundin. Përpara se të përhapni panik dhe të mendoni...

HOROSKOPI/ Një e mërkurë e mbushur me nervozizëm, shenja më e pafat

më 3.2019 - Albeu

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Grupi i gjakut dhe personaliteti juaj: zbuloni sekretet

më 3.2019 - Klan Kosova

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë...

Këto veprime ju çojnë drejt divorcit

më 3.2019 - Albeu

Shumë prej nesh mendojnë se çështjet e rëndësishme janë ato që i çojnë çiftet drejt ndarjes. Por edhe irritimet e vogla dhe të herëpashershme mund të japin të njëjtin efekt, thotë eksperti i marrëdhënieve...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 mars 2019

më 3.2019 - Portalb

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Ja cila shenjë e Horoskopit do të marrë së shpejti propozimin e madh

më 3.2019 - Java News

Prej 12 ditësh kemi hyrë zyrtarish në muajin mars, i cili përveç se lajmëron ardhjen e pranverës, shoqërohet edhe me një lloj rizgjimi e rilindje edhe për shenjat e horoskopit. Gjumi letargjik dimëror...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 13 Mars 2019

më 3.2019 - Java News

Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon raportet ndërpersonale dhe intensifikimin e kontakteve. Kjo gjë vlen si për dashurinë edhe...

Zgjidhni një nga dhuratat dhe mësoni më shumë mbi karakterin tuaj

më 3.2019 - LajmiFundit

Sot ju kemi sjellë një test psikologjik që do t’ju tregojë shumë për personalitetin, bazuar në zgjedhjen tuaj. Për këtë, është mjaft e thjeshtë. Zgjidhni një nga kutitë e dhuratave dhe më pas lexoni atë...

Horoskopi, 12 mars 2019

më 3.2019 - Shekulli

Dashi Kjo javë do të nisë me nervozizëm dhe tensione. Do të keni dëshirë që të zgjidhni gjëra vendimtare brenda një kohe të shkurtër, por çdo gjë duket se shkon kundër jush. Periudha e kaluar nuk ka qenë...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 mars 2019

më 3.2019 - BalkanWeb

Dashi Duhet të kërkoni pika të tjera referimi. Merrni parasysh se qëllimi për të cilin keni kohë që punoni mund të mos jetë ai që menduat në fillim. Kushtojini vëmendje të veçantë jetës suaj personale....

Horoskopi – 12 mars 2019

më 3.2019 - Gazeta Shqip

Dashi Kjo javë do të nisë me nervozizëm dhe tensione. Do të keni dëshirë që të zgjidhni gjëra vendimtare brenda një kohe të shkurtër, por çdo gjë duket se shkon kundër jush. Periudha e kaluar nuk ka qenë...

Horoskopi javor: Dikë e pret puna e ëndërruar…

më 3.2019 - Gazeta Observer

Përgatituni për javë të mrekullueshme e cila është para jush Nuk mund të jetë më mirë kur javë të këtillë na lajmëron horoskopi më i ri. DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Shumica e planeve tuaja afariste tani...

Dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e martë 12 mars 2019

më 3.2019 - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI: Hëna është në shenjë dhe kjo është shumë e rëndësishme, në 48 orët e ardhshme do të keni hijeshi dhe aftësi për të menduar më shumë. Prej të enjtes...

Horoskopi Ditor

më 3.2019 - Sovrani

12 Mars 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Saturni do të ketë ndikim aspak të pëlqyeshëm për të lindurit e kësaj shenje. Duhet të punoni me vendosmëri për të arritur objektivat tuaja. Besoni më shumë në vete...

Horoskopi ditor, e martë 12 mars 2019

më 3.2019 - RTV 21

Dashi Sot ka për të ndodhur një revolucion i vërtetë në jetën tuaj. Priten gjëra pozitive në çdo fushë. Nëse jeni në një lidhje do kaloni më shumë kohë me partnerin, do dashuroheni hapur dhe pa e kufizuar...

Horoskopi ditor, e martë 12 mars 2019

më 3.2019 - Portalb

Dashi Saturni do të ketë ndikim aspak të pëlqyeshëm për të lindurit e kësaj shenje. Duhet të punoni me vendosmëri për të arritur objektivat tuaja. Besoni më shumë në vete dhe do të merrni rezultatet e...

Si nis kjo javë për ju? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

më 3.2019 - BalkanWeb

Cfarë do të sjellë kjo javë për ju? Cila do të jetë shenja më me fat dhe cfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e zodiakut. Lexoni parashikimin nga astrologu i njohur Jorgo Pulla për BalkanWeb. Parashikimet...

Gjëja e vetme që nuk duhet të shmangësh nëse do që lidhja jote të zgjasë

më 3.2019 - Sovrani

Të zihesh shpesh me të dashurin, ose të mos debatosh aspak me të është një gabim serioz. Ndonjëherë, kur ka konflikte në një marrëdhënie, njerëzit priren të shmangin problemin ose të largojnë partnerin...

Horoskopi ditor, e Martë 12 Mars 2019

më 3.2019 - Java News

Dashi Saturni do të ketë ndikim aspak të pëlqyeshëm për të lindurit e kësaj shenje. Duhet të punoni me vendosmëri për të arritur objektivat tuaja. Besoni më shumë në vete dhe do të merrni rezultatet e...

Zgjidhni një nga dhuratat dhe mësoni më shumë mbi karakterin tuaj

më 3.2019 - Sovrani

Sot ju kemi sjellë një test psikologjik që do t’ju tregojë shumë për personalitetin, bazuar në zgjedhjen tuaj. Për këtë, është mjaft e thjeshtë. Zgjidhni një nga kutitë e dhuratave dhe më pas lexoni atë...

Zgjidhni një nga dhuratat dhe mësoni më shumë mbi karakterin tuaj

më 3.2019 - Albeu

Sot ju kemi sjellë një test psikologjik që do t’ju tregojë shumë për personalitetin, bazuar në zgjedhjen tuaj. Për këtë, është mjaft e thjeshtë. Zgjidhni një nga kutitë e dhuratave dhe më pas lexoni atë...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 11 Mars 2019

më 3.2019 - Java News

BINJAKET: Venusi i favorshëm do t’ju ndihmojë në zgjidhjen e disa zhgënjimeve personale të punës, në sajë të dashurisë. Kjo është një hënë e rëndësishme për kontaktet, por Jupiteri disonant sjell disa...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 mars 2019

më 3.2019 - BalkanWeb

Dashi Kjo ditë mund t’ju sjellë shumë emocione pozitive. Këto emocione mund të përqendrohen në çështjet profesionale. Ka gjasa që t’ju rritet rroga ose të fitoni një klient të ri në biznesin tuaj. Në mbrëmje...

Horoskopi ditor: 11 mars 2019

më 3.2019 - LajmiFundit

Dashi Kjo javë do të nisë me nervozizëm dhe tensione. Do të keni dëshirë që të zgjidhni gjëra vendimtare brenda një kohe të shkurtër, por çdo gjë duket se shkon kundër jush. Periudha e kaluar nuk ka qenë...

Horoskopi ditor, 11 mars 2019

më 3.2019 - Sovrani

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë mund t’ju sjellë shumë emocione pozitive. Këto emocione mund të përqendrohen në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK