http://kariera.mk

Një lajm i mirë për gjumashët; Ja sa kalori digjni kur jeni duke parë ëndrra

para 2 muajve - Indeks.mk

A keni djegur ndonjë kalori fare derisa jeni duke fjetur? Kur jeni në gjumë, trupi juaj është duke punuar në mënyrë aktive në riparimin dhe rritjen e qelizave dhe truri juaj është duke përpunuar informacionin...

Një lajm i mirë për gjumashët; Ja sa kalori digjni kur jeni duke parë ëndrra

para 2 muajve - Gazeta Observer

A keni djegur ndonjë kalori fare derisa jeni duke fjetur? Kur jeni në gjumë, trupi juaj është duke punuar në mënyrë aktive në riparimin dhe rritjen e qelizave dhe truri juaj është duke përpunuar informacionin...

Një lajm i mirë për gjumashët!

para 2 muajve - Vizion Plus

Kur jeni në gjumë, trupi juaj është duke punuar në mënyrë aktive në riparimin dhe rritjen e qelizave dhe truri juaj është duke përpunuar informacionin e marrë gjatë ditës. Të gjitha këto  bëjnë që të digjni...

Një lajm i mirë për gjumashët; Ja sa kalori digjni kur jeni duke parë ëndrra

para 2 muajve - Lajmi.net

A keni djegur ndonjë kalori fare derisa jeni duke fjetur? Kur jeni në gjumë, trupi juaj është duke punuar në mënyrë aktive në riparimin dhe rritjen e qelizave dhe truri juaj është duke përpunuar informacionin...

Ja sa kalori digjni kur jeni duke parë ëndrra

para 2 muajve - Periskopi

Kur jeni në gjumë, trupi juaj është duke punuar në mënyrë aktive në riparimin dhe rritjen e qelizave dhe truri juaj është duke përpunuar informacionin e marrë gjatë ditës. Të gjitha këto  bëjnë që të digjni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK